Hyde Park > Inne gry

World War 3

<< < (3/4) > >>

Staaary80:
Serwery NA działają na razie najlepiej z tego co piszą i sprawdziłem przed chwilą i faktycznie.

waszka:
Przekonuje mnie to co piszesz, że troche wolniejsza i bardziej taktyczna . Po wypłacie kupie jak będziecie grać i podejdzie Wam.

Gelert:
Moje wrażenia nie są tak entuzjastyczne, ale ja lubię grać w Metrze ;)

Jak dla mnie jeśli nie gra się w drużynie i na TSie, to trochę wieje nudą, może za jakiś czas ludzie się nauczą i będzie lepiej, ale teraz wielkość mapy mocno daje się we znaki i często dłużej się idzie niż gra.

Menu wyboru i modyfikacji broni jest jak dla mnie mocno nieczytelne i przydałaby się jakaś strzelnica, na której można by potestować broń i dodatki, aby wybrać sobie bardziej optymalne.

Z tego co zauważyłem, wybór broni specjalnej, odbiera broń krótką. Czyli mamy RPG, albo snajperkę, to nie mamy pistoletu.

Być może moje mało entuzjastyczne podejście wynika z krótkiego czasu grania i możliwości ogarnięcia wszystkiego, ale myślę że mimo wszystko gra ma potencjał, bo grając drużynowo, przy tej wielkości mapach i braku ograniczeń dojścia do danego miejsca można nieźle namieszać. Tutaj już tak się nikogo w kociołku nie zamknie jak na Metrze :)

I tak na sam koniec, nie wiem czego to wina, ale dla mnie, szczególnie w budynkach, ta gra jest mocno nieczytelna, jakaś taka jednokolorowa i mimo zmian grafiki pomiędzy low, medium, czy high nie widziałem żadnej różnicy.

Ostatni duży minus i o to co do Farmy mam największy żal, to że są urwa polskim studiem a wydają grę i prowadzą całą komunikację tylko po angielsku.

waszka:
Kupiłem. Pierwsze wrażenia pozytywne. Tylko nie mam nikogo na steamie.  >:(

Gelert:
ja na steamie mam: miaucoon
Zmieniłem teraz na Gelert [BroWar] ale z tego co widzę wyszukuje po obu nazwach

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej