Autor Wątek: ArmA 3  (Przeczytany 14780 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Marca 2013, 12:17:32 »
@up:
bys sobie odpuscil choc w swieta, nieustannego (oraz zupelnie nieuzasadnionego) wykazywania swojego ogolnego stanu doskonalej wyzszosci...

pozdrawiam

we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Marca 2013, 12:35:16 »
W poprzednim poscie nigdzie sie nie wywyzszalem...

pozdrawiam,
wesolego karpia

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #32 dnia: 31 Marca 2013, 12:48:06 »
W poprzednim poscie nigdzie sie nie wywyzszalem...
wesolego karpia
znaczy sie tylko w poprzednim - w koncu przyznales sie do siebie i jak zwykle gornolotnie, ale strasznie po plebejsku...  :0m
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2013, 12:49:55 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #33 dnia: 31 Marca 2013, 13:28:06 »
Cytat: [Yossarian
bys sobie odpuscil choc w swieta

Nie, nigdzie sie nie wywyzszalem. Masz jakies kompleksy czy jak?

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #34 dnia: 31 Marca 2013, 13:46:40 »
jedynie czytam twoje teksty: piszesz ktorys raz z kolei o grze bf3, jako przykladzie gry, dla tych nie tak skillowych jak ty (sam napisales ze jest ona dla ciebie za latwa, tak jak i cala masa innych gier), coz my (BroWar) gramy w bf3 i bc2 przede wszystkim, snac my z tych randomow bez skilla, co to nie potrafia celowac i dlatego graja w gre w ktorej nie trzeba celowac...,
i tak dalej i tak dalej

zbastuj troche przy swietach, lub pozostan na kilka dni przy swoim blogu


ps karp to wigilia bozego narodzenia, moze nie wiesz o tym bo nie ma takiej gry? albo inaczej, w jakim celu napisales 'wesolego karpia' w okresie swiat wielkanocnych, masz odwage cywilna odpowiedziec, czy bedziesz zgrywal niewinnego, dla ktorego oznacza to tyle co np: 'mokrego dyngusa'?
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2013, 13:53:21 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #35 dnia: 31 Marca 2013, 14:16:38 »
odpierdol sie.

Ja gralem glownie w cod4, doskonale zdajac sobie sprawe, ze sa trudniejsze gry, jak quake i cs. Mimo to swietnie sie bawilem. Dobrze dla Was, ze podoba Wam sie bf, bo mi nie, nie oferuje tego co oczekuje itp. CoD4 rowniez nie jest super skillowa gra. Nikogo nie obrazam, tylko stwierdzam fakty. Napisalem rowniez, ze BF oferuje cos innego niz tamte gry, gdzie po prostu Quake i CS są stworzone do competitive gry i najwazniejsze w nich to "aiming". BF2 moze byl jako tako skillowy, ale bf3 juz dla mnie nie. Dlatego nie ma wlasciie zadnych rozgrywek w nim. Fanboj z Ciebie, bo mi jak ktos pisal, ze CoD jest dla noobow, to sie nie obrazalem, tylko odpowiadalem, ze gram w to bo graja w to ludzie, ktorych lubie.
IMO

Tak samo C&C jest fajny, ale jest latwiejszy od Starcrafta. Lubie obydwa tytuly, bo gram dla zabawy.

Napisalem "wesolego karpia", ze wzgledu na pogode. btw. karp, kurczaczki, zajaczki wiele wspolnego ze swietami katolickimi nie maja, tylko z tradycja. I jesli Cie to ciekawi, to wiszą mi święta katolickie jak i sama kwestia religii. Napisalem zartobliwie i z uprzejmosci.

Prawda taka, ze caly czas sie TY dopierdalasz, wiec sam sobie odpusc.
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2013, 14:24:19 wysłana przez H1gh »

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #36 dnia: 31 Marca 2013, 14:25:14 »
odpierdol sie.

Ja gralem glownie w cod4, doskonale zdajac sobie sprawe, ze sa trudniejsze gry, jak quake i cs. Mimo to swietnie sie bawilem. Dobrze dla Was, ze podoba Wam sie bf, bo mi nie, nie oferuje tego co oczekuje itp. CoD4 rowniez nie jest super skillowa gra. Nikogo nie obrazam, tylko stwierdzam fakty. Napisalem rowniez, ze BF oferuje cos innego niz tamte gry, gdzie po prostu Quake i CS są stworzone do competitive gry i najwazniejsze w nich to "aiming". BF2 moze byl jako tako skillowy, ale bf3 juz dla mnie nie. Dlatego nie ma wlasciie zadnych rozgrywek w nim. Fanboj tak, bo mi jak ktos pisal, ze CoD jest dla noobow, to sie nie obrazalem, tylko odpowiadalem, ze gram w to bo graja w to ludzie, ktorych lubie.
IMO

Napisalem "wesolego karpia", ze wzgledu na pogode. btw. karp, kurczaczki, zajaczki wiele wspolnego ze swietami katolickimi nie maja, tylko z tradycja. I jesli Cie to ciekawi, to wiszą mi święta katolickie jak i sama kwestia religii. Napisalem zartobliwie i z uprzejmosci.
w coda tez grywamy (np Maczeta namietnie), ja od czasu do czasu (w tym tygodniu odkurzylem plytke i wrzucilem w naped ;] ), nikt nie uzywal dotychczas zadnych ujednolicen/komunalow EDIT: dotyczacych np CoD'a lub innych ulubionych twoich gier w stosunku do ciebie - ty natomiast wielokrotnie, i nie jest tak, ze to ty stwierdzasz fakty a jedynie caly czas piszesz to co tobie slina przyniesie na jezyk, nazywajac to faktami...
gdu zwroci sie tobie uwage, na wypowiedz lub jej fragmenty, robi sie cyrk

co do twojego wulgaryzmu, dziekuje za jak zawsze, wysokiej proby kulture, tym razem podana bez ogrodek.

@down: ROTFL

edit:
"a nie oznacza kogos powiedzmy o malym i dosyc ciasnym rozumku"to pisalem o sobie, gdy okresliles mnie per: fanboi
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2013, 16:14:23 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #37 dnia: 31 Marca 2013, 14:26:39 »
Pisalem o grach, nie o ludziach. Jak Ty sie nie trzymasz kultury, gdzie czasami chujem napisales itp. to odwzajemnie tym samym. Nie piszesz wcale milo, ani nigdy nie pisales. Wiec jak zadasz kultury, to najpierw sam ją zastosuj, i tak sie dlugo wstrzymywalem. Cyrk to masz we lbie, na starosc. I ni pisalem, ze ktos do mnie pisal z browaru, ze cod jest dla noobow, tylko ktos kiedys.

"jestes taki w c.h.u.j 'wporzo i kulturalny' ze smiac mi sie jeno chce"
"i jak dziecko zgrywa  niewinnego ROTFL"
"a nie oznacza kogos powiedzmy o malym i dosyc ciasnym 'rozumku"
itp. itd.  daleko szukac nie musialem. Najlepsze, ze do kolegow z grupy nawolywales do kultury, kiedy sam jestes najmniej kulturalny. I mam niby biernie wszystko znosic?

Sam masz kompleksy, ktore powoduja, ze cokolwiek nie napisze godzą w Ciebie. I jesteś żałosny z tymi editami. Nabij mi tymi minusowymi punktami -500. lol. Ignored.
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2013, 15:32:09 wysłana przez H1gh »

Offline dms_ducky

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 349
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 12.14 Opera 12.14
  • BF 3 GUID: 69711fac
Odp: ArmA 3
« Odpowiedź #38 dnia: 31 Marca 2013, 16:25:52 »
..i tym sposobem wyczerpujemy dyskusje