Serwery Grupy BroWar > Pytania i interpelacje

Pytanie ??

(1/4) > >>

Mirek78:
Czy Gracze BroWar przestrzegają jakiś zasad( chodzi mi tu o zasadę baserape)?? Przed kilkoma minutami zostałem znożowany przez jednego z waszych graczy na mapie Laguna Presa pod kamieniami niedaleko muru nieperzejmowalnej bazy( bo patrząc na waszą mapkę to jescze tam nie wolno wchodzić) .Fakt nie na waszym serwerze ale ... . Grałem z Waszymi graczami, Ronin (znożowany na kamieniach ) i Ducky.
Pozdrawiam

djDziadek:
Takich naszych i jak i Twoich :D :D :D

[Yossarian]:
Chyba pijesz do mnie... pokaz mi rulez of house gdzie gralismy i... dont cry baby! Btw nawet u nas (gdzie br jest bAAArdzo naciagany) bylem na strefie wolnej od gupoty!

Mirek78:
Yoss będziesz miał screna. Przepraszam za pomyłke to była Arica Harbour( źle spojrzałem na nazwy map na Waszym forum odnośnie baserapa http://www.forum.grupabrowar.pl/index.php/topic,123.0.html) Ronia zabiłeś na kamieniach za szczytem a mnie pomiędzy murem a kamieniami z noża. Ciebie jako BrowWara obowiązują zasady BroWarów(oprócz zasad serwera).Wiem że uważasz zasady BroWar-ów za głupoty bo ja złapałem Ciebie na tym że złamałeś je 4 razy i to przy innych graczach grupy (3 braki kultury- na czacie gry w stosunku do gaczy "obcych" i 1 baserape na nieprzejmowalnej bazie). Teraz najprawdopodobniej wyjdzie 5 przewinienie tylko teraz zrobiłem zrzut z ekranu (jeśli okaże się że nie złamałeś zasad przeproszę z przyjemnością )  Jedna z zasad BroWarów głosi "Gramy czysto i fair playa" a wchodzenie na baserepa pod fair play nie podchodzi.
   I teraz oficjalnie przepraszam klan Frag za to że na nich naskoczyłem za nie przestrzeganie zasad (wtedy nawet jeszcze na serwerze BroWar tego nie było bo nie było serwera :lol: )niepisanych.Nie powinienem pisać i prawić wam morałów gdyż w "rules of house" nie było nic o wchodzeniu na baze (a Wy staliście tylko bardzo blisko wejścia)Również obrażanie innych graczy nie było wymienione w zasadach serwera więc nie powinienem się tym obruszać (tym bardziej że to było do PanGrysa nie do mnie  :P) Jeszcze raz PRZEPRASZAM. 

Ps. DJ od prawie miesiąca nie jestem BroWarem więc chyba mam rację pisząc Waszych .Zasad przestrzegałem i dalej będę przestrzegał bo zasady Browarów są bardzo podobne do moich zasad i pomadgają mi w grze nie przeszkadzają. 
 

[Yossarian]:
Geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, mozesz powoli jeszcze raz, o co ci biega?
W zaden sposob nie czuje sie winny! Pisz co chcesz i gdzie chcesz, a o kulturze gry... hmmm = zacznij od siebie, kolego c00lturalny.
Btw co na to poszkodowany? :rotfl:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej