Hyde Park > Strefa Wolna

Niespodzianka

(1/2) > >>

dziq76:
Tydzień temu kupiłem dysk intela ale mój komputer nie widział go , więc musiałem go zwrócić i zamówić następny . Szukałem , znalazłem , wybrałem i kupiłem Corssair neutron gtx 240GB ssd . No i czekam na paczuszkę i dzisiaj dostarczyli i otwieram  :o a tu co zamiast jednego dysku jest pięć . I tak myślę sobie aby nikt nie zadzwonił że nastąpiła pomyłka  :/

Miki111:
teoretycznie w dupę Cie mogą pocałować, ja pół roku temu kupowałem dzieciakom PS3 move , czyli z kamerką i kontrolerem + 1 grą, okazało się że jak odbierałem w sklepie to ps3 która przyszła zgodnie z nr zamówienia to ps3 move , oczywiście z kontrolerem i kamerką, ale jeszcze z padem + 3 gry. Sprzedawca wydał bo numer zamówienia się zgadzał, powiedział tylko że to problem tego co wysłał (pakował przesyłkę) :).
P.S.
Rozumiem dziq że teraz z 3 masz na sprzedaż, daj znać jaka cena :).

[Yossarian]:
jakie tam na sprzedaz Miki?! Stachu powinien przekazac je do mnie do redystrubucji :d


a tak serio, masz Stachu jakies ROZSADNE pomysly cenowe?

dziq76:
Jeśli całować mnie będą po dupie (kobieta??? Czemu nie ) to na sprzedaż będą 4 dyski mi jeden wystarczy i będę miał jeszcze corsaira 120gb który mam w tej chwili w kompie a jak będę sprzedawał to dam wam znać . :piwo:

BartM:
negocjuj, negocjuj, zwłaszcza że po dupie całowanie jest całkiem :d calkiem :p

--edit--

a bo Wy tu o dskach czy coś, nie zauważyłem...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej