Ostatnie wiadomości

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10
61
Przywitaj się / WYPIJ PIWKO NA PRZECIWKO
« Ostatnia wiadomość wysłana przez PORADZIA dnia 08 Listopada 2019, 13:22:49 »
Witam wszystkich i Ciebie PANGRYS , HEHEHE

Jestem nowy na waszej grupie.  Zwa mnie Poradzia, od nazwiska.  Mam na imie Rafal, mieszkam od 13 lat w Holandii.  Jestem przyjacielem (BROW)OloKinga od ladnych dobrych lat.  On mnnie zarazil Battlefieldem.  Dopiero co zaczynam przygode z ta gra.  Ale nie o tym chcialem napisac.  Dostalem takie informacje ze jesli chcialbym dolaczyc(a chce) do grupy browar to musze napisac tu na forum.  Wiec jestem i pisze, hehehe.  Podobaja mi sie wasze zasady i ogolnie cala idea ktora przyswiecala powstaniu tej grupy.  Chcialbym przynalerzec do waszej ekipy.  Czym musialbym sobie na to zasluzyc ??

Pozdrawiam Rafal P. 


 :pijemy:
62
Przywitaj się / Odp: Cześć wszystkim!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Staaary80 dnia 13 Października 2019, 20:09:46 »
Hej
63
Wydarzenia / Odp: Maczeta nasz Staaary, ale wciaz jary!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Staaary80 dnia 13 Października 2019, 20:09:20 »
Dziękuję
64
Przywitaj się / Odp: Cześć wszystkim!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez [Yossarian] dnia 12 Października 2019, 22:01:28 »
:browar: :browar: :pijemy: :d
witaj!
 :gun
65
Przywitaj się / Odp: Cześć wszystkim!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez saper305 dnia 12 Października 2019, 21:03:31 »
 :browar: :browar:
WITAJ !
 :browar: :browar:
66
Wydarzenia / Odp: Maczeta nasz Staaary, ale wciaz jary!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez saper305 dnia 12 Października 2019, 21:02:06 »
 :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
!!NAJLEPSZEGO!!
 :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
67
Wydarzenia / Odp: Maczeta nasz Staaary, ale wciaz jary!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Miki111 dnia 12 Października 2019, 20:16:53 »
Wszystkiego najlepszego  :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:

P.S.
Dlaczego Maczeti zmienił nick na Staaary80?
Chociaż sprawdzając jego metrykę nie wiem czy potrzebuję odpowiedzi.

W takim razie jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!  :urodziny: :urodziny: :urodziny:
68
Przywitaj się / Odp: Cześć wszystkim!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Pangrys dnia 09 Października 2019, 06:33:58 »
Witaj, w co grywasz ?
69
Przywitaj się / Cześć wszystkim!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Anka dnia 09 Października 2019, 03:56:04 »
Hejka cześć wszystkim!
70
Wydarzenia / Maczeta nasz Staaary, ale wciaz jary!
« Ostatnia wiadomość wysłana przez [Yossarian] dnia 07 Października 2019, 16:05:12 »
:urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :browar: :piwo: :browar: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
 :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :pijemy: :browar: :pijemy: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
 :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: NAJLEPSZEGO Maczeta!!! :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
:urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :browar: :piwo: :browar: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
 :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :pijemy: :browar: :pijemy: :urodziny: :urodziny: :urodziny: :urodziny:
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 10