Autor Wątek: Battlefield 4  (Przeczytany 63813 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #45 dnia: 27 Marca 2013, 09:17:38 »
wyglada swietnie, zrobie preorder  :piwo:
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #46 dnia: 27 Marca 2013, 09:25:59 »
Fanboj. Przeciez ten "gameplay" nic nie pokazuje. Oskryptowany Single i tyle. Graficznie jakos wielce nie odbiega od BF3 imo.  Moze poza wybuchami. Bedzie tak jak z seria CoD. najpierw musze zobaczyc normalny gameplay z multi.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 09:33:05 wysłana przez H1gh »

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 12.14 Opera 12.14
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #47 dnia: 27 Marca 2013, 10:20:19 »
Pewnie też złożę pre-order ale czekam na gameplay z Multi, który będzie miał choćby taką rozwałkę jak w BF BC2 ... Leje, zawalanie budynków itp ...

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #48 dnia: 27 Marca 2013, 10:37:35 »
Fanboy'e :P

Ja w sumie pewnie też dam pre-order :P  :piwo:

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #49 dnia: 27 Marca 2013, 10:42:51 »
I jak tu maja wychodzic dobre gry, jak ludzie lykaja jak pelikany rzeczy po liftingu ;]
R.I.P. fps games. ;]

Zostaje mi grac w najmniej retarded fpsa, czyli Quake Live.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #50 dnia: 27 Marca 2013, 11:04:02 »
realista a nie fanboj
mam zamiar pograc ze znajomymi z ktorymi grywam w bf3, a nie meczyc sie w jakies niszowe 'fps' (btw i tak pewnie zamowie arma3 - aby poznac 'wroga'), poza tym: wyglada ten bf4 porzadnie
i jesli to powtorka z bf3, to 2 lata testow ALPHA na nas grajacych w bf3, powinno postawic gameplay bf4 na przyzwoitym poziomie

i ten 'gameplay' z SP bf4 wyglada i tak duzo lepiej niz w bf3, Hooah!

a zamowie preordera z prostej przyczyny, zawsze wychodzi to taniej niz kupic gre w dniu premiery czy krotko po niej
ponadto: zawsze sa jakies bonusy i dodatki dla kupujacych wersje deluxe (od zarania serii bf).
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #51 dnia: 27 Marca 2013, 11:16:39 »
Fanboj. A Arma3 daleko do niszowych fps. I jakie meczyc? Jakos sprawdzone czy tak sobie gadasz? (Poza Arma 3, ktore jest w wersji alpha, nie wyszlo jeszcze, wiec nie ma co gadac). Poza tym sam napisales, ze musiales sie meczyc z bf3 w FINALNEJ wersji, bo byla niedorobiona... Raz piszesz alpha, raz beta. A taki stadium gry to ogromna roznica. Alpha to zaledwie podwaliny. Wiec co, meczysz sie przy niszowych fps i mainstreamowych?

Niszowym fps to jest Natural Selection 2, ktore jest przezajebiste i dziala zajebiscie i jest oryginalne. Ale nie kazdy lubi klimat obcych itp.
Rise of the Triad zapowiada sie super, powrot to oldschoolu. I licze na projekt 2GD Reborn, ktory moze bedzie nowym Quake. Jest tez Insurgency 2, ktore dziala elegancko. Gdzie tu męka?

A red orchestra 2 to lepsza gra od BF3, imo. Poza tym nowe BFy są dla ludzi z dwojgiem lewych rąk. Zreszta kazdy fps przy quake to pryszcz.

Realizm to jest kupno gry po jej wyjsciu u przeczytaniu paru opinii. W przeciwnym wypadku to musialbym cieszyc jape do kazdego nowego CoDa jaki wyszedl.

PS. Ok, juz sie nie odzywam, przyszedlem powiedziec "Nie idz tą drogą" ale raczej sie nie przebije.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 11:41:39 wysłana przez H1gh »

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #52 dnia: 27 Marca 2013, 12:05:39 »
za stary jestem, aby ktos taki jak ty, uzywajac argumentow z glebokiej dEupy, wywolal u mnie wiecej nizeli politowanie.

ps
schowaj sie do kata pod szafa z ktorego wylazles, graj w swoje przezajebiste i tylko dla pr0 fpsy (bo wszystkie inne sa dla ciebie za latwe, tak jak sam piszesz),
wlacz mody: zrozumiec innych oraz nie idz ta droga
i na koniec: przestan wskazywac innym 'lepsza, rly fps pr0 droge' twoim zdaniem, oczywiscie...

dziekuje
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 13:24:03 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #53 dnia: 27 Marca 2013, 12:24:05 »
Poki co argumentow z dupy uzywales ty, mylac sie co po chwila, nie potrafiac sklecic porządnego zdania. Schodząc na twój poziom moge cie podsumowac "w gownie byles, gowno widziales". Nie znasz sie. A wydawaloby sie, ze osoba "starsza" wlasnie bedzie trzymac jakis poziom, a tu zwyczajnie chciales mnie obrazic. Niestety, slowa pixeli z internetu po mnie splywaja. I tak, z zaslepionymi osobami nie da sie dyskutowac, ale wskazywac dalej bede, moze nie tu, ale nie mam ochoty w przyszlosci miec wybor miedzy nędznym bf a nędznym cod i nic poza tym. Dla mnie są to gry konsolowe, ja bronie PC.

kkthxbye

Pozdrawiam reszte, w szczegolnosci Pangrysa.

edit. od samego poczatku Yoss to ty mnie zaczepiales, ja tylko bronilem. Od kiedy "fanboj" to cos obrazilwego? w porownnaniu do "politowania", zwykle obrazanie bez argumentow. Przed monitorem to chyba caly czerwony jestes.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 12:44:16 wysłana przez H1gh »

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #54 dnia: 27 Marca 2013, 12:36:14 »
ja chce/chcialem ciebie obrazic? ROTFL kolezko pczytaj se swe pr0 i wcale nie obrazliwe i wcale nie zaczepne wypowiedzi od zarania twej 'dzialanosci' na tym forum ROTFL i ZIEW :rotfl:

oto i przyklad z ostaniej chwili:
wyglada swietnie, zrobie preorder  :piwo:
i twoja odpowiedz:
Fanboj.

high: jestes taki w c.h.u.j 'wporzo i kulturalny' ze smiac mi sie jeno chce,
Grysiu z takim 'przyjacielem' obdarzonym wysyblimowana i wysoka (bardzo wysoka) kultura zycze tobie, obys zawsze gral

kretyn obdarzony bredniami (pisze o sobie - aby byla jasnosc)



edit:

High: chce odwrocic kota nogami (jak zwykle) i wykazac, ze fanboy ktorego to okresnia uzyl w stosunku do mnie, w swych wypowiedziach w tym temacie, ma znaczenie jak najbardziej przyjazne i nieobrazliwie... a nie oznacza kogos powiedzmy o malym i dosyc ciasnym 'rozumku'?

imho: zrob to co napisales:
kkthxbye

amen



edit 2 @Pangrys:
nie, nie przegialem: zacytowal ciebie Pangrys
Na jakiej podstawie wysnuwasz takie kretyńskie brednie ??
Gram bo lubię, gram by się odstresować, wieczorem spotykamy się na TS by razem pożartować, pogadać, odstresować się po ciężkim dniu. Nie mam ochoty zastanawiać się na realizmem w grze bo coś takiego nie istnieje i zaprzątać sobie tym głowy. Dla mnie jest ważne by pograć z przyjaciółmi w BF. A jaki to będzie BF jest to mi obojętne.
Ważni są ludzie z którymi gram.

Czego i tobie życzę Yoss.

Rozumiesz mnie H1gh ??  :P
raczej imho ty przegiales, nieco wczesniej
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 13:07:51 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 12.14 Opera 12.14
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #55 dnia: 27 Marca 2013, 12:44:39 »
Please, H1gh i Yoss zbastujcie trochę z językiem, obrzucanie się wzajemnie błotem i inwektywami tylko odstrasza od wzięcia udziału w dyskusji.

H1gh, trochę ciebie poniosło i rozumiem żeś nieco się zbulwersował ale niektóre twoje wyrażenia są nieco zbyt dosadne. Jesteśmy dość specyficzną Grupą i obrzucanie się inwektywami nie jest mile widziane.

Szanujmy swoje odmienne zdanie gdyż prawda i tak leży gdzieś po środku.

Edit

Yoss, przegiąłeś ...

« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 12:52:18 wysłana przez Pangrys »

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #56 dnia: 27 Marca 2013, 12:55:49 »
Ja to rozumiem i nie chciałem niczego podobnego. Ale inwektyw uzylem co najwyzej czujac sie sprowokowany. Jak juz wczesniej pisalem, poczulem sie zaatakowany to odpowiedzialem.  Najbardziej obrazliwy imo byl moj ostatni post, ale poprzednie nie bardzo.

I nie, fanboj to nic zlego imo, maczeti tez tak napisal, moze i pol zartem, pol serio, ale nikt sie na niego nie rzuca.

A przede wszystkim nie kloccie sie miedzy soba.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 12:59:24 wysłana przez H1gh »

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #57 dnia: 27 Marca 2013, 12:59:36 »
kompletny OT
i jak dziecko zgrywa (High) niewinnego ROTFL, porownujac swoja wypowiedz do wypowiedzi Maczety, OMFG jak dziecko, nie potrafi poniesc konsekwencji wlasnych wypowiedzi...
EOT



@down: i dalej brniesz? ROTFL, zwykly tchorz.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 13:09:47 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #58 dnia: 27 Marca 2013, 13:07:21 »
Moze zwyczajnie dla mnie to "zwykle slowo", ktore okresla kogos kto jest zaslepiony? (np. nic o bf4 nie wiadomo, ale i tak kupujecie.) Gorzej z odbiorem, bo nie pomyslalbym, ze kogos tym obraze. Nie udaje niewinnego, tylko chce zalagodzic sprawe.

A gdzie ty niby dorosly jestes? Sorry, ale miales okazje uzywac gorszych epitetow, a u mnie doczepiles sie jednego slowa... Mialem cos napisac, ale nie zamierzam tego ciagnac. Jesli kogos interesuje moj punkt widzenia to zapraszam na bloga co podawalem.

edit: @up. Tlumacze sie Pangrysowi, nie tobie. Brawo, wiecej epitetow.
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 13:27:19 wysłana przez H1gh »

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 12.14 Opera 12.14
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #59 dnia: 27 Marca 2013, 13:42:33 »


dla przypomnienia: na serwerach soft, w miare podnoszenia sie poziomu obrazen, nasz ekran jest coraz bardziej zbryzgany krwia, szarzeje + mamy efekt przygwazdzania... na serwerach hc - na ktorych nie grywacie,

Na jakiej podstawie wysnuwasz takie kretyńskie brednie ?? Zdarza się że również wpadamy na serwery HC ale skąd mógłbyś to wiedzieć ...

A teraz odpowiem ci twoimi słowami.

Na koniec, doradzam trochę zapoznać sie z historią gier FPS (w tym dogłębnie z modami do serii bf i grami z nich powstalymi) a potem ferować wyroki :rotfl: bo mimo, że próbujesz udawać specjalistę, raczej dość marnie ci to wychodzi.

Ja lubię uproszczone gry bo dla mnie są przerywnikiem od życia i nigdy żadna gra, w odróżnieniu od niektórych, nie będzie dla mnie sensem życia.
Gram bo lubię, gram by się odstresować, wieczorem spotykamy się na TS by razem pożartować, pogadać, odstresować się po ciężkim dniu. Nie mam ochoty zastanawiać się na realizmem w grze bo coś takiego nie istnieje i zaprzątać sobie tym głowy. Dla mnie jest ważne by pograć z przyjaciółmi w BF. A jaki to będzie BF jest to mi obojętne.
Ważni są ludzie z którymi gram.

Czego i tobie życzę Yoss.

Rozumiesz mnie H1gh ??  :P

Yoss, czytaj ze zrozumieniem. Odniosłem się do konkretnego zarzutu, być może za mocno to zaakcentowałem za co przepraszam ale na przyszłość, cytuj całość wypowiedzi a nie wyrwane z kontekstu kawałki.

Życzę wam Wesołych Świąt i zdrowego serca by dalej się spierać o nieistotne rzeczy.

Jeśli masz coś do mnie Yoss to nie musisz mnie opluwać, po prostu napisz, cywilizowani ludzie potrafią się dogadać bez obrzucania się obelgami, czego i tobie życzę.