Hyde Park > Kącik djDziadka

Coś dla maniaków II Wojny Światowej

(1/3) > >>

djDziadek:
Ponieważ ja również interesuję się II wojną światową i sprzętem z tegoż okresu - postanowiłem połaskotać troszkę fanatyków (Aligatorr) i być może zainteresować tym trochę swojego młodszego syna i zrobić mu niespodziankę - budę do kompa.
Zajmowałem się w przeszłości modelarstwem więc nie powinno to być przedsięwzięcie "impossible".
Teraz zacząłem fazę projektu.
Mam nadzieję, że wystarczy mi zaparcia i chęci :) - liczę na wsparcie duchowe i doping.
Buda będzie wyglądała mniej więcej tak ( jest to schemat ):



 i co wy na to?

Jest jeszcze opcja T34 ale Tygrys wygląda lepiej - czekam na opinie :)

Aligatorr/Hansmoon:
Dziadku drogi Dziadku ....... żadnego zdjęcia nie widać , a o 2-giej wojnie światowej , szczególnie o froncie wschodnim , to chętnie podzielę się info.
PS. Jako ciekawostka "Starego Palanta" uwielbiam czytać książki Svena Hassela , byłego żołnierza karnej jednostki wermahtu.
Przeczytajcie chociaż jedną , a Was wciągnie.

Kotlet:
Polecam:
Mordercy z Wilhelmstrasse - Franciszek Bernaś
Gdyby Polska nie była uparta - Marian Podkowiński
Od Bismarcka do Hitlera - Czesław Łuczak

djDziadek:
To zdjęcie, którego nie widzisz to schemat w rzutach "Panzerkampfwagen VI Ausf E Tiger I (SdKfz 181)", poczekaj chwilę lub odśwież stronę - wtedy się załaduje :).

Aligatorr/Hansmoon:
Dziadku , czyli wspominasz niedocenionego Tygrysa , wspaniała broń , tylko większość "Tigerów" znajdowała się w rękach dywizji SS , a to nie było najlepszym rozwiązaniem Rzeszy oczywiście trzeciej.

Tytuły podane przez Ciebie zapisałem , jutro zasuwam do biblioteki ... , za jakiś czas podzielę się opinią.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej