Autor Wątek: Polska wersja BC2  (Przeczytany 8336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Polska wersja BC2
« dnia: 13 Lutego 2010, 18:32:17 »
Tak się zastanawiam, czy tego typu gry mają sens w wersji "single player", pamiętam ostatnie wydanie CS pod tytułem chyba "source" gdzie również był single ale nie przypadł on chyba specjalnie do gustu (mnie się nie podobał), tak więc nie sądze aby single w BC2 był jakoś specjalnie fascynujący nawet z takimi gwiazdami podkładającymi głosy.
PS
Zawsze mogę się mylić i oby tak było tym razem.
Wiem, że wszyscy zachwyceni są grafiką, ale czy grafika tworzy klimat gry?, może pomóc ale sama w sobie niestety szybko przestanie być wartością, dla mnie osobiście BC2 nie ma takiego klimatu jak BF2, bardzo ubogi VS BC2 ale za to niesamowicie grywalny.
Jak zwykle jest to tylko moje zdanie i nikt nie musi się z nim zgadzać ale mam prawo je wypowiedzieć.


Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.5.7 Firefox 3.5.7
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lutego 2010, 19:14:57 »
Zagraj najpierw w BC2 :P
Uważam że winieneś pograć z kilka dni by wyrobić sobie opinię.
BC2 ma potencjał i jeszcze wszystkiego nie pokazał a niestety BF 2 jakby nie patrzyć to prehistoria. Nadal grywalna, nie powiem inaczej ale po grze w BC2 , rozgrywka w BF2 jest dla mnie mało dynamiczna ...
Rozumiem Twoje zdanie ale pozwolisz że się z nim nie zgodzę :)

Offline Ronin

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 320
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.38 Chrome 3.0.195.38
    • Windows live.pl Brodzia
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lutego 2010, 19:45:36 »
Po prostu EA poszło dalej i skonstruowało grę która "jeszcze nie była" stworzona nie wliczając tego że można było rozwalać budynki w "Red Faction", używać noża dodatkowym przyciskiem "CoD2",
wzywać artylerię kiedy się jej potrzebuje "Frontline".
Zmienia się nieco tryb rozgrywki, nareszcie mogę kogoś "rozłożyć" zanim mnie
powali bez wywalania magazynka i czekania na jednostrzałowe zakończenie akcji ze strony oponenta.
Brakuje walk powietrznych ale nie mamy jeszcze całej gry aby sprawdzić
czy coś się nie zmieniło w tym zagadnieniu.
Ogólnie gra się w miarę przyjemnie jeśli gra się zespołowo ale też można
być zadowolonym jeśli się odwali dobrą akcję jako samotny wilk.
Wada ? jedyna jaką znalazłem do tej pory to - niestety moja karta graficzna jest "za słaba".
Są nowe zabawki i gadżety których można się szybko nauczyć obsługiwać.
Niektóre bronie są skuteczniejsze niż te z podstawki.
Ogólnie już się cieszę że ta gra się pokaże za parę tygodni.

Żal tyłek ściska że już pojawiły się CHEATY !!! i co gorsza są ludzie którzy się chwalą że je używają.
Oby do wiosny ...

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lutego 2010, 23:30:41 »
Jeśli idzie o "realizm" to wolę zabawy w terenie - ASG lub w ostateczności paintball a nie gry komputerowe, gra ma być prosta, łatwa i przyjemna a nie wybajerzona na maksa.

A poza tym, pożyjemy zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: 13 Lutego 2010, 23:32:34 wysłana przez djDziadek »


Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Linux (openSUSE) Linux (openSUSE)
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lutego 2010, 14:29:26 »
Przecież to Battlefield !!!!
Nie bądź taki skostniały, wszystko idzie do przodu, inaczej nadal byśmy grali w ping ponga na ekranie czarno białego monitora :P
To po prostu postęp i moim zdaniem , w dobrym kierunku.

Dla mnie osobiście BC2 po prostu wymiata ...

Mirek78

  • Gość
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lutego 2010, 16:23:35 »
Jak najbardziej jest to rozwinięcie BF .Dla mnie jest to BF2 z "klawiszami"BF2142 +CoD4 ze świetną grafą i jeszcze lepszą grywalnością.Gra zespołowa jest bardzo ważna ale jednostka też jest potrzebna i najważniejsze każdy znajdzie coś dla siebie.

Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.3 Firefox 3.5.3
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lutego 2010, 19:09:28 »
Wydaje mi się że wydawanie opinii na podstawie szczątkowych informacji jest lekkim nadużyciem.
Po pierwsze jedna mapa to trochę mało żeby wyciągać wnioski na temat całej gry, zwłaszcza że jest to tylko jeden z trybów jaki będą dostępne w pełnej wersji.
Po drugie BC2 to inna dynamika i inny sposób walki, chociażby przez możliwość odradzania się na każdym członku drużyny.
Po trzecie wydaje mi się że to temat przyzwyczajenia i ogrania.
I po czwarte: jesteś dj starą marudą i powinni cię zamknąć w skansenie :D
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Santo

  • Gość
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Lutego 2010, 10:57:59 »
Po pierwsze witam wszystkich, chciałbym się przedstawić, znalazłem stronę szukając osób chętnych do BF:BC2. Jestem z Poznania, 30stka stuknęła 2 lata temu, gry towarzyszą mi do ZX Spectrum 48 więc już sporo lat i generalnie większość typów (RPG,TPP,FPS,RTS). Multi wciągnął mnie dopiero w listopadzie za sprawą COD:MW2. Zawsze się wzbraniałem wiedząc że to uzależnia i … miałem rację.
Wiem że jestem „świeżakiem” ale pozwolę sobie napisać parę słów o BF:BC2. Pierwsze jestem pod ogromnym wrażeniem, tu są prawdziwe bitwy w porównaniu z CODMW2 w którym były szybkie rozgrywki na ograniczonej przestrzeni. BF to przede wszystkim współpraca i informowanie, niesamowicie promujące współdziałanie system punktacji naprawdę super. Dzięki temu można mieć naprawdę sporo punktów nie zabijając nikogo. System zniszczeń który praktycznie uniemożliwia camping, pojazdy które dają przewagę ale jednocześnie nie są niezniszczalne [wystarczy marker + team 2 inżynierów], dobry medyk to połowa sukcesu, każda klasa zresztą jest potrzebna, snajper jako spotter + mortar, no i assault który ciśnie do przodu lub obstawia perymetr przy obronie. Kończąc naprawdę wciągająca gra, a tryb dobry bo w końcu rozgrywka toczy się o coś a nie tylko dla fragów. Do zobaczenia w Procie Valdez.

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #8 dnia: 19 Lutego 2010, 09:00:32 »
I po czwarte: jesteś dj starą marudą i powinni cię zamknąć w skansenie :D

Wiem Mikuś, że jestem starą marudą i że... zaraz... a dlaczego przed wejściem do mojego domu stoi facet i sprzedaje bilety??? - MMMMAAAAAAAAAMMMMMOOOOOOOOO - ZAMKNĘLI MNIE W JAKIMŚ MUZEUM !!!!!!!!!!!!!!!!!   :D:D


Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Lutego 2010, 20:57:24 »
:)
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Offline Ronin

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 320
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
    • Windows live.pl Brodzia
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lutego 2010, 08:47:13 »
"Panie Kustoszu" to nie "facet" sprzedaje bilety, to napewno "Świstaki"... :)
Oby do wiosny ...

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lutego 2010, 16:28:58 »
A Łyżka na to: "niemożliwe" -  ;D :lol: :P


Basia29PL

  • Gość
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #12 dnia: 24 Lutego 2010, 12:51:51 »
Jak się tak przysłuchać w Polska wersję to chyba zgodzę się z Rubim że lepszy był by plutek uczący młodych w pierwszej lepszej JW.On porostu nie wczuł się w role przecież to słychać !

Co do gry jest świetna i nigdy nie ukrywałem że nie lubię trybu infrantry bo kocham czołgi i pojazdy,czekam  na te   mapy  .Chociaż ostatnio ostro molestowałem ten tryb ..




Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6 Firefox 3.6
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Marca 2010, 12:07:19 »
Skoro pierwszy raz pisze, to się troszkę przedstawię.
30 lat w tym roku będzie, żonaty i dzieciaty. BC2 to mój pierwszy raz BF-ami w ogóle, wcześniej tylko CoD grałem. Ale zakochałem się w tej grze i lubię browarek ;P

A teraz, do rzeczy. Myślałem, że się te Polskie głosy nie sprawdzą, ale o dziwo nie jest źle, a czasami wręcz zajefajnie. Mi się podoba jak sobie krzyczą: "rozwalcie tych skur...." bosko po prostu, jak w życiu :-)

Hortak

  • Gość
Odp: Polska wersja BC2
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Maja 2011, 20:20:42 »
Tak się zastanawiam, czy tego typu gry mają sens w wersji "single player"
Zawsze mogę się mylić i oby tak było tym razem.
Wiem, że wszyscy zachwyceni są grafiką, ale czy grafika tworzy klimat gry?, może pomóc ale sama w sobie niestety szybko przestanie być wartością, dla mnie osobiście BC2 nie ma takiego klimatu jak BF2, bardzo ubogi VS BC2 ale za to niesamowicie grywalny.

Dorabianie "single player" do tej gry to jak dorabianie biegunów do taboretu.
Można, tylko po kiego grzyba, chyba tylko po to aby młodziaków przyciągnąć, taki chwyt reklamowy (dywaguje po co).
O wiele potrzebniejszea jest możliwośc treningu z botami i ze wszystkimi pojazdami i brońmi jakie w grze występują,aby nie trenowac w grze i nie przeszkadzać innym.

Klimat gry w multi tworzą ludzie i tylko ludzie.
Dla mnie BC2 to mod stworzony dla klasycznych pierwszolinowych piechociarzy i tylko dla nich, a takich jest najwięcej, wiec nie dziwi że wyszło.
Porównując to dziełko do starego BF2 to ma sie nijak, nei dla wszystkich.
Stąd nadal popularne stare BF2, jak widac grafika to jednak nie wszystko.