Hyde Park > Kącik djDziadka

Narzekania DjDziadka na BF3

(1/4) > >>

djDziadek:
Arturo, co do BF-a3 - rzygam tą grą chociaż jeszcze jej nie ma - lans tego czegoś w sieci przekroczył już wszelkie granice a najlepsze jest to że napędzili to sami internauci...
Tak naprawdę oprócz kilkunastominutowego filmu nie wiadomo nic więcej (wielka tajemnica) mam tylko nadzieję że nie będzie takim gniotem jak BC2 - które zapowiadało się świetnie a wyszło jak zwykle (BF2142).

Staaary80:
Ja myślę, że to przez E3 taka cisze dopiero po targach zacznie się lans na maksa i swoista wojna między MW3 i BF3. może zrobimy osobny dział typu MW3 vs BF3 ?

Ronin:
Z tego wynika że nadszedł czas lansować Wiedźmina 2 :)

Pangrys:
Akurat Ty deprecjonujesz BF2142 bo miałeś zjebany net i nie mogłeś komfortowo grać dlatego uważasz 2142 za gniot.
Ja np wolałem BF2142 niż BF2, gdzie by kogoś sensownie trafić trzeba się położyć ... I te zjebane hitboxy.

Nie zatrzymasz postępu DJ-u, zawsze możesz pograć w CoD który od lat się nie zmienia i stoi w miejscu. Ja wolę BF i nie dla mnie gry typu CoD. Wolę team niż kampienie samotnego wilka. Gram i nie przejmuję się swoim skillem czy osiągnięciami. Gram by z Wami pogadać i po to by się odprężyć, powkurzać się na spray nieistotne i mało ważne.

Gram bo lubię.

djDziadek:
Grysiu - do spowiedzi :) - wiem że miałem zrypany net, wiem że przez to nie mogłem spokojnie pograć, wiem, że w niektórych aspektach 2142 był lepszy niż BF2, ale szybko skończyły się poprawki, nie dodano nowych map, nie było możliwości tworzenia MOD-ów, niestety, zrobiono - wydano jeden patch i dupa - koniec - finito, czyli gniot   :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

też chciałbym grać bo lubię

ale nie lubię przerostu formy nad treścią, jeśli chcę się po podniecać zajebistą grafą w 3D - wychodzę na dwór i mam piękny rendering nieba (np.) bez zacięć, lagów i cziterów, zresztą ten temat też już niejednokrotnie omawialiśmy (tzw. drugie dno sprzedaży gier).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej