Autor Wątek: Battlefield 4  (Przeczytany 63787 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #60 dnia: 27 Marca 2013, 13:46:32 »
Pangrys, zdaje sie, ze to raczej ty masz cos do mnie, to po pierwsze - nie zuwazylem abym 'oplul ciebie', malo tego nie widze abym 'przegial' jak to zgrabnie ujales...
a po drugie, kolo zdecydowanie chowa sie za twoimi plecami, udajac niewinnego - jakas sitwa powstaje w grupie?


btw: chce sprawdzic w jaki sposob dostal High tytul przyjaciela grupy - i w jaki sposob mozna otrzymac ten zaszczytny tytul..., bo imho przyjzanie to on sie od poczatku 'wejscia' na forum, wcale to a wcale nie zachowuje.


edit:

imho: taaaa, lideruje ci on (High) po calosci i po bandzie...
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 13:58:56 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 12.14 Opera 12.14
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Marca 2013, 13:54:58 »
H1gh był kiedyś liderem klanu GROM z którym wymienialiśmy bannerki oraz nawet kiedyś zagraliśmy spara.

Wesołych Świąt


Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #62 dnia: 27 Marca 2013, 13:58:56 »
Sprostuje tylko, liderem nie, bo tez nigdy nie mielismy struktur typowo "klanowych", ale kontaktowalem sie ;)
btw. fajna teoria spiskowa ;) (edit. lol, zwykly zart, odpusc sobie)
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 14:04:17 wysłana przez H1gh »

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #63 dnia: 27 Marca 2013, 14:00:50 »
btw. fajna teoria spiskowa ;)

jak zwykle 'lider' sie w nim odzywa, ktory nie ma niczego zlego na mysli, nie obraza i nie zaczepia ROTFL

edit:
btw High, szkoda mi na ciebie wolnego dnia, ide pograc w bf3, to taki nie-fps dla fanbojow, za latwy dla ciebie = cytujac oczywiscie twoje wysoce kulturalne wypowiedzi
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 14:04:27 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 25.0.1364.172 Chrome 25.0.1364.172
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #64 dnia: 27 Marca 2013, 14:08:54 »
Yoss, nie zachowuj się jak dziecko, nie wymyślaj historii spiskowych, bo pamięć masz krótką i zdaje się że zapomniałeś, że to właśnie przez Ciebie i Twój sposób bycia byli tacy, co opuścili tą grupę i forum.

Także wyluzuj chłopaku, bo masz w sobie coś takiego co nie każdemu się podoba i nie każdy chce tolerować.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Marca 2013, 14:16:32 »
trochu oglady i kultury: chlopaki sa u szewca...
i to nie teoria spiskowa, a spostrzezenie:
edit: @up. Tlumacze sie Pangrysowi, nie tobie.
dotyczace smiesznego fragmentu wypowiedzi

poza tym, cytujac Pangrysa:
Jeśli masz coś do mnie Yoss to nie musisz mnie opluwać, po prostu napisz, cywilizowani ludzie potrafią się dogadać bez obrzucania się obelgami, czego i tobie życzę.

wesolych swiat zycze tobie Gelert
we few, we happy few, we band of brothers

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #66 dnia: 27 Marca 2013, 14:30:06 »
a tak na koniec: moze by tak usunac caly ten flejm?


@down: kolega jedyny sprawiedliwy wsrod mas zabral szacowny glos...
« Ostatnia zmiana: 27 Marca 2013, 19:54:07 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline rom

  • BroWar RIP
  • *****
  • Wiadomości: 16
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Marca 2013, 19:49:37 »
Problem jest tylko jeden z Yossem , istnieje i wypluwa z siebie setki nikomu niepotrzebnych info które zaśmiecają przestrzeń.  Ale z drugiej strony w Necie jest wszystko czyli takie Yossy też.

Offline KRISS--OL

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 162
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 25.0.1364.172 Chrome 25.0.1364.172
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #68 dnia: 28 Marca 2013, 09:36:59 »
Bądź człowiekiem a ludzie będą ludźmi.

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 25.0.1364.172 Chrome 25.0.1364.172
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #69 dnia: 28 Marca 2013, 10:45:46 »
Kriss, ale to żaden gameplay jak na razie. Jak już wpominane było wcześniej, trzeba poczekać na multi.

Poza tym, czego się spodziewałeś, bo nie do końca łapie ;)
Jeśli chodzi o grafikę to zostało już osiągnięte praktycznie wszystko, a i tak zapewne zdajesz sobie sprawę, że są ważniejsze rzeczy niż to, czy twojej postaci widać nogi, i czy sceneria wygląda jak film.

Bardziej w tym momencie chodzi o stopień realizmu, silnik fizyki, rozwałkę wszystkiego co na planszy, pogodę, pory roku, pory dnia itd, tego akurat po tym filmiku ocenić się nie za bardzo da.

A mimo wszystko BF3 trochę brakuje, jeśli powyższe w tej grze zostaną spełnione, jeśli np. w wodzie będzie można nurkować,  walczyć, jeśli nie na kusze, to choćby na noże, to już będzie krok naprzód.

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #70 dnia: 28 Marca 2013, 11:14:44 »
Wolalbym by zrobiono krok w kierunku bf2, 6 klas, bez regeneracji zycia jako standard (bo inaczej po co w ogole medyk?). Dodanie battlerecordera i dobrego spectatora. Brak 3d spotowania jako standard itp. A przede wszystkim ogarniecie systemu spawnowania i na boga brak spawnowania na kazdym czlonku squadu...
(czesc tych rzeczy mozna ustawic w bf3, ale ja BF2 like serwera nie znalazlem). BF3 to dla mnie krok wstecz.
 
Przy BF slowa realizm bym nie wypowiadal, i nie na zasadzie, ze brak realizmu to cos zlego.

imo serie BF czeka albo juz spotkal los jak z seria CoD.

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 25.0.1364.172 Chrome 25.0.1364.172
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #71 dnia: 28 Marca 2013, 11:57:58 »
Co do regeneracji życia to się zgodzę, zastąpiłbym to osobistym medpakietem, regenerującym jakiś procent życia.

Co do 6, 4 czy fefnastu klas, to ja byłbym za całkowitą likwidacją klas, po co to komu. Każdy powinien mieć możliwość stworzenia własnego zestawu, takiego, z jakim mu najwygodniej latać, jeśli ktoś chce ganiać ze snajperką i defi, to czemu nie?

Co do spectacora, to tylko pod warunkiem, że oczami członka drużyny/zespołu, ale na pewno nie swobodnego.

Nie bardzo wiem o co chodzi ci z tym spotowaniem 3d, spotowanie powinno być.

Co do spawnowania, to tu jestem za kasacją spawna na ludziach, spawn, powinien być na podobnej zasadzie jak w bf3 rozstawia recon. I tylko taki, a nie pojawiające się znienacka postacie w najmniej odpowiednich momentach.

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #72 dnia: 28 Marca 2013, 12:14:42 »
Ja lubie gry class based. Tylko dlatego jestem za brakiem regeneracji zycia w ogole, zeby byl wiekszy sens granai daną klasą. Najlepiej odnośnie klas bylo rozwiazane w Enemy Territory z tym, że tam by zrobić "objective" była wymagana dana klasa. W BF jestem przeciwnikiem rozwiazanai jak CoD, latam z czym chce i jestem super hero do wszystkiego. Chcialbym wymóc na graczach chociaz troche "teamplayu"

Spectactor chcialbym pelny, ale na zasadzie, ze ustawiam go jak chce na serwerze. Normalnie z pierwszej osoby. Po to tez by latwiej zlapac czitera. A takze na zasadzie pelnego specta jak w innych grach, ze np. 1 osoba moze latac po calej mapie i np. komentowac mecz. (zreszta i tak tego nie bedzie)

Battlerecorder, tak samo, zeby mozna nagrac cziterow. itp. np. Planetside 2 od razu nagrywa i od razu mozna wrzucac n youtube.

3d spotowanie to dla mnie spamowanie klawisza Q, a czasem dziala to jak darmowy wallhack. markery na minimapie to wystarczajaca podpowiedz.

Brak regeneracji zycia, spawnowanie itp. mozna ustawic w bf3, tylko czemu nei ma takich serwerow?

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 25.0.1364.172 Chrome 25.0.1364.172
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #73 dnia: 28 Marca 2013, 12:24:56 »
Akurat klasy z teamplayem ma niewiele wspólnego, grałem zarówno w enemy walf jaki quake wars i bywało z tym różnie, raz się trafiło na takich rozgarniętych jak gnój po polu, że się grać nie dało, a potem trafiałeś na takich, że plansze się przechodziło w kilka minut. Nic nowego. Tu też można zrobić tak, że mcom rozbroić czy uzbroić może tylko ktoś z "kombinerkami/palnikiem". A jeśłi w Twojej drużynie ktoś nie weźmie tego to tylko pogratulować dogadania ;)

A ja jestem przeciwny spectacorowi, chyba że na rozgrywkach, bo przy graniu na teesie, to tylko ułatwienie dla danej drużyny.

Co do spotowania, to powinno być bardziej precyzyjne, markery na mapie powinny się pojawić tylko po spocie, czyli po zauważeniu przeciwnika.

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Battlefield 4
« Odpowiedź #74 dnia: 28 Marca 2013, 12:37:24 »
O jak na "spocie" to jeszcze bym zrozumial, ale nie, ze podaza za gosciem.

No ja wiem, ze teamplay zalezy od ludzi. btw. Quake Wars to jzu kupa byla. Ale jak jest regeneracja zycia to medyk jest praktycznie zbędny. Dlatego napsialem "troche wymóc" bo nie ma co oczekiwac wiele po przypadkowych ludziach ;] Odnosnie tych kombinerek, z czasem ludzie by sie nauczyli.

No tak tylko w rozgrywkach spectator, w innych grach takei cos funkcjonuje i mozna dowolnie ustawiac na serwerze. Albo mozna bylo.