Autor Wątek: Pytanie ??  (Przeczytany 10682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mirek78

  • Gość
Pytanie ??
« dnia: 25 Września 2010, 22:00:02 »
Czy Gracze BroWar przestrzegają jakiś zasad( chodzi mi tu o zasadę baserape)?? Przed kilkoma minutami zostałem znożowany przez jednego z waszych graczy na mapie Laguna Presa pod kamieniami niedaleko muru nieperzejmowalnej bazy( bo patrząc na waszą mapkę to jescze tam nie wolno wchodzić) .Fakt nie na waszym serwerze ale ... . Grałem z Waszymi graczami, Ronin (znożowany na kamieniach ) i Ducky.
Pozdrawiam

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Września 2010, 22:20:13 »
Takich naszych i jak i Twoich :D :D :D


Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Września 2010, 22:31:53 »
Chyba pijesz do mnie... pokaz mi rulez of house gdzie gralismy i... dont cry baby! Btw nawet u nas (gdzie br jest bAAArdzo naciagany) bylem na strefie wolnej od gupoty!
« Ostatnia zmiana: 25 Września 2010, 22:37:17 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Mirek78

  • Gość
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Września 2010, 01:03:49 »
Yoss będziesz miał screna. Przepraszam za pomyłke to była Arica Harbour( źle spojrzałem na nazwy map na Waszym forum odnośnie baserapa http://www.forum.grupabrowar.pl/index.php/topic,123.0.html) Ronia zabiłeś na kamieniach za szczytem a mnie pomiędzy murem a kamieniami z noża. Ciebie jako BrowWara obowiązują zasady BroWarów(oprócz zasad serwera).Wiem że uważasz zasady BroWar-ów za głupoty bo ja złapałem Ciebie na tym że złamałeś je 4 razy i to przy innych graczach grupy (3 braki kultury- na czacie gry w stosunku do gaczy "obcych" i 1 baserape na nieprzejmowalnej bazie). Teraz najprawdopodobniej wyjdzie 5 przewinienie tylko teraz zrobiłem zrzut z ekranu (jeśli okaże się że nie złamałeś zasad przeproszę z przyjemnością )  Jedna z zasad BroWarów głosi "Gramy czysto i fair playa" a wchodzenie na baserepa pod fair play nie podchodzi.
   I teraz oficjalnie przepraszam klan Frag za to że na nich naskoczyłem za nie przestrzeganie zasad (wtedy nawet jeszcze na serwerze BroWar tego nie było bo nie było serwera :lol: )niepisanych.Nie powinienem pisać i prawić wam morałów gdyż w "rules of house" nie było nic o wchodzeniu na baze (a Wy staliście tylko bardzo blisko wejścia)Również obrażanie innych graczy nie było wymienione w zasadach serwera więc nie powinienem się tym obruszać (tym bardziej że to było do PanGrysa nie do mnie  :P) Jeszcze raz PRZEPRASZAM. 

Ps. DJ od prawie miesiąca nie jestem BroWarem więc chyba mam rację pisząc Waszych .Zasad przestrzegałem i dalej będę przestrzegał bo zasady Browarów są bardzo podobne do moich zasad i pomadgają mi w grze nie przeszkadzają. 
 

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Września 2010, 03:36:15 »
Geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, mozesz powoli jeszcze raz, o co ci biega?
W zaden sposob nie czuje sie winny! Pisz co chcesz i gdzie chcesz, a o kulturze gry... hmmm = zacznij od siebie, kolego c00lturalny.
Btw co na to poszkodowany? :rotfl:
« Ostatnia zmiana: 26 Września 2010, 03:38:48 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Krop.

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.10 Firefox 3.6.10
  • BF 3 GUID: 7f95932c
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Września 2010, 08:46:10 »
Zasady dotyczące naszego serwera nie muszą być przestrzegane na innych serwerach. Nie możesz tego wymagać. (No, może jeśli chodzi o kulture :) ).
Uogólniając - przestrzegamy zasad serwera na którym gramy.

What happens in Vegas stays in Vegas

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 6.0.472.63 Chrome 6.0.472.63
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Września 2010, 09:36:30 »
czyli BroWarami jesteśmy tylko na naszym ?
a na innych zasady sorry jakie zasady - hulaj dusza...
jak ktoś się poskarży na forum to jeszcze dodatkowo mu dołożymy, wyśmiejemy i obrazimy ?

no to ja wezmę to na siebie - przepraszam Mirek - IMHO masz rację ale to tylko moje zdanie




X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Linux (openSUSE) Linux (openSUSE)
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Września 2010, 10:08:54 »
Choć Mirek, moim całkowicie prywatnym zdaniem, ma nieco zbyt ortodoksyjne poglądy to nie ulega wątpliwości iż Yoss uwielbia wchodzić na baserape.
I często się zdarza że sami strofujemy innych by spadali z baserape, więc uwagi Mirki są jak najbardziej na miejscu ...
Cytat: [Yossarian
Pisz co chcesz i gdzie chcesz, a o kulturze gry... hmmm = zacznij od siebie, kolego c00lturalny.

Ja nie spotkałem się by Mirek komuś ubliżał w trakcie gry lub biegł za blachą na baserape , więc sprecyzuj Yoss o czym piszesz .

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Września 2010, 10:21:18 »
czyli BroWarami jesteśmy tylko na naszym ?

ja Kropa zrozumiałem trochę inaczej, przestrzegamy zasad obowiązujących na danym serwerze, jeśli na nim nie ma zakazu baserape, to nie widzę powodu dla którego nie można byłoby wejść na bazę i ściągnąć jakiegoś campera, ot i cała fillozofia

co nie zmienia postaci rzeczy, że Yoss jest gościem mocno ekspresyjnym i mógłby zacząć trochę nad sobą pracować, to tylko gra, a nie walka na śmierć i życie

Offline dms_ducky

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 349
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
  • BF 3 GUID: 69711fac
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Września 2010, 10:56:02 »
Pomijając pytania Mirka w trakcie gry (sry za mikrofon- nie było to celowe), jeżeli nie znam zasad panujących akurat na danym serwerze (info na planszy lub czacie), trzymam się od bazy przeciwnika z daleka.. kampiących można zdjąć nie tylko z noża, Yos

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 6.0.472.63 Chrome 6.0.472.63
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Września 2010, 11:15:36 »

ja Kropa zrozumiałem trochę inaczej, przestrzegamy zasad obowiązujących na danym serwerze, jeśli na nim nie ma zakazu baserape, to nie widzę powodu dla którego nie można byłoby wejść na bazę i ściągnąć jakiegoś campera, ot i cała fillozofia

ja też tak to odebrałem  :)

Problem w tym, że mamy jakiś tam, może ściśle niesprecyzowany - kodeks honorowy
Pamiętam jak kilka razy na mumblu słyszałem PifPaf gdzie się pchasz nie wchodź na baserape - po prostu pilnowaliśmy się wzajemnie, niezależnie od serwera. I było ok. Teraz czytam, że nie ważne są zachowania powszechnie odbierane w tzw "społeczności" za niewłaściwe. Czyli teraz sami robimy to na co wcześniej oburzaliśmy się grając na obcych serwerach i za co leciały kicki na naszym ? Coś mi tu nie pasuje.
  
« Ostatnia zmiana: 26 Września 2010, 11:17:08 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Września 2010, 12:26:22 »
Nie wiem co sobie wszyscy wyobrazacie, ale:
staram sie trzymac zasad fair play zawsze! I jesli sa jakies publikowane zasady na serwach wtedy sie ich trzymam dodatkowo (przestrzeganie zasad BroWar na innych serwach czasami jest niewykonalne-poza tym: to oczywiste, ze rules of house rulezz!). I z ciekawoscia przeczytalem, ze bylem na br, nawet sie usmialem :rotfl: I wlasnie tu mam zastrzezenie co do Mirka kultury. Poniewaz szukanie sensacji tam gdzie jej nie ma jest malo kulturalne i malo moralne. A zdaje sie Mirek sie w tym specjalizuje i wycelowal we mnie tym razem... Swego czasu przeprowadzal ze mna rozmowy na temat Apofiego i jego notorycznego lamania zasad na serwach... czy to nie jest zalosne? @Mirek: Twoje miejsce w organach scigania widze...
Poza tym przydalby sie opis calej sytuacji, a nie wycinek: jak to niehonorowy yoss w bazie us wycina niewinne baranki a Mirek robi zrzuty z ekranu...

A propos expresyjnosci: Gelert jest kanal: urwał, po to zeby nieco expresyjniej sie wyrazac, jesli Twoje uszy nie sa przyzwyczajone to kakofoni, wciaz sa inne kanaly na mumblu.

PifPaf: chcesz przez swoje wypowiedzi dac do zrozumienie, ze co?: ze nie  gram zgodnie z zasadami serwow czy fair play?!
Pangrys: prosze o przyklady tak uwielbianego przez mnie br, bo jak narazie mam tu pomowienie ze strony Mirka!
Gelert: nie potrzebuje nianki, wiem gdzie jest br a gdzie go nie ma.

Reasumujac:
gram praktycznie kazdego dnia na roznych serwach, i jakos nie przypominam sobie zadnych kickow za br(raz serwer zabil mnie bo wszedlem do ogromnej strefy bazy us, ciagnacej sie pod cegalny budynek na C podczas podboju na arice :rotfl: ). A wiedza to Ci ktorzy grywaja ze mna codziennie, a nie czytaja newsy takie jak ten. Poniewaz drodzy koledzy, nie gram sam, gram z Wami, tak wiec dlaczego uwazacie, ze nie gram fair, skoro podczas rundy trzymamy sie razem... A na mumblu nic nikt nie mowi o moim braperstwie... a to dlatego, ze takie zagadnienie nie istnieje!

Przy okazji: przypominam temat w ktorym wnosilem o zmiane stref br na mapach na naszym serwie, poniewaz sa wyolbrzymione i nie fair. Brak odpowiedzi mam rozumiec jako co? Brak zainteresowania tematem, czy moimi wnioskami.?!
http://www.forum.grupabrowar.pl/index.php/topic,210.0.html

A co na to Ronin, ofiara mego haniebnego postepowania? Btw na serwie bylo nas chyba z 6, tylko Mirek zauwazyl mego br'a? Ciekawe...

edit:
piszac 'strefa gupoty' mialem na mysli pomowienia (notoryczne) Mirka.
« Ostatnia zmiana: 26 Września 2010, 12:45:20 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Linux (openSUSE) Linux (openSUSE)
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Września 2010, 13:11:29 »
Yoss , jeśli nie pamiętasz , sam Ci zwracałem uwagę jak wchodziłeś na baserape na naszym rankedzie na mapie Panama Canal ...
Wcześniej na tej samem mapie zwracano Ci uwagę bo pobiegłeś na BR ściągnąć blachę jednemu z BroWarów. Jeśli uważasz że się mylę , powiedz mi to otwarcie ale takie są fakty .

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Września 2010, 13:21:48 »
Blache sciagnalem Roninowi (biedaczysko :sorry: , za co dostalo mnie sie na mumblu :browar: ) na l. presa... kilka dni wczesnij niz wypadek (?!) z wejsciem na br (wyobrzymionego dla us, a zminimalizowanego dla rus, na naszym serwie, gdzie btw bylem na skraju tej niewidocznej lini: panama, podboj).

 I wciaz uwazam, ze nasze strefy br sa do kitu :P Tak wiec, 2 udokumentowane wypadki na zapewne minimum nastepnych 400 rozgrywek do wczoraj, to chyba moze sie kazdemu zdarzyc, tzn zagalopowac sie w pogoni za wrogiem. Bo z tego co tu mozna przeczytac, wychodzi jedno: jestem kampiacym sie braperem, czychajacym na spawny, a brak skilla nadrabiajacym brakiem kultury i szanowania zasad serwerow jak i fair play. Z czym rzecz jasna sie nie zgadzam.
« Ostatnia zmiana: 26 Września 2010, 13:30:33 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Września 2010, 15:13:13 »
Panowie napiszę tak STOP !!!!!, wyloozujcie do cholery a nie bijecie pianę na potęgę, przypominam jeszcze raz GRUPA BROWAR nie KLAN BROWAR - gra for fun a nie spiny i stresówy,nasz serwer = nasze zasady - inny serwer = zasadany innego serwera, jeśli nie ma podanych zasad - brak zasad - O CO CI CHODZI Mirku???, mam dość wylewanych przez Ciebie łez, moje pytanie do Mirka - czy na każdym forum każdego klanu, na którego serwerze grasz piszesz o łamaniu zasad? - odnoszę wrażenie , że jest to jakaś twoja fobia, może czas usunąć ze znajomych browarów i nie grać z nami, a czepianie się Yossa, jest w twoim przypadku jakieś chorobliwe, nie wiem co chcesz w ten sposób osiągnąć. Ale na prawde mam tego dosyć !
Albo gra się dla przyjemności, albo jeśli ma się dosyć tej gry (o czym pisałeś sam) robi się dłuższą przerwę i przegląda trochę na oczy - NIE GRA STANOWI O CZŁOWIEKU ALE TO KIM JEST. Jeśli nie lubisz Yossa - masz prawo - ale pamiętaj że to tylko gra a nie krucjata, nie naprawisz w ten sposób świata. Więcej dystansu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i zdrowego rozsądku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!