Hyde Park > Inne gry
World of Tanks
Monthy:
Ojej ojej, cóżem ja znalazł:
http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/29578-trefferzonen-skins/
legenda po polskiemu języku, przetłumaczyć był ja :rotfl::
* czerwony - Silnik, Możliwość podpalenia czołgu, Tank, Amunicja
* niebieski - kierowca
* zolty – dzialo, ekipa
* pomaranczowy - ekipa (Funker, Ladeschütze etc)
* fioletowy - duza szansa przebicia i na critical
* jasno niebieski – srednia czansa przebicia
* bialy – Amunicja
Jonikka:
ok, I am ready to give this game secon chance. installed it the other day. my nick is JonikkaSRB, and currently I command PzII, so if anyone wants to play send me request on WoT, and remind you that we have separate TS channel.
[Yossarian]:
dzierlatki... szykujcie sie... bede nozem zeskrobywal rdze z waszych tankow = jutro instalka... moze w weekend jakies wspolne granie? :P :piwo: :browar:
Monthy:
O widzę, że w końcu coś sie ruszyło. I imć Mirek wspominał że też spróbuje.
A ja tym razem odpoczywamy od WOT. Po wystartowaniu pełnej wersji wyzerowali konta i straciłem swojego tygryska. Na razie mam PzKpfw III Ausf A. Ale musze odpocząć. Jakiś czas.
Aktualnie zmieniłem tematykę i rzucam firebol'e w mroczne pomioty w Dragon Age Origins.
P.S.
Jak by co w WOT jestem pod Kraftwerk.
Monthy:
Panowie... i Panie napiszcie w tym temacie jakie nicki macie w WOT. Znalazłem co najmniej 3 Yossarianów. Do Mirka i Pangrysa wysłałem zaproszenia.
Nawigacja
[#] Następna strona
Idź do wersji pełnej