Serwery Grupy BroWar > Ważne ogłoszenia dotyczące serwerów

Serwer "noobteam & BroWar" na nexus.

(1/3) > >>

BartM:
Jest taka maszyna od dawna, działa i ma się dobrze. Ale nie o tym będzie opowiadanka.
W związku z okresowymi pytaniami "jak na nexus zagrać" przypomnę w kilku zdaniach.
- instalujemy Battlefield Bad Company 2
- aktualizujemy grę do najnowszej wersji
- zakładamy konto na forum nexus http://forums.emulatornexus.com/viewforum.php?f=28
- adres e-mail i hasło jakie podamy przy rejestracji na forum służą do autoryzacji w grze
- wrzucamy do katalogu z grą plik - dinput8.dll - znajduje się na TS3 w pokoju "emulator nexus"
  (czyli prawym klik na kanał i przeglądarka plików - proszę tam nic nie skasować przypadkiem, thx)
- gdy poprawią coś w nexus, plik należy pobrać w nowszej wersji, komunikat wyskakuje, albo poczekać
  na aktualizację ww na kanale TS3
- w nexus nie zaimplementowano znajomych - trzeba się szukać

Niestety nexus nie autoryzuje licencji EA/DICE a własną (email/pass z forum), wersję pudełkową czy origin
można zainstalować 10x, proszę tego nie robić i grać na oryginalnej kopii na nieoficjalnych serwerach.

Pozdrawiam.

Gelert:
A tak z ciekawości "co to daje"? ;)

BartM:
1. Grał bym tylko na oryginale, gdyby pankbaster cokolwiek wnosił, każdy wie, że nic nie daje,
u siebie wyrzucam każdego kto mnie zastrzeli, bo to na pewno czit.
2. Wydajność hostingu g4g - gdzie mam najlepszy ping - jest gówniana. Na nexus mam dedykowaną
maszynę, planuję jeszcze wydajniejszą. Czyli lagów brak.

Poza przyjemną grą - nic więcej.

[Yossarian]:
dzieki Bart :browar:, wkrotce z Wami :d

waszka:
Dzięki Bart za how-to. Aż zainstaluje BC2 i to sprawdze ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej