Serwery Grupy BroWar > Pytania i interpelacje

fair play na serwerze BroWar

<< < (3/4) > >>

[Yossarian]:
gwoli uscislenia wlasnie o tym pisze, ze to chyba nie okay, jesli wszyscy jestesmy po jednej stronie... :P
tak, zeby nie uzywac (wspomnianego przez Kropka) ficzer teamow... :browar:

Gelert:
problemem nie jest to że gramy BroWar contra reszta świata, problemem jest ewentualnie to, że reszta świata nie daje nam rady, a to się okazuje dopiero w trakcie grania i jak się tak okazało, zostaliśmy wymieszani przez automat :)

dziq76:
Ja tam moge zawsze grać przeciwko Browarom,blach nigdy nie za dużo. :rotfl:

Ronin:
Osobiście to mam dalej przekonanie że jedna strona jest faworyzowana przez "serwer" to znaczy że po jednej stronie wszystkie kulki wchodzą a po drugiej są straszne lagi nie wspominając o magicznych teleportach i nagłych pojawianiach się przed nami postaci które wcześniej nie były wyświetlone a doprowadziły do naszego ujemnego s'killa. To chyba bardziej temat dla programistów EA.

MrQba:
Stary temat Team Balance , ja co prawda nie jestem BroWarem , ale All vs BroWary ciężki temat do ugryzienia i duże wyzwanie , z tym że ktoś kto się chce nauczyć grać powinien właśnie grać vs  a nie spijać piankę (śmietankę) w Teamie który ma większy skill i wiadomo że wygra , każdy lubi wyzwania , a gra , mimo że to tylko gra to też jakieś wyzwanie . Widziałem że z serwera na którym gra team po jednej stronie wychodzą ci którym i tak zawsze się wszystko nie podoba a ci którzy chcą grać , walczą i starają się jakoś przełamać napór (hehe) rozpędzonej Fadromy .
PS. To tylko moje skromne zdanie i niech nikt się nim nie sugeruje  :sorry:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej