Serwery Grupy BroWar > Pytania i interpelacje

Walka z cheaterami na serwerze Grupy BroWar!!!

<< < (2/4) > >>

Krop.:
Jasne, że karaluchy trzeba tępić.
Ale zadałeś pytanie, czy dopisujemy cheaterów na banliste. Nie, mając bana na pbbans lub GGC i tak już u nas nie zagra - bo mamy streaming do tych organizacji.
Niestety, EAgames strzeliła nam gola uniemożliwiając zapis gry i analizowanie jej przebiegu po zakończeniu.

Pangrys:
Sam w poprzednim klanie niektórzy osadzali mnie od czci i wiary gdy tępiłem cheaterów i configowców.
Wiele godzin spędzałem na analizie demek czy pbss .
Niestety wśród młodszych graczy istnieje ciche przyzwolenie na configi, które moim zdaniem zachęcają do wypróbowania cheatów.
Wielu graczy, próbuje wyrobić sobie pozycję na polskiej scenie BF, poprzez grę na wysokim poziomie i uznając że wysokie K/D to gwarant szacunku i poważania. Okazuje się że, by uniknąć tej "katastrofy" jakim jestem obniżenie K/D często sięgają po konfigi a gdy te nie pomagają, sięgają po cheaty.
To tak jak w zawodowym kolarstwie , gdzie oficjalnie się tępi doping a prawda wygląda nieco inaczej ...

My zawsze będziemy tępić cheaterstwo i wszelkiej maści oszustów i popieramy wszystkich, którzy walczą z tym procederem.
Nagłaśnianie i piętnowanie takich graczy jest niestety jedynym środkiem odstraszającym ale nie czarujmy się, to nie wystarczy.
Wymieniamy się listą, z innymi adminami polskich serwerów BC2, znanych oszustów i graczy których lepiej nie wpuszczać na serwer.
I to niestety wszystko co możemy zrobić ...

ev0:
Wczoraj na serwerku Browar zauwazylem ciekawą postać:
Pan snajper atakujący(nie znam nicka) byl po prostu.....niespotowalny ;()
Z pi/razy 30m -nic. z 10m NIC.I podbiegl sobie spokojnie do m-coma dopiero tam go ukatrupilismy...
Dziwne bo innych obok niego dalo sie spotowac.
Nie macie podobnych doswiadczen?
Czyzby jakiś AntiSpotHack? Juz na kilku serwerach to zaobserwowalem.

Dodam tylko ze do BC2 niektore wesole ludki kupuja sobie dopalacze ktorych
jak na razie PB nie wykrywa... K00restwo ale co zrobić :(

Krop.:
Nie słyszałem o antyspothaku, za to spotkałem sie i u mnie na kompie, ze czasami spot lub rozkaz Klawisz Q nie działa.
Daj namiary na PM na takie przypadki z nickiem i godzina, gdy gra u nas.

djDziadek:
Kropku to był niejaki "djDziadek_pl" ok godz. 22:00, nie można go było zaspotować ale ściągał na siebie wszystkie kulki :D :P ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej