Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 5866 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Witam
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Października 2011, 14:32:00 »
a to ktos pamieta?
http://www.youtube.com/watch?v=_GHmI5ioLUg
Lost Patrol na Amige 500 - to byla gra!

we few, we happy few, we band of brothers

Offline apofi5

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 263
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
  • BF 3 GUID: 32c6d4a3
Odp: Witam
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Października 2011, 14:15:36 »
siemka

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Witam
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Października 2011, 16:16:41 »
Właśnie szanowny panie Tomekb, już wiem skąd Cię znam :) :P - serwer POS, (którego jestem członkiem w MOH-u) więc teraz już wszystko jasne :) :D  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: - dzięki za pozdrowienia.


tomekb70

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Października 2011, 21:11:41 »
Jaki tam ze mnie pan, ale miło mi że zwróciłem na siebie uwagę, to chyba znaczy ze nie jest tak żle z tym moim pogrywaniem. Jednak w tym miejscu muszę zwrócić uwagę na fakt ,iż w naszym miniklanie prym wiedzie wrocławiak KTK ELEKTRON PL.  Zauważyłem równierz ,że wielu z Was pochodzi z Wrocławia lub okolic . Czy u was to normalne kręcić takie wyniki? Kurde próbuje Wam dorównać, ale gdzie tam ,daremny mój trud.

Offline Ogre

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 379
  • Uśmiechnij się! Świat stanie się piękniejszy!
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 14.0.835.202 Chrome 14.0.835.202
    • Foto journal
  • BF 3 GUID: cf62a362
Odp: Witam
« Odpowiedź #19 dnia: 25 Października 2011, 07:06:34 »
Bo to same chituchy są! Zamiast płacić alimenty i na dzieci wychowanie kłaść to oni tylko w cheaty inwestują! Takie to już są te BroWarniki ;) ;*

Nota bene, wczoraj aż nie wiedziałem co powiedzieć jak wszedłem na serwer, a tam w przeciwnych drużynach dwóch gości - jeden wynik k/d 289/7 i jeszcze reklamował swój cheat na chacie, a drugi (najwyraźniej niedoinwestowany ;) ) - 80/16, gdzie reszta tych lepszych wyników miała po 30/30... Załamka.
Przestańmy własną pieścić się boleścią, Przestańmy ciągłym lamentem się poić:
Kochać się w skargach, jest rzeczą niewieścią.
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić.

tomekb70

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Października 2011, 17:58:26 »
Jeśli chodzi o cheaty to nie wiem jak jest na Battlefieldzie ,za krótko tam grałem (może się przekonam lada moment gdyż właśnie otwieram nowiutkie pudełko z Battlefield 3 ) ,ale MoH to normalka . Czasami mam wrażenie że grę stworzono tylko po to by cheaterzy mogli rywalizować kto ma leprze haki ,a nas dopuszczono do gry tylko dlatego ,że niezłe z nas mięso armatnie. Prym w tej dziedzinie wiodą amerykanie i niemcy.  To akurat mnie nie dziwi bo historia naszego narodu pokazuje dobitnie ,iż nacje z zachodu nie wiedzą co to uczciwa walka, ale to że są wśród nich ruscy ,ukraińcy,polacy to już załamka. Przecież my słowianie nie potrzebujemy używać takich sztuczek ,my waleczność i spryt mamy w genach.

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
Odp: Witam
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Października 2011, 18:07:45 »
Niestety geny to za mało, na szczęście są tacy jak my pozostający na straży dobra narodu i przekazujemy geny naszym młodszym pociechom :-)

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Witam
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Października 2011, 18:08:59 »
Jeśli chodzi o cheaty to nie wiem jak jest na Battlefieldzie ,za krótko tam grałem (może się przekonam lada moment gdyż właśnie otwieram nowiutkie pudełko z Battlefield 3 ) ,ale MoH to normalka . Czasami mam wrażenie że grę stworzono tylko po to by cheaterzy mogli rywalizować kto ma leprze haki ,a nas dopuszczono do gry tylko dlatego ,że niezłe z nas mięso armatnie. Prym w tej dziedzinie wiodą amerykanie i niemcy.  To akurat mnie nie dziwi bo historia naszego narodu pokazuje dobitnie ,iż nacje z zachodu nie wiedzą co to uczciwa walka, ale to że są wśród nich ruscy ,ukraińcy,polacy to już załamka. Przecież my słowianie nie potrzebujemy używać takich sztuczek ,my waleczność i spryt mamy w genach.
I właśnie dlatego, niektórzy (tomekb) mają takie staty :)  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Jako Polak kupił czity w USA i struga kozaka  :rotfl:  :rotfl:, jeszcze nie znalazł czitów do BF-a i dlatego tak się zasłania niewiedzą...  :rotfl:  :rotfl: są tomku-b, były już w chwili odpalenia publicznej bety, mam tylko nadzieję, że narzędzia użyte przez EA (czytaj Dice) utrudnią tym wszystkim lamom życie na maksa.


tomekb70

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Października 2011, 18:25:29 »
Przepraszam ,ale mam rozumieć  że jestem uważany za cheatera ?

Offline Ogre

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 379
  • Uśmiechnij się! Świat stanie się piękniejszy!
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 14.0.835.202 Chrome 14.0.835.202
    • Foto journal
  • BF 3 GUID: cf62a362
Odp: Witam
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Października 2011, 19:24:24 »
Jeśli chcesz być BroWarem, chyba powinieneś mieć w karierze co najmniej jedno posądzenie o cheaterstwo ;)

Choć osobiście przyznam, że ubicie cheatera sprawia nie małą satysfakcję, nawet jak się kilkakrotnie przy tym polegnie :)
Przestańmy własną pieścić się boleścią, Przestańmy ciągłym lamentem się poić:
Kochać się w skargach, jest rzeczą niewieścią.
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić.