Serwery Grupy BroWar > Pytania i interpelacje

the consequences of rudeness

(1/6) > >>

sgt.PifPaf:
Wczoraj ktoś prosił o wykopanie HA^Miczela za baseraping i stealing na Panamie conquest. Prosiłem o nie kickowanie go. Wiecie, ze mam z nimi kontakt, pytaliście się o to czy mogę im powiedzieć jakie są zasady naszego (tzn. Waszego serwera). Wyłączyłem  grę odpaliłem TSa i powiedziałem im co i jak. Wydawało mi się,  że zrozumieli. Wróciłem do gry bez mumbla – miałem już odciski od słuchawek – grałem od rana

Niestety nie zrozumieli.
Kolejna mapa WHITE PASS - gracze HA praktycznie włazili do naszej bazy. Poprosiłem na chatcie (po tym jak ludzie z naszej strony zaczęli się skarżyć) o inne zachowanie i przyznam, że przestali baserapować. Olbrzymia przewaga CQF’ów i HA

Kolejne mapa  to ARICA Conquest - tu chyba wszystko było ok. Panowie z HA i CQF mieli tak dużą przewagę, że zamknęli nas praktycznie u nas. Ktoś skarżył się na jednego CQFa,  że baserapuje ale gość jak zobaczyłem wcale nie wchodził do naszej bazy (bo i nie mógł). Za to słusznie zauważył, że sami snajperzy kapiący w bazie flag nie przejmą (biegało nas chyba tylko 3 reszta kampiła).

Kolejna mapa VALDEZ Conquest - tu już Panowie z HA zostali bez CQF'ów - efekt to my zamknęliśmy ich w ich bazie. Dwóch Panów z HA pojechało sobie do naszej bazy i ukradło heli. OK zdarza się zapomnieć, nic zdrożnego IMO i tak dostawali w dupę aż miło. Tylko, że... Po grze ponownie udałem się na ich TSa i zapytałem się czemu nie przestrzegają zasad serwera.  W odpowiedzi usłyszałem: spierdalaj, ssij pałe stary pomidorze itd itp…
Proszę o specjalne zwrócenie uwagi na te dzieci, najlepiej nożykiem ich nożykiem jak się tylko pojawią.  Ja grać z nimi lub przeciwko nim już nie będę. Szkoda tylko, ze miałem ich za kumpli z dawnego wspaniałego klanu. Cóż chyba idealizowałem tą paczkę.  Szkoda – cóż nie pierwszy raz i nie ostatni…  Ale chamstwa nie cierpię

Nicki osób kradnących sprzęt i baserapujących:
HA^Miczel
HA^paranoyia
Nicki osób chamsko odzywających się do mnie
HA^Exil  
HA^Miczel  lub HA^ 2sexy4u.elvis  (nie poznałem po głosie kto mnie poczęstował spierdalaj)

żałuje tylko, że na odchodnym dałem się im zrównac do swojego poziomu i tez kazałem im spierdalać
 :(

apofi5:
polowanie rozpoczęte :offtop:

dms_ducky:
Apofi spiesz się,.. jak tylko ich wyłapie to wymienieni powyżej Panowie już u nas nie zagrają

Mirek78:
A może zobaczyli że BroWar-y same nie przestrzegają reguł gry więc też mieli to w d...ie??

sgt.PifPaf:
Porozmawiałem z Miczelem na gg i wydaje mi się, że to nie on mnie obrażał - jak pisałem nie poznałem po głosie kto mówił spier...
Za to dowiedziałem, że naturalnie to wszystko moja wina i to ja ich obraziłem a nie oni mnie
Padło zdanie w stylu: Panowie przecież wam mówiłem poprzednio na TS'ie jakie sa tu zasady dlaczego ich nie przestrzegacie - admini pilnują tych zasad a wy nadal gracie (czy postępujecie ) jak ostatnie nooby. No i ich to uraziło. Padły inwektywy pod moim adresem. Cóż może za bardzo się przyzwyczaiłem do swobody wypowiedzi u Browarów gdzie sami siebie nazywamy noobami ile wlezie i kiedy nam się chce.


bezcenne  ;D

-edit - skróciłem za dużo piszę

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej