Hyde Park > Inne gry

CRISIS 2!!!!!!!!!!

(1/3) > >>

Staaary80:
Zapomniałem już o Shogun2 - Total War, chyba odstawie CoD4 (zaznaczam chyba :P) raczej mało będzie mnie widać na BF-ie z chwilą kiedy w me łapki wpadnie pełna wersja w/w gry.

Od czwartku gram w demo, które ściągnąłem przez Steam (namówił mnie na nie Bonq, mi w sumie nawet przez głowe by nie przeszło bo jedynka mi sie w ogóle nie podobała).

Jakby to ująć najtrafniej.... wpadłem jak śliwka w kompot, nie mogę się wręcz od niej oderwać. Cytując Lorda Vadera z Nowej Nadziei : "To jest coś czego nie czułem od bardzo dawna".

Gra jest po prostu rewelacyjna. Pięknie wygląda (gram na ustawieniach Gamer, są jeszcze Advanced i Hardcore), mimo, że wygląda super zero ścinek i płynność, klatek nie sprawdzałem ile mam. W demie dostępne są 2 mapy Skyline i Pier17, i 2 tryby rozgrywki TDM i zdobywanie punktu (lata sobie statek obcych zrzuca kapsułę i trzeba jej bronić względnie zdobyć i bronić). Mapy są całkiem niezłe 1 jest mała 2 średnia.

No aż nie wiem co pisać, bo wszystko mi się w tej grze podoba. Najfajniejsza sprawa to kombinezon dzięki któremu możesz się stać cześciowo niewidzialny, wzmocnić swój pancerz, widzieć w podczerwieni (niczym predator) no i lornetka. Jak dla mnie genialnie to rozwiązali, bo można robić fajne akcje, ja na przykład lubię od tylca zachodzić będę w kamuflażu, dzięki czemu możesz zabić od razu przeciwnika podrzynając gardło, bądź skręcając kark... boskie

Są również perki różnego rodzaju, dzięki którym na prawdę zwiększa się pole manewru znacznie :)

Polecam!!!!

waszka:
Mój brat mi bardzo poleca. Nawet ściągnąłem instalke. Tylko jakos czasu brak.

Pangrys:
http://www.grupabrowar.pl/2011/02/crysis-2-multiplayer-przyszlosci/

sgt.PifPaf:
fajny filmek
ale czy to co dobre w sp sprawdzi się w mp ?

troszkę przekombinowane są te opcje niewidzialności, skoków z 20-go pietra, przyspieszeń
jak dołożymy do tego cheaty - to się dopiero będzie działo :p

tęsknie za mp w scenerii II wojny światowej

Staaary80:
Pifpaf sp to sp mp to mp, jest demo sprawdź, i na wszystko jest rada, nie łatwo zabić z Airstomp (wyskok i miazga w dół z siłą wodospadu) z wysokości jak spadasz to też obrażenia przyjmujesz na klate nie ma lekko... I gra się w mp zajebiaszczo, zresztą demo jest można sprawdzić samemu. Ja jeszcze raz powtórzę jestem zachwycony :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej