Autor Wątek: Serwery, których nie polecamy ...  (Przeczytany 17906 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Sierpnia 2010, 16:05:18 »
No w sumie to, mysle, ze podczas gry na tej mapie na tym serwie, ponad 10 blach lekko sciagnalem... potem wywalilo mnie do pulitu ale wrocilem, i po kolejnych ja wiem ca 12-14 byl wykop :-*

Z wczoraj w sumie mam lekko ponad 100 blach, w jednej jedynej rundzie było ich np 20 (nie wykopali mnie to mam skriny :rotfl: )

grałem z Jo w squadzie, skopaliśmy atak na arica conquest ca 270 do 0 :rotfl: zreszta graliśmy do po 3 rano ;)

Kiedyś dostałem bana za 16 blach 'on row' czyli po kolei... Ale jak wiecie ja juz tak gram, a chyba nie macie do mnie pretensji, że nie gram zespołowo? :browar:
we few, we happy few, we band of brothers

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Sierpnia 2010, 16:33:10 »
Sprawa sie rypla:
Zenekk12 vel butcher72 admin ktory mnie wywali widzial sytuacje tak:

Witam jestem na wyjezdzie na plarzy ale wziolem laptopa i dobrze bo widze ze kolejny dramat ..najlepiej siedziec w koncie i plakac a nie reagowac bo zaraz sa skargi :-/kolejna "Drama" skrzywdzonego nieslusznie.

Ban byl na runde ,ja go dalem poniewaz wczesniej runde mialem od ciebie 2 TK za ktore nawet nie usluszalem "sory" a mysle ze przez grzecznosc powinien to uslyszec kazdy z nas w kolejnej rundzie kampiles na naszym spawnie sam osobiscie bylem przez ciebie skilowany conajmniej 2 razy, nastepnie pobiegles bronic swojej bazy jak zaplantowali nasi wam M-coma.Gdy go rozbroili spowrotem wracales nam na respa i kilowales. Zasada jest ze wykonujemy cele misji, twoim zadaniem bylo bronic swojej bazy a nie latac nam na spawna.Reasumujac przyczyna :ogolne nieogarniecie w grze. bez wpisu do akt bo nawet nie wpisalem ci warna ale ty zrobiles drame bo czujesz sie jak wszyscy ktorzy odwalili babola ,czysty i przezroczysty.

Mam nadzieje ze wyczerpalem twoja potrzebe informacji w sposob wystarczajacy.

Pozdrawiam

Ps.mam 38 lat i naprawde grzeje mnie czy masz moje dogtagi czy nie bo podchodze do gry bardzo na luzie i sie nie podniecam jak panienka okresem.Gram juz od wielu lat i jedyne co mie razi to warcholstwo..


ogrnia mnie pusty smiech, ani razu nie bylem na spawnie!
Tak jak pisalem, maksymalnie byle kawl od wiezyczki na I mcomach, zdobytch przez atakujacych na Valparaiso, najczesciej okolice duzego drzewa przed mcomami obok latarni i okolice mcomow lub ladowiska :rotfl:
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2010, 16:35:45 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #32 dnia: 14 Sierpnia 2010, 17:04:52 »
ogólnie to wygląda jakby tłumaczone było za pomocą google translatora - składnia, błędy...
jeżli admin to taka osoba która ma mieć autorytet to sorry tym tekstem na pewno go we mnie nie wzbudziła  ;D

jak to w przypadku większości for i serwerów wg regulations autoytet admina/moderatora jest niepodważalny - problem w tym, że narzucony  8)

a narzucony autorytet to o kan d... potłuc

 :sorry: ale admin czy moderator z niego to jak z koziej d... trąba  :gun


sory za moje błedy ale pisze z IE bez sprawdzania ortografii i po 3 butelkach Warki plus prawie całej butelce włoskiego vermouthu - Totino, zaraz otwieram do rodzinej kolacji Kadarke
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpnia 2010, 17:07:29 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #33 dnia: 14 Sierpnia 2010, 19:38:20 »
Yossarian, zawsze mamy do ciebie o to pretensje  -teamwork to podstawa, podobnie jak treningi 3 razy dziennie siedem dni w tygodniu, olewasz jedno i drugie, otrzymasz chyba karę regulaminową....

Po 3 bronki na głowę każdego grupowicza....

może wtedy zapomnimy o tym jak lamisz na serwerach - buuuuhhhaaaahahahaha


Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #34 dnia: 14 Sierpnia 2010, 19:56:26 »
Yoss ...
Na ilu forach opiszesz jeszcze tą sytuację ?? Ja po analizie ich Regulaminu , stwierdziłem że Admin miał prawo cie kicknąć ...
Cytuj
3) Gramy zespołowo, osobnicy biegający za fragami bądź grający na własną rękę będą kickowani, niereformowalni - banowani. Jeśli nie dajesz backupu - nie starasz się rozbrajać zaminowanego M-COMa możesz być potraktowany jako fragołap.

Siedzenie prawie na ich respie może być tak traktowane ...

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Sierpnia 2010, 20:16:10 »
Oho Yosss, żarty się skończyły, przemówiło sumienie (Gryś)  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:


Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #36 dnia: 14 Sierpnia 2010, 20:18:52 »
po pierwsze jak dla mnie teamwork dotyczy drużyny i trudno żeby admin na serwerze decydował jakie drużyna podejmuje decyzje,
po drugie o ile dobrze pamiętam graliśmy jakąś zimową mapę i po przejęciu pierwszej bazy goście z drużyny przeciwnej też jej jakoś nie bronili tylko podeszli jak daleko tylko mogli,
po trzecie jak na serwer na którym pisze że baserape jest niemile widziany to cała ta sterta zasad jest chora i w zasadzie polega tylko na tym że jak adminowi ściągniesz blachę to dostajesz bana, (a przecież nigdzie nie pisze jaką bron(i)ą trzeba walczyć)
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #37 dnia: 14 Sierpnia 2010, 20:46:04 »
Dzieki Miki za poparcie! I Miki ma racje kolega zenekk12 vel butcher72 sie wkurwil na mnie i to wsio! I na dodatek wymysla z palca tk na nim... Gosh! :medit:
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Tobiasz

  • W shootery gram od marca 2010 r.
  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 497
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
    • FB
  • BF 3 GUID: 87738dec
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #38 dnia: 14 Sierpnia 2010, 22:37:24 »
Sprawa sie rypla:
Zenekk12 vel butcher72 admin ktory mnie wywali widzial sytuacje tak:

Witam jestem na wyjezdzie na plarzy ale wziolem laptopa i dobrze bo widze ze kolejny dramat ..najlepiej siedziec w koncie i plakac a nie reagowac bo zaraz sa skargi :-/kolejna "Drama" skrzywdzonego nieslusznie.

Ban byl na runde ,ja go dalem poniewaz wczesniej runde mialem od ciebie 2 TK za ktore nawet nie usluszalem "sory" a mysle ze przez grzecznosc powinien to uslyszec kazdy z nas w kolejnej rundzie kampiles na naszym spawnie sam osobiscie bylem przez ciebie skilowany conajmniej 2 razy, nastepnie pobiegles bronic swojej bazy jak zaplantowali nasi wam M-coma.Gdy go rozbroili spowrotem wracales nam na respa i kilowales. Zasada jest ze wykonujemy cele misji, twoim zadaniem bylo bronic swojej bazy a nie latac nam na spawna.Reasumujac przyczyna :ogolne nieogarniecie w grze. bez wpisu do akt bo nawet nie wpisalem ci warna ale ty zrobiles drame bo czujesz sie jak wszyscy ktorzy odwalili babola ,czysty i przezroczysty.

Mam nadzieje ze wyczerpalem twoja potrzebe informacji w sposob wystarczajacy.

Pozdrawiam

Ps.mam 38 lat i naprawde grzeje mnie czy masz moje dogtagi czy nie bo podchodze do gry bardzo na luzie i sie nie podniecam jak panienka okresem.Gram juz od wielu lat i jedyne co mie razi to warcholstwo..


ogrnia mnie pusty smiech, ani razu nie bylem na spawnie!
Tak jak pisalem, maksymalnie byle kawl od wiezyczki na I mcomach, zdobytch przez atakujacych na Valparaiso, najczesciej okolice duzego drzewa przed mcomami obok latarni i okolice mcomow lub ladowiska :rotfl:

Niegdyś w pewnym słowniku języka polskiego, w jego wstępie - przeczytałem, iż powinniśmy poprawiać ludzi, którzy używają naszego języka w sposób niewłaściwy lub robią rażące błędy. Po tych cytatach stwierdziłem, abyś zwrócił uwagę temu 38-latkowi, aby nie tworzył nowych słów. Ciężko się to czyta i razi w oczy.

A tak na marginesie, mnie też poprawiajcie  ;D

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #39 dnia: 16 Sierpnia 2010, 08:38:05 »
ogólnie to wygląda jakby tłumaczone było za pomocą google translatora - składnia, błędy...
jeżli admin to taka osoba która ma mieć autorytet to sorry tym tekstem na pewno go we mnie nie wzbudziła  ;D

jak to w przypadku większości for i serwerów wg regulations autoytet admina/moderatora jest niepodważalny - problem w tym, że narzucony  8)

a narzucony autorytet to o kan d... potłuc

 :sorry: ale admin czy moderator z niego to jak z koziej d... trąba  :gun


sory za moje błedy ale pisze z IE bez sprawdzania ortografii i po 3 butelkach Warki plus prawie całej butelce włoskiego vermouthu - Totino, zaraz otwieram do rodzinej kolacji Kadarke

hmm chyba byłem już mocno wstawiony jak to pisałem
na pewno byłem - inaczej nie polazłbym w tą i z powrotem na Starówkę
na trzeźwo; odwołuję to wszystko
admin ma prawo być adminem i tyle

a wczoraj łeb mi pękał  :rotfl:
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #40 dnia: 26 Sierpnia 2010, 12:24:28 »
Zapoznalem sie blizej z zaloga G4G i... nie taki diobel strazny jak go maluja :rotfl: Wspolpraca uklada sie b. dobrze:
http://g4g.pl/forum/serwer-(4)/(kandydaci)-shark_pl-bydziol-biork/
to z wczoraj: gralismy z Apofim, gdy kampiaca C (nelson w podboju) dzieciarnia zaczela pyskowki :admin: :glupek:

ps wciaz uwazam, ze moj ban byl nie fair... ale bylo, minelo :browar:
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Reksio1

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 88
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
    • |P.O.S| Clan
Odp: Serwery, których nie polecamy ...
« Odpowiedź #41 dnia: 27 Lipca 2011, 12:09:44 »
Hejka .Pozwolę sobie powiedzieć tutaj parę słów na temat G4G bo też miałem z nimi do czynienia tyle że w Medal2010 . Generalnie Adminem zostaje tam każdy kto wyraża taką chęć tak więc miejcie Panowie świadomość że rozmawiając z w/w osobą rozmawiacie z chłopcem który ma przerośnięte ambicje i to pod każdym względem :(  Fakt regulamin mają obszerny i mocny ale działający tylko w jedną stronę no bo jak można prowadzić rozmowy z 14 latkiem który zupełnie inaczej widzi świat ???? Ja osobiście jestem zrażony do tej nazwy z powodu w/w punktów . Serwery dostają za darmo do dyspozycji z Poznańskiej firmy telekumikacyjnej która ta wykupuje je od EA i odpisuje koszty. A z doświadczenia każdy wie że jak coś się dostaje za darmo to nie ma wtedy szacunku do owej rzeczy i tak samo wygląda sprawa z G4G nie mają szacunku do innych graczy . Nie wiem może ja miałem pecha że natrafiłem na takie mleczne osoby być może się mylę .....