Autor Wątek: Battlefield 3  (Przeczytany 130552 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Reksio1

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 88
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
    • |P.O.S| Clan
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #165 dnia: 22 Sierpnia 2011, 20:42:17 »
Tak naprawdę to nie wiadomo jak będą chodzić serwery w BF-3 ze względu na to że serwerownie były zmuszone do wymiany opragromowania . Na początku na pewno będą błędy to nie uchronne ale tak przypuszczam że będą eleminowane . Co do porażki gry to też tak bym się nie śpieszył z oceną, BF-2 miało - ma słabą grafikę jeżeli w nowej odsłonie grafa będzie lepsza a będzie ,grywalność zostanie na tym samym poziomie co w 2 lub jeszcze będzie poprawiona to nie widzę rywala dla tej odsłony . Żeby mnie źle nie zrozumieć nie jestem napalony na BF-3 ale patrząc się na rynek nic sensownego nie wychodzi w podobnym klimacie .
Osobiście wolałbym II wojne św ale nic fajnego nie ma i chyba już nie będzie . Kapitalnie grało mi się w Airbornie i tam siedzieliśmy 3 lata do końca tej gry później przeskok na medala który po roku każdemy wychodzi już bokiem ze względu na błędy  i dlatego z utęsknieniem patrzymy i czekamy na jakąś nową odsłonę która nie znudzi się po roku :)

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0 Firefox 6.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #166 dnia: 22 Sierpnia 2011, 22:01:44 »
HAWK


Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.50 Opera 11.50
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #167 dnia: 22 Sierpnia 2011, 22:53:47 »
A dlaczego BF3 miałby być porażką? Moim zdaniem to będzie bardzo dobra gra, choć na początku przewiduję, że będzie sporo problemów (przy takiej dużej premierze i ilości graczy), ale jak już się z nimi uporają to powinno być ok.

Co do BF2 to jak to miał słaba grafikę? Kiedy wyszedł to grafika była w porządku, dziś wiadomo po 6 latach jest już trochę przestarzała, ale ogólnie jak na sieciówkę to daje radę. Swoją droga moim jak najbardziej subiektywnym zdaniem to w sieciówkach akurat grafika liczy się najmniej. Raz, że zbyt duże wymagania = lagi, to dwa są ważniejsze elementy.

W takiego CS 1.6 mogę i dziś z przyjemnością zagrać mimo, że gra śmiga na 10 letnim silniku. Po prostu grywalność tej gry jest nieśmiertelna i tak jak 7 lat temu tak i dziś rozbrajanie bomb i ratowanie zakładników sprawia mi tą sama przyjemność :)

Co do braku fajnych gier z okresu II WŚ to się zupełnie nie zgodzę. Niedługo wychodzi Red Orchestra 2 i zapowiada się naprawdę rewelacyjnie, czekam na nią z niecierpliwością. Jeszcze niecałe 4 tygodnie do premiery :) Co prawda nie jest to może gra dla casuali i wymaga sporo więcej od gracza niż inne FPSy, jednak nadrabia grywalnością. Oczywiście wyrażam swoje zdanie po zapoznaniu się z 1 cześćią, ale dwójka na pewno nie będzie gorsza.
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline Reksio1

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 88
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
    • |P.O.S| Clan
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #168 dnia: 23 Sierpnia 2011, 13:56:26 »
Po części się z Tobą zgodzę tz jeżeli chodzi o grywalność ale jest takie coś jak samopoczucie w grze jeżeli odpalasz takową gierkę i nie czujesz się w niej  ok to wywalasz ją z kopma , to ma ci sprawiać przyjemność i relax a nie mus  ;) Mnie osobiście grafa nie przypadła w BF-2 , a grałem wcześniej w Airborne też w nie nową grę ale jeżeli chodzi o klimat , dźwięk i grafikę moim zdaniem powala na glebę BF-2  ;) Co do Red Orchestra 2 to może i faktycznie grywalność jakaś będzie ale reszta   :mur: oglądałem zapowiedzi to tak troszkę przypomina epokę Atari  :lol:  Ale tak bywa że co człek to inne spostrzeżenia i upodobania nigdy nie będzie tak że każdemu się dogodzi ehhehe
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpnia 2011, 16:33:13 wysłana przez Reksio1 »

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.50 Opera 11.50
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #169 dnia: 24 Sierpnia 2011, 20:53:23 »
Stary, ale o czym ty mówisz :) MoH Airborne wyszło ponad dwa lata po BF2, więc trudno żeby nie było różnic w grafice. Więc nie sądzisz, że trochę trudno porównywać te dwie gry? Oczywiście nie odbieram ci prawa do tego, żeby grafika miała dla ciebie znaczący wpływ na to w co lubisz grać. Każdy gra w to co lubi i ani mi, ani nikomu nic do tego :)

Swoją droga to co ty za głupoty opowiadasz o grafice rodem z Atari hehe, co prawda Atari nie miałem, bo byłem fanem C64, ale wydaje mi się, że grafika w RO2 stoi na przyzwoitym poziomie :)

Patrząc na tą zapowiedź z fragmentami gameplaya , wygląda to bardzo dobrze. Nie zapominaj, że tą gre tworzy małe studio, a nie obsypywane przez EA dziesiątkami milionów dolarów DICE. Ma to swoje plusy i minusy. Mi się podoba to, że płacę za grę prawie połowę mniej niż za najnowsze tytuły od gigantów rynku, nikt ode mnie nie ssie pieniędzy za dwie dodatkowe mapy i stary pistolet w nowym kolorze, że jest cała masa świetnych modów, a twórcy dodatkowo wspierają ich tworzenie pomagając moderom.

Minusy to no niestety brak wielkiej kampani marketingowej, oraz brak najnowszych cudownych rozwiązań technicznych, jakie pewnie będą w BF3.

Po prostu obie gry są nastawione na trochę innych graczy, choć ja jestem chyba jakiś dziwny, bo lubie grać w i takie coś i w takie :)
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline Ronin

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 320
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 13.0.782.112 Chrome 13.0.782.112
    • Windows live.pl Brodzia
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #170 dnia: 25 Sierpnia 2011, 07:43:31 »
Zapominacie o tym że wraz z nowościami technologicznymi zmienia się tak że sprzęt, a z tego co widzę trzeba będzie kupić i7 + jakieś 2 karty które można by "crossować", do tego minimum 8G RAM... przy takim sprzęcie to graficznie powinno powoli przypominać film. Obecnie u mnie dzieją się cuda bo ping skacze od 120 do 999 na łączu kablówki 24/1MB.
Jak nie wymyślą szybszej wymiany informacji miedzy klientem i serwerem to "kupa" a nie gra będzie.
Oby do wiosny ...

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0 Firefox 6.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #171 dnia: 25 Sierpnia 2011, 08:17:09 »
Wymyślili, już dawno Roninku, i już dawno testują...


Telepatia :)


Offline Reksio1

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 88
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
    • |P.O.S| Clan
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #172 dnia: 25 Sierpnia 2011, 11:08:14 »
A tutaj przykład telepati która już działa http://www.youtube.com/watch?v=sz0dWjY_VuA

Offline Reksio1

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 88
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 7.0 MS Internet Explorer 7.0
    • |P.O.S| Clan
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #173 dnia: 25 Sierpnia 2011, 11:12:16 »
A tego Duqq  zwastuna nie widziałem , moją opinie opierałem na tym co jest na youtube . Z tego co pokazałeś to gra przypomina Airborne ,zagłębię się w tym temacie bo czasami od szybkiej sieczki dobre jest oderwanie w bardziej spokojną grę  :)

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 6.0 Firefox 6.0
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #174 dnia: 25 Sierpnia 2011, 11:28:51 »
A ja wreszcie zamówiłem sobie wczoraj CoD z dodatkiem UO :-) po latach znów pogram w 1 czekam na dostawę :-)

Offline Awest

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0 Firefox 6.0
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #175 dnia: 29 Sierpnia 2011, 17:47:49 »
Ja jak narazie nadal walcze na polach Battlefield 2, ale jak tylko w sklepach sie pojawi "trojka" to sobie kupie i moze bede mial okazje pograc z Wami :)
... oczywiscie jesli pozwolicie
 :piwo:

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0 Firefox 6.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #176 dnia: 30 Sierpnia 2011, 06:40:39 »
Awest - zawsze :) :D, wstawiasz rollbar, dwa kegi 'a 50l (wiesz, nazwa grupy zobowiązuje  :rotfl: ) i śmiało możesz z nami pociąć w każdego BF-a  ;D  ;)  ;D


Offline Awest

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0 Firefox 6.0
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #177 dnia: 30 Sierpnia 2011, 08:55:40 »
Tylko gdzie i kiedy  bo musze sobie grafik w pracy odpowiednio ustawic  :pijemy:

Offline Brodziu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 292
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 6.0.2 Firefox 6.0.2
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #178 dnia: 15 Września 2011, 23:39:12 »
Jakoś tak oglądałem Hyper-a. Było właśnie p BF3 ...
Co to ma być za programik szpiegujący kompa z którego gramy?

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0.2 Firefox 6.0.2
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #179 dnia: 16 Września 2011, 00:13:10 »
Nie chodzi przypadkiem o dodatek z ESL-a?, tam pojawił się program dla graczy ESL, monitorujący grę, w którą grasz, jeśli go nie zainstalujesz - wypadasz z ligi, jeśli ma to być na takiej zasadzie (ale TYLKO na takiej), nie mam nic przeciwko, wszystkie programy (wspomagacze) uruchomione z grą, będą widoczne :) - ciekawe na ile ukróci to chiterstwo, a na ile będzie przyczynkiem do przewałków i zbierania "legalnych inaczej" danych z komputerów...