Autor Wątek: Lista chętnych do klanu BroWar w World of Tanks  (Przeczytany 5720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 4.0 Firefox 4.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Lista chętnych do klanu BroWar w World of Tanks
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Maja 2011, 08:21:21 »
Widzisz Kraft, są czasy kiedy można się bawić w klany, umawiać mecze - walki itp., niestety przychodzi czas, kiedy siadasz do kompa dla zabawy i odprężenia a przede wszystkim wtedy kiedy masz chwilę czasu i...
właśnie dlatego powstała grupa BroWar, my nie musimy i nie mamy tyle czasu aby brać na siebie takie obowiązki.
Nasze podejście do Twojego pomysłu absolutnie nie wynika z powodu olania go ale ze zdrowego rozsądku i świadomości, że nie chcemy nawalić wtedy kiedy będziemy najbardziej potrzebni (w klanie).
Jeśli porozumiesz się (zbierzesz) ekipę ludzi, którzy będą mogli się w pełni w to zaangażować - masz nasze błogosławieństwo i wsparcie, niestety na większość nas jako członków klanu nie możesz liczyć. (dzięki Jonikka za natchnienie  :rotfl:)


Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 4.0.1 Firefox 4.0.1
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Lista chętnych do klanu BroWar w World of Tanks
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Maja 2011, 08:34:35 »
Jo is g.y, but is right :-*
4fun tak jak pisalem wczesniej - chetnie, klan itp itd - juz nie tak bardzo chetnie... Choc sam pomysl jest okej i mialem nadzieje, ze zbierze sie tych 'paru' Browcow - ale 15 to duzo - nawet w bc2 trudno zgonic ich na mecze.
I jesli wyglada to tak jak opisal Jo (duze tanki i dzieciarnia) to nie dziwie sie, ze podwojne ss jest zabronione, nawet w nicku :muzyk:
BTW: nawet sie nie nadaje do klanu wOt :rotfl: mam pierwszego z tankow i raczej dostaje po dEupie :glupek: :rotfl:

reasumujac:
serwer i tak mozemy chyba postawic (probnie na miesiac) i adminki 'swoim' ponadawac?
we few, we happy few, we band of brothers

Monthy

  • Gość
Odp: Lista chętnych do klanu BroWar w World of Tanks
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Maja 2011, 22:17:32 »
Mi tez raczej chodzi o grę for fun. Najaralem sie na tą grę na mapie ale w takiej sytuacji czarno to widzę.

DJu z tego samego powodu trafiłem do tej grupy.

Wiec aby pograć razem fur fun i nie marnować czasu nie zdobywając exp. w pokojach treningowych jest tylko jedno wyjście. Gościu z kontem premium organizuje pluton z tylu browarów ile aktualnie jest online a resztę dobiera z zewnątrz.

Sek w tm ze w WoT wszystko ma ograniczenie czasowe i konto premium po krótszym lub dłuższym czasie wygasa. A wtedy znowu musisz zabecalowac raz jeszcze. W Clan Warsach mozna zarabiać gold nie płacąc gotówką i to była kolejna pokusa.

Trudno sie mówi. Ja chyba zabecaluje najniższa stawkę i spróbuje licencji najemnika. Zobaczymy czy da sie zarobić na tyle aby ja przedłużać za pol ceny.

Bedzie wiec szansa na pogranie wspólnie i zdobywanie exp.

Chyba ze znajdziemy jakiegoś bogatego dzieciaka który wydaje kieszonkowe na konto premium co miesiąc i sie podepniemy :)

Offline Tobiasz

  • W shootery gram od marca 2010 r.
  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 497
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 5.0 Firefox 5.0
    • FB
  • BF 3 GUID: 87738dec
Odp: Lista chętnych do klanu BroWar w World of Tanks
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Czerwca 2011, 13:58:12 »
Powiem Wam tak: nawet slonko (w WoT - andzia1334) zaczęła grać w WoT i to wcale nie z mizernym skutkiem, porównując siebie do niej. Może czas zrobić coś, abyśmy mogli zagrać razem wszyscy. Tak, jak w BC2.

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 4.0.1 Firefox 4.0.1
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Lista chętnych do klanu BroWar w World of Tanks
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Czerwca 2011, 17:15:25 »
No widziałem Tobiasz, widziałem - rejestracja się odbyła :), nie wiem tylko czy Slonko wie, w co wdepnęła :)


Offline Jonikka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 292
  • Mr. Jo Pingowsky
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 12.0.742.100 Chrome 12.0.742.100
  • BF 3 GUID: 708f2b8f
Odp: Lista chętnych do klanu BroWar w World of Tanks
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Czerwca 2011, 18:53:19 »
panowie,

i have acquired premium account, so if you still want to make WoT branch of BroWar i will be glad to establish "clan" and send invitations to members and friends... please respond...

Slonko004

  • Gość
Odp: Lista chętnych do klanu BroWar w World of Tanks
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Czerwca 2011, 12:19:19 »
nie wiem tylko czy Slonko wie, w co wdepnęła :)

Wiem  :lol: