Autor Wątek: Wasze typy na mecz Polska - Czechy?!  (Przeczytany 5315 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 13.0 Firefox 13.0
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: Wasze typy na mecz Polska - Czechy?!
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Czerwca 2012, 12:03:34 »
Ale o co Ci chodzi Yoss, EURO przygotowane, większość gości (włączenie z kibicami) nas chwali, zaplecze nie najgorsze a nie było niestety wszystko zależne od PZPN więc dlaczego ma nie dostać tej kasy. 3 lata temu większość kibiców domagała się żeby Smuda został trenerem reprezentacji i Lato na to przystał mimo że z tego co pamiętam nie był za tą kandydaturą, a teraz taki Yoss wiesza na nich psy. Było tak jak chciał naród i Lato powinien dostać co mu się należy, a to że Błaszczykowski się skarży że nie miał biletów dla rodziny to akurat sprawa drugorzędna i tak pewnie lepiej by nie zagrał więc niech spada. Co więcej Lato jak najbardziej powinien kandydować po raz kolejny, a taka krytyka jak Twoja Yoss to mniej więcej poziom Tomaszewskiego, a jego już dawno nikt nie bierze poważnie :)  :rotfl: :P
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwca 2012, 12:06:05 wysłana przez Miki111 »
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 12.0 Firefox 12.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Wasze typy na mecz Polska - Czechy?!
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Czerwca 2012, 12:24:24 »
Mikus... bylem zaskoczony wyborem laty na prezesa, mialem nadzieje, ze po listku i grozbie wydanej prze fife, zarzadu komisarycznego w pzpenie te cw_ele beda myslec...
co do wyboru primabaleriny z zaburzeniami i w dresiku bez orla... bylem za LEO!!!

Mikus, ja z tymi cwokami mialem do czynienia, rozmawialem, spotykalem sie (gdy siedziba byla jeszcze na miodowej w WAWIE) to swolocz i klika, sitwa liczygroszy...
 
a co do biletow, to nie masz racji, dla reprezentacji, zalatwia sie je ca 6 miechow przed impra... mniejsza o wiekszosc...
moje NIE dla kut_asow typu lato itp!
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/forum/threadview/2832654489774362815/5/
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 13.0.1 Firefox 13.0.1
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: Wasze typy na mecz Polska - Czechy?!
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Czerwca 2012, 17:34:25 »
Mikus, ja z tymi cwokami mialem do czynienia, rozmawialem, spotykalem sie (gdy siedziba byla jeszcze na miodowej w WAWIE) to swolocz i klika, sitwa liczygroszy...

Yoss przy każdym korycie tak jest i to czy będzie jakiś komisarz czy nie to nic nie zmieni - kolejny prosiak w chlewie
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 12.0 Firefox 12.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Wasze typy na mecz Polska - Czechy?!
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Czerwca 2012, 18:07:28 »
trza tych marnych wujow wywalic! ot co!
we few, we happy few, we band of brothers