Autor Wątek: the consequences of rudeness  (Przeczytany 10916 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
the consequences of rudeness
« dnia: 28 Lipca 2010, 01:36:33 »
Wczoraj ktoś prosił o wykopanie HA^Miczela za baseraping i stealing na Panamie conquest. Prosiłem o nie kickowanie go. Wiecie, ze mam z nimi kontakt, pytaliście się o to czy mogę im powiedzieć jakie są zasady naszego (tzn. Waszego serwera). Wyłączyłem  grę odpaliłem TSa i powiedziałem im co i jak. Wydawało mi się,  że zrozumieli. Wróciłem do gry bez mumbla – miałem już odciski od słuchawek – grałem od rana

Niestety nie zrozumieli.
Kolejna mapa WHITE PASS - gracze HA praktycznie włazili do naszej bazy. Poprosiłem na chatcie (po tym jak ludzie z naszej strony zaczęli się skarżyć) o inne zachowanie i przyznam, że przestali baserapować. Olbrzymia przewaga CQF’ów i HA

Kolejne mapa  to ARICA Conquest - tu chyba wszystko było ok. Panowie z HA i CQF mieli tak dużą przewagę, że zamknęli nas praktycznie u nas. Ktoś skarżył się na jednego CQFa,  że baserapuje ale gość jak zobaczyłem wcale nie wchodził do naszej bazy (bo i nie mógł). Za to słusznie zauważył, że sami snajperzy kapiący w bazie flag nie przejmą (biegało nas chyba tylko 3 reszta kampiła).

Kolejna mapa VALDEZ Conquest - tu już Panowie z HA zostali bez CQF'ów - efekt to my zamknęliśmy ich w ich bazie. Dwóch Panów z HA pojechało sobie do naszej bazy i ukradło heli. OK zdarza się zapomnieć, nic zdrożnego IMO i tak dostawali w dupę aż miło. Tylko, że... Po grze ponownie udałem się na ich TSa i zapytałem się czemu nie przestrzegają zasad serwera.  W odpowiedzi usłyszałem: spierdalaj, ssij pałe stary pomidorze itd itp…
Proszę o specjalne zwrócenie uwagi na te dzieci, najlepiej nożykiem ich nożykiem jak się tylko pojawią.  Ja grać z nimi lub przeciwko nim już nie będę. Szkoda tylko, ze miałem ich za kumpli z dawnego wspaniałego klanu. Cóż chyba idealizowałem tą paczkę.  Szkoda – cóż nie pierwszy raz i nie ostatni…  Ale chamstwa nie cierpię

Nicki osób kradnących sprzęt i baserapujących:
HA^Miczel
HA^paranoyia
Nicki osób chamsko odzywających się do mnie
HA^Exil  
HA^Miczel  lub HA^ 2sexy4u.elvis  (nie poznałem po głosie kto mnie poczęstował spierdalaj)

żałuje tylko, że na odchodnym dałem się im zrównac do swojego poziomu i tez kazałem im spierdalać
 :(
« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2010, 09:12:13 wysłana przez dms_ducky »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline apofi5

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 263
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.7 Firefox 3.6.7
  • BF 3 GUID: 32c6d4a3
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Lipca 2010, 07:04:15 »
polowanie rozpoczęte :offtop:

Offline dms_ducky

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 349
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
  • BF 3 GUID: 69711fac
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Lipca 2010, 09:11:20 »
Apofi spiesz się,.. jak tylko ich wyłapie to wymienieni powyżej Panowie już u nas nie zagrają

Mirek78

  • Gość
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Lipca 2010, 11:59:11 »
A może zobaczyli że BroWar-y same nie przestrzegają reguł gry więc też mieli to w d...ie??

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Lipca 2010, 12:53:05 »
Porozmawiałem z Miczelem na gg i wydaje mi się, że to nie on mnie obrażał - jak pisałem nie poznałem po głosie kto mówił spier...
Za to dowiedziałem, że naturalnie to wszystko moja wina i to ja ich obraziłem a nie oni mnie
Padło zdanie w stylu: Panowie przecież wam mówiłem poprzednio na TS'ie jakie sa tu zasady dlaczego ich nie przestrzegacie - admini pilnują tych zasad a wy nadal gracie (czy postępujecie ) jak ostatnie nooby. No i ich to uraziło. Padły inwektywy pod moim adresem. Cóż może za bardzo się przyzwyczaiłem do swobody wypowiedzi u Browarów gdzie sami siebie nazywamy noobami ile wlezie i kiedy nam się chce.


bezcenne  ;D

-edit - skróciłem za dużo piszę
« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2010, 16:14:04 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Lipca 2010, 18:57:37 »
Wykorzystując temat chciałbym wrócić do propozycji zwiększenie ilości adminów na serwerze o apofiego i Mirka bo ich częściej widać na serwerze niż członków rady (zwłaszcza ostatnio i może poza duckym) a żeby był porządek to trzeba go pilnować. Co do zasad to podobno pojawia się jakaś informacja ale osobiście najlepszą formą byłoby pojawianie się informacji z zasadami zaraz po wejściu do gry, czyli zamiast witaj ... itd, na zasady lub no baserape, do not shoot the members of the group BroWar itd itp, a jak ktoś sobie zapomni lub nie zdąży przeczytać to  :banned:
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Lipca 2010, 19:15:50 »
Tez mialem zamiar napomknac o zasadach ;)
dodalbym do oczywistych i reply fire(czy jakos tak):
do strzelajacego z bazy mozna strzelac lub isc po jego skalp.
A co do adm uwazam, ze Miki powinie byc nim rowniez, jest fair i sporo marudzi na serwie tez ;) Wiem, ze problem polega na czyms co powoduje, iz jesli jest 2 ludkow z adm serw wariuje, ale bez adm jest czesto totalny balagan i zenada, ze nie mozna nic kompletnie zrobic 'graczom' bez honoru, trzci i godnosci i w zasadzie moga nam naublizac a my jedynie z purpurowa od zlosci twarza pluc w mikrofon, bo stukanie w klawiature nie ma sensu...
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipca 2010, 19:55:25 »
co do chodzenia po kogoś na bazę przeciwnika to, baserape to baserape, nie ma tłumaczenia że idziesz po snajpera czy w jakimś innym celu, zresztą wczoraj ten temat już omawialiśmy na mumblach. W końcu zawsze można własną snajperką kogoś z bazy usunąć. Wiadomo że snajperzy zwłaszcza ci którzy nie wychodzą z własnej bazy są męczący i mnie osobiście też źle się gra jeżeli takowy się pojawia na mapie, ale można ograniczyć ten proceder usuwając mapy (lub ograniczając ich ilość), które to umożliwiają czyli na których przejmuje się flagi.
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Offline Jonikka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 292
  • Mr. Jo Pingowsky
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.99 Chrome 5.0.375.99
  • BF 3 GUID: 708f2b8f
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Lipca 2010, 20:23:03 »
first off all sorry for posting in English.
second, rules need to be simple: 1. No baserape! means do not kill in the enemy base (from inside or outside)
                                            2. Do not steal enemy vehicles from base!
one can issue a warning and after there is no response Admin should kick the bad guy...

and of course we need to set an example by obeying the rules ourselves first  :browar:

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Lipca 2010, 20:24:23 »
mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc stawiania wnioskow oraz dyskusji na temat zasad na serwie.
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Lipca 2010, 08:52:42 »
BAN BAN BAN, jak się posypią może będzie coś lepiej, byleby adminki działały normalnie.

Jonnika don't worry about posting in english, most of us know it, so feel free to write.

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Lipca 2010, 09:11:12 »
mam nadzieje, ze bedzie mozliwosc stawiania wnioskow oraz dyskusji na temat zasad na serwie.
Tu masz taki dział do takich pytań http://www.forum.grupabrowar.pl/index.php/board,12.0.html
I tak apropo`s .
Yoss jesli chcesz egzekwować jakiekolwiek zasady to sam ich się trzymaj . Nie wytłumaczeń, bo ja tylko na chwilę ...
Baserape to baserape, dlatego proszę Was o pilnowanie też swoich zachowań. Wyznaczajmy poziom a nie równajmy do niego .

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Lipca 2010, 10:53:10 »
Chwila, chwila, do tamtego momentu gdy zaciukalem Ronian w bazie, nikt mi nie wspominal, ze to zakazane :o poza tym, moge napisac...: nie widzialem zasad serwa na ekranie podczas gry...
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Lipca 2010, 11:15:35 »
Nieświadomość prawa nie chroni przed konsekwencjami ... :P
Sam dobrze wiesz że tam jest baserape bo nieraz było o tym mówione na Mumble.

PS
Uaktualniłem zasady o mapki Baserape

paranoyia

  • Gość
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Sierpnia 2010, 00:18:06 »
Witam Panowie.
Tak czytam ten temat i własnym oczom nie wierzę..
Zacznijmy od początku, a więc od przeprosin za baserape, który nawet moim zdaniem był... konfliktowy - gdyż na serwerze przebywało raptem 8 osób, więc o jakiejkolwiek grze (port valdez conquest) nie było nawet mowy. Uważacie, że jeżeli wyskoczycie na środku mapy z czołgu który ma np. 20HP to przeciwnik nie ma prawa go naprawić i przejąć? Toż to baserape! Ten czołg nie pojawi się za chwilę w bazie! Pójdźmy dalej! kita po Was też nie można podnieść! Kicka mu.. albo bana. A co - macie władzę? Wy tu ustalacie prawo.

Iron (PifPaf) sam często z nami grałeś klanówki i wiesz, że jeepy araby, zdobyczny sprzęt.. to wszystko jest dla nas podstawą.. My tak po prostu gramy. Więc Twoje bronienie się regulaminem tylko po to by następnego dnia zdobyć prefiks "Browar" przy nicku i walka z HA jako tym największym złem jest co najwyżej śmieszna. Nie krytykuję Cię. Po prostu piszę co o tym myślę. Ja to nazywam "po trupach do celu". Miejmy nadzieję, że cel uświęci środki w Twoim przypadku.

Jeśli uważacie, że banowanie każdego kto chociaż raz popełnił błąd jest najsłuszniejszym wyborem, proszę bardzo.
Iron zna naszego TS'a, niech wpadnie po PBGUID'y. Sam osobiście je przekaże, by powklejał nam permy i miał kolejne trofea na swojej liście.

Scena BF'a od lat niezmienna, mimo nowych grup dalej tworzy się klimat wzajemnego szczucia na siebie, szukania sobie wrogów. To jest Polska właśnie.

Pozdrawiam. Dobrej nocy.