Autor Wątek: Pytanie ??  (Przeczytany 10683 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Września 2010, 15:18:37 »
A propos expresyjnosci: Gelert jest kanal: urwał, po to zeby nieco expresyjniej sie wyrazac, jesli Twoje uszy nie sa przyzwyczajone to kakofoni, wciaz sa inne kanaly na mumblu.

Yoss, o moje uszy się nie martw, z takim słownictwem dają sobie rade od dzieciństwa, (wychowanie na warszawskiej Pradze robi swoje), ale jak Ci nie idzie, to walisz urwami nie gorzej niż M60, co nawet na kanale urwał, staje się mało fajne, nie mówiąc już o tym, że często zaczynasz wylewać swoje żale na czacie, o co też nie raz zwracano Ci uwagę, po prostu wyluzuj trochę i nic więcej, to tylko zabawa i tyle

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Września 2010, 15:24:17 »
Moj Drogi, a skad ty to bierzesz? jesli jestes raz na 2 tygodnie na mubmlu to wsio, moze za malo sluchasz innych? Powtarzam sa inne kanaly.
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Września 2010, 15:27:04 »
jestem na mumblu 3 razy w tygodniu, ostatnio choćby w piątek i miałem okazje trochę posłuchać nie raz :)

zrozum Yoss, nie mam pretensji, że czasem zabluzgasz, mi też się zdarza, chodzi mi tylko o ilość tych bluzgów
« Ostatnia zmiana: 26 Września 2010, 15:32:16 wysłana przez Gelert »

Mirek78

  • Gość
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Września 2010, 15:50:50 »
Najlepszą obroną jest atak Yoss .Jednak nie tylko ja widzę Twój brak kultury?? DJ nie widzisz że zamieniasz się w Virusa który broni swoich za wszelką cenę ??
 Tak apropos DJ obsesji zobacz kto na forach SWT i FRAG-ów scigał wszelkiego rodzaju łamanie zasad (a póżniej założył swoją grupę) to nie o mnie kilku administratorów serwerów mówiło że prowadzę krucjatę .Ja nie nagrywałem Twoich rozmów z CL na mumblu więc zastanów się co piszesz i nie mów mi o zdrowym rozsądku(nie ja tłumaczyłem się że wierzę Virusowi i dzień później odchodze z klanu) .I nie obrażaj mnie bo ja Ciebie nie obrażam .Napisz lepiej w którym momencie napisałem kłamstwo.I jeśli to tylko gra to czemu piętnujecie oszustów wszelkiej maści.
Yoss napisz że pytałem Ciebie tylko czy często Apofi wchodzi na br jak z Tobą gra (bo ja tą zemstę widziałem pierwszy raz i pierwszy raz widziałem tak wkurzonego Apofiego że wchodzi na bf po blachy co mu powiedziałem)bo z Tobą najczęściej wtedy grał .A nie wyolbrzymiasz do rozmiarów psychozy.
 Graczy z grupy uważam (większość)za bardzo wporządku i dlatego mam ich w znajomych i dlatego gram z nimi.


Ps Dziwi mnie to że niektórzy sie nie odzywają i nie piszą wprost mimo że mają jescze większe zastrzeżenia
 

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Linux (openSUSE) Linux (openSUSE)
  • Browser:
  • Chrome 7.0.528.0 Chrome 7.0.528.0
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Pytanie ??
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Września 2010, 16:50:37 »
Dziękujemy za zwrócenie uwagi.
Zajmiemy się problemem we własnym gronie.