Autor Wątek: Medal of Honor  (Przeczytany 38082 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ronin

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 320
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 6.0.472.63 Chrome 6.0.472.63
    • Windows live.pl Brodzia
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Października 2010, 07:21:08 »
correct:
SMALL MAP = SMALL LAGS or MINIMAL LAG'S
Oby do wiosny ...

Offline waszka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 366
  • OS:
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Października 2010, 08:04:14 »
Jonika excellent reviews  :piwo: and clip too  :piwo: :piwo:



Vorador

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #47 dnia: 07 Października 2010, 11:56:31 »
Chciałem napisac jakie miałem wrazenie po sciagnieciu tej gry ale postanowiłem sobie jednak odpuscic. Na poprzednich 3 stronach i tak jest juz wystarczajaco duzo naszych prywatnych "recenzji". Ale nie mogłem sobie darowac jednej uwagi a mianowicie, to dopiero beta a juz pełno cheterow ze statami 100+:10-20 w trybie (nie pamietam jak sie nazywa ale podobny do rusha BF:BC2).
1)Wszyscy respimy sie jednym miejscu, nasi żołnierze i przeciwnicy. Generalnie ciężko się ruszyć z miejsca a co dopiero kogoś zabić. Ale dziwo 1 "przeciwnik" zabija nas wszystkich na raz. i tak kilka, kilkanaście razy pod rząd.
2) inna sytuacja wygląda następująco. Załóżmy ze normalnie sobie gram i ktoś mnie zabija. Nie pokazuje mi się ekran wyboru broni lecz respie się na moim towarzyszu i instantowo ginę, bez odliczania do iluś tam...(tak jak to było przed 2 czy 3 zgonami). Ginę raz a on nas zabija, ginę drugi raz on nas zabije, ginę 3 raz on nas zabije itd itd...do puki ktoś nie zabije stojącego jak wazon na środku pola walki frajera. Przypomina to status padding...
Narazie tyle wyłapałem głupot z 3 rund w jakie zdązyłem zagrac. Jesli tak wygląda beta to ja sie boje pełnej wersji tej gry, czyżby welcome CoD again?

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Października 2010, 12:08:10 »
faktycznie Vorador - makabra
znudzony BC2 już prawie podjąłem decyzje, ze kupię (strategia producenta "zanudzanie BC2" chyba działa)
ale Twój zimny prysznic mnie otrzeźwił

nadchodzi pomału koniec gier w architekturze klient-serwer
ciekawe kiedy ktoś odważy się i wypuści grę terminal-serwer
« Ostatnia zmiana: 07 Października 2010, 12:11:03 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Jonikka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 292
  • Mr. Jo Pingowsky
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 6.0.472.63 Chrome 6.0.472.63
  • BF 3 GUID: 708f2b8f
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Października 2010, 18:14:55 »
Dear all, once again Vorador is right, I have experienced similar thing to what he is writing… TELEPORTATION HACK… You find yourself surprised then amused than pissed off… I try to forget about it, change the server and kick some more noob ass, but after two days of playing I don’t find myself drawn to this game – it brings nothing new. PERIOD. And knowing the previous releases we cannot expect huge number of maps to ease the boredom of 20-something weapons.

As for the cheats – when the games are using the same engine one can use the same cheats…

In my previous review I have tried to cut my personal addiction to BF series, and tried to look at this game as a hardcore FPS fan. If you want the change of rhythm I suggest you to take out 10 € from your pocket and buy a copy of COD4 – GREAT SINGLEPLAY AND EXCELLENT MULTIPLAY. (And in that way you can support our COD division…)

Mirek78

  • Gość
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Października 2010, 08:52:33 »
Па му праведни пиво   :piwo:

Offline Wulfen

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 85
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Października 2010, 09:12:19 »
Yeah Jonikka FTW \m/:D

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Października 2010, 09:43:31 »
problem w tym, że w CODzie cheaty są chyba bardziej popularne niż w każdej innej grze - może za wyjątkiem ET
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Października 2010, 09:47:08 »
Uwierz mi to się szybko zmieni ...
Cheaty powstają na wiele gier bo jest to dochodowy interes . Coraz więcej ludzi tworzy cheaty dla kasy .
I im bardziej popularna gra, tym więcej powstaje cheatów ...

Offline Wulfen

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 85
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #54 dnia: 08 Października 2010, 09:52:33 »
Ale szczerze powiem że jak gra się na serwerze z PB i podłączonym do pbbans to nie spotyka się ich aż tak dużo. w swojej karierze grałem (spary) z 4 cheaterami?? a na publicach to zdarzyło sie paru cwaniaczków ale staram sie grać na porządnych serwerach i taki delikwent został szybko usunięty (czyt. Ban luyb nawet global Ban za pośrednictwem PB)

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #55 dnia: 08 Października 2010, 10:00:12 »
może za wyjątkiem ET

no i skoro o et mowa ;) to moze by tak zakupic enemy territory: quake wars, na allegro http://allegro.pl/enemy-territory-quake-wars-x360-nowa-i1246786698.html za 40 a nawet i za kilkanascie zeta, rozne profesje, pojazdy rowniez latajace, mapki fajne, cziterow jak na lekarstwo

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #56 dnia: 08 Października 2010, 10:01:07 »
suma banów z gier serii BF
czyli z BF1942, BF2, BF2142, BF Vietnam, BF BC2,

35316

bany z jednej gry COD4

55521

 :)

Wiem Grysiu, ze się zmieni - wystarczy aby jakaś gra odniosła wielki sukces i była równie żałośnie zabezpieczona jak COD lub BC2. Choć ludzie ostatni coraz częściej przed zakupem zwracają uwagę na zagrożenie hackami. Wątpię aby producentom udało się wypromować grę w której hacki będą chlebem powszednim już w becie. Owszem kupią miliony ale ile procent z tych milionów będzie w to grać po kilku tygodniach ?
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #57 dnia: 08 Października 2010, 18:38:23 »
Te liczby pokazują mi się wydaje coś innego, a mianowicie to jak słabo jest wykrywalny cheat na Bf-ach. Zresztą te liczby to tak inaczej bzdury, i nie mają przełożenia na prawdziwą skalę tego problemu.

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Października 2010, 07:10:51 »
Poruszecie bardzo ważny temat, niestety chyba nie mamy (między sobą) wpływu na rozwój sytuacji, może zapytać by wprost producentów, dystrybutorów i firmy zajmujące się serwerami czy nie maczają w tym paluchów a przy okazji, jeśli ich produkty obięte są patentami (a zapewne są) dlaczego do QU.....Y nędzy, żadna z tych firm nie wytoczyła procesu żadnemu producentowi (bądź sprzedawcy) cheatów, które są programami bezprawnie modyfikującymi (w wielu przypadkach) kod źródłowy gry.
Nie wydaje wam się to trochę dziwne?
Wystarczy sprawdzić ile kosztuje abonament za cheaty a ile piracka wersja gry
DLA MNIE ODPOWIEDŹ JEST PROSTA
Producenci (bądź ktoś z reszty) ma ubabrane łapy i dlatego używających nielegalnych kopii będą ścigać a cheaterów - nie do końca (delikatnie rzecz ujmując)


Offline Wulfen

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 85
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Medal of Honor
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Października 2010, 08:37:28 »
Zgadzam sie z przedmówcą. Ale chciałbym powiedzieć że nie ma już co bić piany na temat cheatów i cheaterów poniewaz to temat rzeka i można w nim utopić bez celu nie jeden dzień dyskusji. Cheaty były są i zawsze będą co skurtecznie będzie nam uprzykrzało życie ale nic z tym nie zrobimy to sami gracze muszą się wziąć w garść i zawrzeć sojusz który będzię ostro tepił takich cwaniaczków. Inaczej nic sie z tym nie stanie i tyle nie ma co się nad tym rozwodzić taka moja myśl:D