Serwery Grupy BroWar > Pytania i interpelacje

Walka z cheaterami na serwerze Grupy BroWar!!!

(1/4) > >>

sgt.PifPaf:
Witajcie

Ostatnio toczę wojnę z cheaterami – doszedłem do wniosku, że te wszystkie cuda w grze które naprawdę często mnie spotykają w dużej części wynikają po prostu ze wspomagaczy a nie z tzw skilla gracza. W kilku przypadkach zdążyłem się przekonać, że moje obawy są słuszne – znalazłem podejrzane nicki na pbbans.
Moja wojna polega na codziennym kontrolowaniu (2-3x dziennie) pbans’a i wpisywaniu ludzi z polską flagą na czarną listę graczy na forum battlefield.pl. Cale szczęści że takich przypadków naprawdę jest mało, choć ostatnio napotkałem się na hacka którego PB prawdopodobnie z automatu nie wykrywa i gracze banowani są na podstawie PBSS’a. Znając pomysłowość i wiedzę rodzimych graczy nie wykluczam, że u jakiejś części znakomitych wymiataczy ich umiejętności wynikają nie z tzw. skilla.  Czytam też posty ludzi piszących o skryptach kompensujących odrzut broni, spotowanie…  Naturalnie nie wykrywalnych. Kurnia czy nikt nie potrafi się cieszyć grą, czy naprawdę nasza BFBS2-owa społeczność to w dużej mierze masa frustratów, zakompleksionych małolatów którym zależy jedynie na  statach ?  Nawet nie na wyniku i zwycięstwie tylko na ładnie wyglądającym współczynniku k/d ?
Szlag mnie trafia – oni po prostu okradają mnie z kasy. Z pieniędzy które wydałem na grę i z czystego funu jakiego oczekiwałem .  Gram już długo,  nie powinno mnie to wszystko dziwić ale jednak dziwi – za każdym razem niezależnie od gry jaką akurat się bawię.

Ale się rozpisałem a miało być krótko
Czy widzicie jakiś sens we wpisywaniu złapanych na gorącym uczynku „fiutków” stosujących cheaty na listę forum battlefield.pl. Czy korzystacie z tego żródła i wpisujecie tych delikwentów na Ban-listę Waszego serwera ? Słowem czy to co robię komuś w ogóle jest potrzebne ?

* post w tym temacie, nie chciałem niepotrzebnie tworzyć nowego. Można go przenieść w wygodniejsze dla Was miejsce (choćby do kosza) :)

Podzieliłem - zmodyfikowałem - jest bardziej czytelnie - djDziadek

[Yossarian]:
100% trzeba raportowac cziterow! Dlaczego: http://www.youtube.com/watch?v=WpiXgDNFWRY !

djDziadek:
Każde działanie, które w jakikolwiek sposób pomoże utrudnić "zabawę" cheaterskim noobom jest wskazane i choćby efekt był niewielki niech k*&!#$y wiedzą, że nie są zupełnie bezkarni!!!!
Popieram w pełni !!!!!!!!!!!!!!

Aligatorr/Hansmoon:
Zgadzam się z Grysiem , każda czynność utrudniająca OSZUSTOM grę jest jak najbardziej wskazana .

Staaary80:
NIestety jest to problem poważny i nagminny i to nie tylko w BF ale i innych grach sieciowych. Ja nie potrafię tego zrozumieć za cholere co daje im taką satysfakcje, że muszą aż cheatów używać, nikt przez to lepszy nie jest, a w końcu i tak wychodzi szydło z worka... Banda debili :gun :glupek:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej