Hyde Park > Inne gry

Total War: Shogun 2

(1/4) > >>

Staaary80:
Zachorowałem na tą grę :) wczoraj pierwszy raz demko odpaliłem i mnie zachwyciła, chociaż ilość opcji i złożoność rozgrywki mnie troszkę przytłoczyły (mimo że demo oferuje kampanie z samouczkiem) i musiałem wyłączyć, bo nie podołałem to dziś po robocie odpalam na nowo. Myślę, że za pierwszym razem źle podszedłem do tego dema.

No ale wracając do sedna sprawy, będzie to gra na długie godziny :-)

Duqq:
Tez muszę ściągnąć demo i zobaczyc , czy u mnie Shogun pójdzie. Total War to moim zdaniem najlepszą serią strategi w jakie grałem, nie na długie godziny, a całe miesiące :) Nawet nie pamietam ile łącznie nagrałem się w Medievala 2 i Empire :) Może dziś odpale steama i ściągnę, a dużo waży te demo? Ile ściągałeś Maczeti?

Staaary80:
Demo zajmuje 5,6GB sporo ale szybko się ściągnęło, zapuściłem rano przed wyjściem do pracy i chyba koło 12-13 było ściągnięte.

Ogre:
Hmm... Ja nie mam czasu w BFa grać, a Ty mi tu takie smaczki pokazujesz?! Zuy! zUy!

No i trzeba będzie kminić jak zagiąć czasoprzestrzeń, aby i dwójkę przejść jakoś :)

Bratiszka:
Ja sobie kilka gameplayow obejrzałem, muszę przyznać, że robi wrażenie i to ogromne, szkoda tylko że doby nie można wydłużyć o kolejne 24 godziny  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej