Autor Wątek: the consequences of rudeness  (Przeczytany 10917 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eXil

  • Gość
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Sierpnia 2010, 00:56:19 »
Witam

Co do incydentu z kradnięciem helki z bazy fakt faktem miało miejsce, wiadomo każdemu może się zdarzyć tym bardziej w nocy kiedy na serwie jest max 10 osób. Ale to z TS'em PifPaf to przesadziłeś troszeczkę, wibiłeś do nas i pierwsze twoje słowa "Panowie co wy kur*a odpierdal*cie" i w tym momencie każdy sie domyśla jaki był finał tej rozmowy, nie każdy chciał aby tak sie skonczyło. Co do kick'a z serwera to dzisiaj dostałem chyba z 7 razy ;/ Jeśli nie chcecie żebym grał na Waszym serwie to dajcie mi bana, tylko pytanie dlaczego? Incydent z helką czy za niezbyt przyjemną rozmowę na TS? Nie gram na haxach ani innych śmieciach, baserape też w gre nie wchodzi. Zastanówcie sie, było mineło

Pozdrawiam

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Sierpnia 2010, 08:39:38 »
Pozwolisz że zacytuję ...
"... ssij pałę, stary pomidorze ..."

Nie chodzi już o baserape, to jest załatwiane kickiem ale o brak kultury. I tylko o to ...
Kikcka dostałeś 3 razy ( tak wygląda z logów)

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Sierpnia 2010, 09:00:13 »
- jacy się grzeczni zrobili
- a jacy wrażliwi
- i przy okazji ciut zmyślają
 
1. nikt z nas nie miał do was pretensji o przejmowanie pojazdów na mapie tylko o włażenie z buta do naszych baz i stealing
2. pierwsze słowo które zaliczam do obraźliwych padło na TSie z ich ust po moim ...gracie jak nooby pomimo iż wcześniej wam mówiłem jakie są tu zasady i prosiłem o ich przestrzeganie bo admin pilnuje... - czyli spierdalaj. Widocznie usłyszeli lub skojarzyli tylko słowo nooby - reszta jest nie istotna. Po co komuś jakieś zasady, regulaminy ? Oto Polska właśnie przynajmniej wg. co niektórych wyznających moralność Kalego. Bo Kali kraść może ale jak Kalemu ktoś coś zrobi to... olaboga.
3. to jest serwer ffa i grają tu różne osoby w tym takie dla których celem są staty i k/d ratio a stealing po prostu psuje im cały fun (abstrahując o sensie gry dla statów  ;) ) - jak sami widzicie serwer Browarów jest wieczorami pełen  ludzie tu wracają pomimo iż do najlepszych pod względem technicznym przecież nie należy. Po prostu wiedzą , że jest tu ktoś kto pilnuje zasad. I odpowiada im to...

A ja was kuźwa na mumblu broniłem - bo tu za zauważony baserape i stealing w podboju leci automatycznie kick a później ban. Polecieliście kiedyś ? Grzeczność wymaga aby gość w obcym domu przestrzegał zasad domowników. Wtedy jest mile widziany. Tak trudno to zrozumieć ?

tyle tytułem wyjaśnienia...

I żeby dzwońcom udowodnić ze nie robiłem tego jak to ładnie określili "po trupach do celu"... - IMO oceniacie to własną miarą.

Z dniem dzisiejszym rezygnuje ze statusu BroWara, zdejmuje tag i gram z BroWara'mi dalej bo są świetną, dojrzałą  paczką która jeszcze nigdy odkąd ich znam nie postąpiła tak jak HA na TS'ie. Faktycznie wyszło dość głupio i podejrzanie jednego dnia kandydat a drugiego po "przygodzie" na TS'ie już [BroWar]. Mogliście odnieść takie wrażenie -przyznaje. Choć powiem wam szczerze to że mam Browara przed nickiem nic dla mnie w grze nie zmieniło. To tylko czy raczej aż - świadectwo akceptacji danej osoby przez grupę innych osób - dla mnie niezmiernie cenne i zaszczytne. Ale nie po trupach do celu... o nie, nie jestem z PiSu  ;)

na koniec
Dla mnie baserape, stealing czy inne nieczyste zachowania w grze są do przełknięcia- z reguły wystarcza ostrzeżenie lub kick na kilka minut. Ale nie zachowania które w gronie normalnych ludzi uchodzą za obraźliwe. A tak Exilku się na TS'ie zachowałeś. Dzieli nas zbyt duża różnica wieku abym mógł to potraktować z przymrużeniem oka.
Przyznam też , ze włażąc drugi raz na TSa z tym samym problemem byłem już dość wkurzony i zmęczony tą całą sytuacją.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpnia 2010, 09:40:19 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Sierpnia 2010, 09:11:17 »
Ja ciebie bardzo przepraszam ale co Ty PafPif pitolisz o rezygnacji :admin: Taga spolecznosci nie dostales za kablowanie czy co tam sie uroilo komus pod czuprynka... Marudzisz jak stara baba na dozynkach i to Twoja nagroda!  :piwo: Takze troszke wyluzuj i uzyj funkcji 'edit'  :browar:

edit:
PafPif ale Ty to tak marudzisz, ze do zarzĄtu tego b...ractwa wezma ciebie i wtedy bede rozumial dokonale Twoje zaklamanie i polityczne inspiracje :rotfl: wez mnie na swojego zioBre :-* przydam sie napewno, moge zawsze jakoms swinie komus podlozyc, zeby wyrzej siedziec 8)

:piwo: :rotfl:
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpnia 2010, 10:03:40 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Sierpnia 2010, 09:38:17 »
Niektórym trzeba jak to mówił prezes pokazać, że czarne to czarne a białe to białe czy jakoś tak  ;D
Oceniają własna miarą jak napisałem - dla nich (jak co u niektórych polityków) wszystko co nie zgodne z ich tokiem myślenia , postępowania czy jakiegoś wyimaginowanego kodeksu świadczy tylko o działaniu przeciwko nim.

- przecież wg nich jasne jest to, że pokłóciłem się z nimi celowo aby zostać BroWarem,
- miałem pretensje o nie przestrzeganie zasad a w gruncie rzeczy chodziło mi o to że ukradli mi helkę ( jakbym potrafił tym latać  ;) )
- mieliśmy do nich "wąty" o to ze wsiadają do porzuconych pojazdów chociaż nikt nigdy im tego nie zarzucał
- na innych serwerach kradną i nic się nie dzieje wiec o co Ci chodzi (oryginalny tekst ich tłumaczenia)
itd, itp

Trzeba im jakoś uświadomić, że się mylą. A ja naprawdę czułem się wśród Was tak samo świetnie jako gość na mumblu i w grze jak i jako kandydat a później BroWar. O rezygnacji napisałem aby im uświadomić, ze nie jest tak jak myślą. Zmienić diametralnie zdanie o HA, pokłócić się z nimi - tylko po to aby zostać BroWarem -  śmieszne. I  żałosne.

W sumie na tyle śmieszne i żałosne, że nie zdejmę taga BroWar sprzed nicka.  
wkurzony niesprawiedliwą oceną - poniosło mnie... przepraszam

Sami wiecie, że wcześniej o HA pisałem i mówiłem w samych superlatywach, że przedstawiałem ich wszystkim jako naprawdę świetnych ludzi. Tym bardziej jest mi przykro w chwili obecnej.

acha Paranoyia - to chyba Raven, A Raven to zawsze był fajny gość tak jak Miczel.
to, ze broni swoich - to IMO naturalne

dla mnie eot
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpnia 2010, 09:50:06 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Sierpnia 2010, 10:27:40 »
PifPaf - twoje szczęście z tym tagiem, już miałem dzwonić po chłopaków co by się do ciebie przejechali :D, niestety animozje po odejściu z klanu (grupy, czy jak to tam zwać) animozje się nasilają, dlatego właśnie powstała grupa BroWar z takim zastrzeżeniem wieku jakie jest, jesteśmy ekipą ludzi dorosłych (po dacie urodzenia :P) i kiedy mamy ochotę po rozrabiać - rozrabiamy, kiedy po świrować - świrujemy, ale nie lubimy dziecinady, obrażania się, fochów i chorych pretensji, jeśli koledzy z HA pokarzą że mają jaja i potrafią przygiąć kark a nie srać wyżej niż mają czubek głowy, może - powtarzam MOŻE pogadamy.
Za dużo świadków było w grze aby takie teksty przeszły płazem.
Sorry panowie, temat HA uważam za zamknięty, jeśli macie jakieś uwagi (panowie z HA) czekam na PW, i też bez chamstwa bo OUT.


Mirek78

  • Gość
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Sierpnia 2010, 22:24:25 »
Mam pytanie czy ten cytat jest z naszego serwera (odnośnie pomidora)nie ważne czy na v-ce czy czacie?? Jeśli nie,pkt. o braku kultury osobistej nie obowiązuje i bana nie powinno być . Chyba że komuś jednak podobają się stare czasy "moja piaskownica..."
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpnia 2010, 22:29:57 wysłana przez Mirek78 »

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Sierpnia 2010, 23:20:52 »
nie jest z TS'a HA - i żadnego świadka zdarzenia poza HA nie było a wątpie aby się przyznali
za to zgłoszeń o baserape ludzi z HA na naszym mumblu było sporo ale żadne konsekwencje ich nigdy nie spotkały (tak po znajomości).
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Jonikka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 292
  • Mr. Jo Pingowsky
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.125 Chrome 5.0.375.125
  • BF 3 GUID: 708f2b8f
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Sierpnia 2010, 01:50:49 »
yossi asked me today why i play with you guys every day when there are infinite possibilities...
well.. there is a sense of responsibility to the rules shown in the console line... and i know that we all agree to them with out any excuse, and when some one pisses you off you go get his blacha, or scream, or disconnect like POMSKI always does, but rules are here to stay, and if we don't apply them ourselves and enforce them on others no one would be left playing on this laggy server... the HELL with cheaters and the HELL with baserapers...
that is why i play with you guys... :piwo:

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #24 dnia: 07 Sierpnia 2010, 11:15:47 »
http://www.youtube.com/watch?v=ykxt8sxeI5A
Parówkowym Skrytożercom, Mówimy NIE!
zasady sa po to zaby ich przstrzgac! toćka!
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpnia 2010, 11:19:35 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Odp: the consequences of rudeness
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Sierpnia 2010, 17:34:47 »
Porozmawialem z Paranoyią na gg - wyjaśniliśmy sobie pewne drobiazgi dotyczące tej historii i nawzajem przeprosliśmy siebie. On za cały klan ja za to co mogli odebrać jako powod do klótni ( np mój ton - czasem taki mam, wiem o tym ale za stary juz jestem aby się zmieniać ).

Tym samym osobiście uznaje całą historię za niebyłą. Wynocha z nią - najlepiej do kosza.Proszę również o usuniecie bana dla Exila^^ i godne przyjacielskie przywitanie graczy HA o ile pojawią się na naszym serwerze. Oby tylko własciwie zrozumieli nasze frezarko-tokarki witajace się po przyjacielsku z innym blachą na dzień dobry  ;)

Wolę pamiętać... nadal pamiętać, tych ludzi jako super kumpli z którymi nie jednego fraga udało mi się zrobić i z którymi byłem intensywnie związany z za czasów BF2. To nadal fajni ludzie.
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpnia 2010, 17:42:00 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et