Autor Wątek: TYSKIE - LOTERIA  (Przeczytany 12431 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MrQba

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 210
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 5.0 Firefox 5.0
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Lipca 2011, 21:46:47 »
przy zródle, skąd Browar Tyskie bierze wodę , mieszka mój dobry znajomy , nazywa się Łukasz .......... , i jak myślicie , dlaczego Tyskie to siki ?  :piwo:             tylko Lech!!

Jeżeli stado nie potrafi zrozumieć pewnych zasad dobrowolnie, należy  poddać je tresurze, dla jego dobra, by w swojej głupocie nie zawędrowało nad przepaść i nie zrobiło epokowego kroku naprzód

Slonko004

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #31 dnia: 02 Lipca 2011, 18:45:48 »
Wiecie gdzie mozna jechac na wakacje?? ;D

Offline waszka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 366
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 5.0 Firefox 5.0
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Lipca 2011, 22:56:31 »
Nad morze :)  :rotfl:



Slonko004

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Lipca 2011, 23:04:53 »
A gdzie ja niby mieszkam??  :D

dziq76

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Lipca 2011, 02:18:55 »
W domu ,chyba???  :P :P

Slonko004

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #35 dnia: 03 Lipca 2011, 07:39:35 »
hahah 8) tak masz racje :rotfl:

Offline MrQba

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 210
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 5.0 Firefox 5.0
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #36 dnia: 03 Lipca 2011, 23:43:13 »
Cytuj
Wiecie gdzie mozna jechac na wakacje??
a-zależy jak chcesz spędzić urlop ......czynnie - czyli jak Yossarian lata na Maltę i fotografuje pola uprawne , względnie autochtonów ,zamiast szaleć  :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
b-normalnie czyli wywalić się plackiem w jakimś miłym ciepłym niekoniecznie nasłonecznionym miejscu i sączyć Bananowy Szał , względnie dobre zimne piwo (czyt. Lecha), podane przez miłą (w twoim przypadku Miłym)kelnerkę
 ps . Ja bardzo bym chciał polecieć na Pattaye 
i pić zimnego szampana zagryzając truskawkami , zawsze marzyłem żeby skosztować kuchni tajskiej  :rotfl:
Yossarian też by chciał na Pattaye , jest tam dużo pól ryżowych i innych ciekawych roślinek wymagających sfotografowania  :piwo:

Jeżeli stado nie potrafi zrozumieć pewnych zasad dobrowolnie, należy  poddać je tresurze, dla jego dobra, by w swojej głupocie nie zawędrowało nad przepaść i nie zrobiło epokowego kroku naprzód

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 4.0.1 Firefox 4.0.1
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Lipca 2011, 12:14:56 »
Yoss jakoś musi na tą Maltę zarobić, skoro całymi dniami siedzi przy kompie - jadąc tam najmuje się do pracy, a że brukarze już wszyscy są na Malcie, nasz biedny Yoss zasuwa w polu a potem ściemnia że jedzie fotografować  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:


Slonko004

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Lipca 2011, 14:27:26 »
Fajni jesteście:) Dobre macie teksty.  ;D

czlenson

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Lipca 2011, 20:19:39 »
Witam, mam pytanie czy jak po 20 kodach dostane otwieracz to będę dalej brany pod uwagę przy losowaniu pozostałych nagród?

Slonko004

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #40 dnia: 05 Lipca 2011, 20:29:23 »
Jeżeli koło wpisanych kodów kropka jest zielona to znaczy ,że biorą one udział w losowaniu tygodniowym, a jeżeli kropka jest czerwona to znaczy ,że w dziennym . A jak sa obie kropki to, ze biorą udział i w jednym losowaniu i drugim. wystarczy taka odpowiedź?

czlenson

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #41 dnia: 05 Lipca 2011, 20:59:07 »
Jeżeli koło wpisanych kodów kropka jest zielona to znaczy ,że biorą one udział w losowaniu tygodniowym, a jeżeli kropka jest czerwona to znaczy ,że w dziennym . A jak sa obie kropki to, ze biorą udział i w jednym losowaniu i drugim. wystarczy taka odpowiedź?

Ja to wiem, umiem czytać legendę :)

Slonko004

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #42 dnia: 05 Lipca 2011, 21:05:49 »
No to po co pytasz???hmm  :-\

traker1975

  • Gość
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Lipca 2011, 22:25:08 »
Koledzy! ja musze sie pochwalic bo wygralem w pierwszym tygodniu  loterji Tyskiego:)Super Bar ;D i nie pisac prosze bzdur ze Tyskie to siki bo to jest jedno z lepszych piw w UE!!!!

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.50 Opera 11.50
Odp: TYSKIE - LOTERIA
« Odpowiedź #44 dnia: 06 Lipca 2011, 22:49:27 »
Nie piłeś kolego dobrego piwa, ale skoro twierdzisz, że to jedno z najlepszych w Europie to nie mamy o czym rozmawiać :-) Mimo wszystko gratulacje wygranej, ja kiedyś w Pepsi wygrałem komórkę, która potem opchnąłem na Allegro :-)
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"