Autor Wątek: Skargi i uwagi na Misie :)  (Przeczytany 3740 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Aligatorr/Hansmoon

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 69
  • KAROLINA I LORINA , kocham je, obydwie czerwone
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
    • http://sp2ofw.tn.pl
  • BF 3 GUID: dd6483db
Skargi i uwagi na Misie :)
« dnia: 06 Lutego 2012, 18:45:26 »
Czy to jest hobby???  , Wczoraj jadę naprawdę spokojnie , przez wszystkie pierdolone wiochy , szczególnie Żnin , 40 na zegarze , jade sobie spokojnie , i przez moment się zapomniałem , trzeba było wyprzedzić tira , wyprzedziłem , patrze a tir mi z tyłu daje jakiej światła , myślę sobie o co mu chodzi , przecież jadę przepisowo. TAK TAK tak przewpisowo jechałem , że podobno na 70 siątce miałem 96 , pierdolone nieroby jechały za mną przez dość długi czas , bo widziałem ciągle to auto , za sobą , hamy jebane , nieroby , coś wiem na ten temat , tak długo za mną jechali aż przekroczyłem nieznacznie na krótkim odcinku. Skurwiele moim zdaniem .Mówię im , szeregowemu i sierżancinie , gnojom przecież przez moment , musiałem wyprzedzić , to pajac mi odpowiada , takie mamy obecnie zadania , jak najwięcej mandatów , a że dzieci się morduje to Rutkowski załatwi. Tak mi palant odpowiedział . Od dzisiaj nie cierpię tych pojebanych nierobów i biórokratów .
Nie wiem czy post mój jest zgodny z tematem dotyczącym hobby , jeżeli upierdalanie świadome ludzi to jest czyjeś hobby , to ja współczuje temu komuś .
Karolinka to moja dziewczynka

Offline saper305

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 143
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 16.0.912.77 Chrome 16.0.912.77
  • BF 3 GUID: 8dba552a
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lutego 2012, 01:41:30 »
Hobby to Synek Tobiasza a nie praca. W każdym stadzie znajdzie się czarna owca, są też nieroby. Ponadto Ja jeździłem na wideo-rejestratorze i nie można, nie powinno się mierzyć prędkości w trakcie wyprzedzania. Wstyd za typów bo i tak już nieciekawą opinie o policji psują jeszcze bardziej. :mur:
« Ostatnia zmiana: 14 Lutego 2012, 23:00:05 wysłana przez saper305 »
Wrogie hufce przede mną, nie zadrżę choć ich siła. 

Wypełnię me zadanie, choć by nim śmierć była.

Offline Tobiasz

  • W shootery gram od marca 2010 r.
  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 497
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
    • FB
  • BF 3 GUID: 87738dec
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lutego 2012, 18:27:08 »
 :lol:

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.61 Opera 11.61
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lutego 2012, 16:15:01 »
Hah Ali, dziwię się, że dopiero teraz doszedłeś do tego wniosku :) Jestem młodszy od Ciebie, a od dawna wiem, że polska policja to obraz zwykłego buractwa, niekompetencji, chamstwa i "polaczkowego" cwaniactwa. Nie wiem, czy znajdzie się osoba, która mając (nie)przyjemność kontaktów z nimi, byłaby innego zdania.

Co do buraków to sam, kiedyś dostałem mandat, bo zatrzymałem się na przystanku autobusowym (pustym, na wypizdowie, gdzie autobus zatrzymuje się raz na pół godziny), aby odebrać znajomego. Ledwo ruszyłem, pięćdziesiąt metrów dalej, zatrzymuje mnie dwóch wesołków, ledwo umiejących się przedstawić i dają mandat 100 zł! I weź takim wytłumacz cokolwiek..  Mniejsza z ta stówą, ale sam fakt, czym ci ludzie się zajmują jest porażający. Wstyd, że na takie coś idą nasze podatki!

W tej formacji występują chyba wszystkie patologie, jakie widział świat. Kiedyś jeszcze za małolata w liceum, każdy wie jak się szło na imprezę, to przedtem wypiło sie kilka piw w parku, czy na ławce. Raz podjechał radiowóz, wychodzi trzech, zobaczyli dzieciaków, to od razu się zrobili cwani. Wszystko z kieszeni, legitymacje, portfele, pogadali, postraszyli, odstawili szopkę, i pojechali. Po chwili co? Kolega patrzy, z portfela zniknęło chyba 30zł, drugiemu nie oddali zegarka. Na pytanie - Ale zegarek? - Chcesz zegarek, to jedzesz z nami na komende, tam porozmawiamy. Jako, że to był i tak chiński szajs, dał sobie spokój, po co starym robić problemy. Każdy wie, że jakby przyszło co do czego, to by się wywinęli, twierdząc, że podobny gdzieś kiedyś skradziono, musieli sprawdzić, starata-tata.

I w ten oto sposób polska policja wyrabia sobie u obywatela dobrą opinie od najmłodszych lat.

Ogólnie policjanci przypominają mi takich zwykłych dresów, którzy są mądrzy tylko wtedy, kiedy sa w grupie. Którym jakąś perwersyjną radość sprawia, to kiedy mogą się wyżyć, na kimś słabszym, pokazac swoja władzę, nadużyć jej, pokazać kto tu rządzi, zniechęcić do siebie i wku.. zdenerwować. Wydaje mi się, że to z powodu tego, iż przeciętny policjant zdając sobie sprawę, z tego, że mało kto go szanuje, jest źle wyszkolony, zestresowany, to przynajmniej się wyżyje na innych.

Profesjonalizm? Podejrzewam, że mogliby mieć problem ze znalezieniem tego słowa nawet w słowniku. Przy tylu sprawach przy ilu policja się skompromitowała (nawet link z dziś - myśleli, że zwłoki to manekin [sic!]) to możnaby wymieniac w nieskończoność. Ale jak ma być lepiej skoro nigdy w tym swoistym państwie w państwie (policji), nikt nigdy za nic nie jest odpowiedzialny, ani nie ponosi winy za swoje błędy, szkody, zaniedbania i zaniechania, przez które ludzie nie raz tracą życie, czy zdrowie.

Jak się kogoś zapytasz z czym ci się kojarzy policja to większośc ludzi odpowie, że z mandatami, łapaniem kierowców przekraczjących prędkośc na prostej drodze o 12km/h, ściganiem zbrodniarzy z 1g marihuany w kieszeni, czy innymi śmiesznymi zajęciami. A kiedy przydarzy ci się coś złego, już nie mówię o naprawde złych rzeczach, ale o powiedzmy, okradną cię, coś zniszczą to jedyne czego możesz się po nich spodziewać to tego, że po dwóch tygodniach dostaniesz od nich list o umorzeniu sprawy.

Polska policja w ogólę nie wie do czego została stworzona, myślą, że są do zastraszania obywateli, a najbardziej to się pewnie cieszą jak mogą iść pałować studentów, pryskać ich gazem i kopać po głowie na ulicy.

A teraz trochę o innej policji.

Rok temu w Słowenii, będąc w Mariborze, zostałem na stoku trochę dłużej, a znajomi pojechali do domu i mniej więcej wiedziałem jak mam wrócić, gdzie iść na busa. Ale, że zrobiło się ciemno, to mi się pogubiło, zobaczyłem jednak policjanta w kamizelce, podchodzę, i pytam po angielsku gdzie tu znajdę przystanek, żeby dojechać na miejsce. Niestety oni angielskiego nie znali, lecz się porozumieliśmy, ale nie do końca zrozumieli o co mi chodzi, bo mówią, żebym wsiadał to mnie podrzucą. Wtedy ja pokazuję im ręka na deskę, opartą o ścianę na drugim końcu i mówię, że przecież nie wejdę, i powtarzam uparcie "bus station, bus, bus" to machnięciem reki kazał mi poczekać i co? Wezwali duży radiowóz haha i mnie zawieźli na wskazaną ulicę. Dodam, że cały czas przy tym byli uśmiechnięci, choć może śmiali się ze mnie, nie wiem, co mówili.

Mój znajomy jest marynarzem, miał postój w Houston, wypożyczył z kolegą rower i chcieli pojechać do miasta. Jadą ulicą niestety w pewnym momencie tunel, patrzą znak zakaz jazdy rowerem, to zjechali na pobocze i tak krążą zastanawiając się co dalej. Nagle słyszą z głośników, obok kamery monitoringu głos, który mówi im, żeby nie jechali dalej, tylko zaczekali. Po chwili podjeżdza policyjny pick-up załadowali im rowery na pakę, i przewieźli przez tunel, przy okazji dając radę jak w drodze powrotnej pojechać, aby go ominąć.

No dobrze, powiecie, ale policja nie może każdgeo podwozić, bo to nie taxi. Ja to rozumiem, i się zgadzam, ale chodzi o sam fakt pomocy, człowiekowi w potrzebie i ludzkiego podejścia. U nas nawet jak policjant ci pomaga, czy "obsługuje" to traktuje cię jak przestepce, jak natręta, który zabiera jego zajebiście cenny czas, jak zło konieczne z którym wielki łaskawy pan musi się użerać.

Dlatego wybaczcie, ale polska policja to dno i dziesięć metrów mułu, daleko jej do cywilizowanych policji z innych krajów. I bez demagogi, że w Rosji, czy na Białorusi to dopiero maja policję. Jednak najbardziej przykre w tym wszystkiem jest to, że czasami przy okazji tego, jak gdzieś podadzą o tym, iż znów pobito, czy zabiito jakiegoś policjanta to jest mi to zupełnie obojętne, ale sami sobie na takie podejście społeczeństwa pracują.
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.61 Opera 11.61
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lutego 2012, 16:56:51 »
Yo se, Ali też pewnie to wiedział, i na jego post odpisywałem. Mały offtopic jeszcze nikomu nie zaszkodził  :)
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 10.0.1 Firefox 10.0.1
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lutego 2012, 20:31:58 »
Duqq - do Ciebie - w celu zamknięcia off topa:
wszędzie, w każdym środowisku są ludzie i ludzie - przykład:
w największe mrozy, w ubiegłym tygodniu, odpaliłem autko i zasuwam do pracy (godzina 4:30 rano), zamarzło cholerstwo - jak się okazało i padło na samym skrzyżowaniu, ani odpalić, ani ruszyć z miejsca (Scenic), więc włączyłem awaryjne i zadzwoniłem po kumpla, miał być za jakieś 10 minut i zholować, niestety stanąłem tak nieszczęśliwie, że tramwaje wyjeżdżające z zajezdni nie mogły mnie minąć, żaden korbelkowy nie miał zamiaru mi pomóc, więc próbowałem dalej sam zepchnąć to gówno na bok, zobaczyłem koguty i zrobiło mi się cieplutko, ekipa kotów jechała na rozwózke do patrolowania pieszego i co?
I dowódca zarządził spychanie auta, młodzież grzecznie się zastosowała, a że było minus 26 stopni, szanowny pan dowódca wezwał "technicznych", którzy nawet mieli kabelki i odpalili moje autko.
Nie jest tak źle jak piszecie - różnica polega na tym, że o złych rzeczach się trąbi na prawo i lewo a o dobrych cisza - BO TAK POWINNO BYĆ.
This off top is end :)


Offline Brodziu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 292
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 10.0.1 Firefox 10.0.1
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lutego 2012, 22:23:43 »
Ali łączę się bólu ale w Żninie i okolicy właśnie tak jest :)
... ja ostatnio nadziałem się na dwójeczkę suszących na hulajnogach(rejon Żnina właśnie bo wracałem z Bydgoszczy) ... dostałem tylko  poziom niżej ... ogólnie da się z nimi pogadać ale nigdy nie wiesz na jaką owcę trafisz.
Pozdrawiam!

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista/Server 2008 Windows Vista/Server 2008
  • Browser:
  • Opera 11.61 Opera 11.61
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline Tobiasz

  • W shootery gram od marca 2010 r.
  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 497
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 12.0 Firefox 12.0
    • FB
  • BF 3 GUID: 87738dec

Offline KRISS--OL

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 162
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Marca 2012, 12:24:09 »
 :offtop: No właśnie panowie nie broniąc nikogo wszem i wobec wiadomo że są ludzie i ludziska jak to djDziadek napisał (lama jedna  :rotfl:) z jednymi można pogadać a z drugimi to szkoda się odzywać. Takie to poprostu posrane ale wszędzie istniejące bagno  :piwo:
Bądź człowiekiem a ludzie będą ludźmi.

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.62 Opera 11.62
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #10 dnia: 06 Kwietnia 2012, 11:47:40 »
Oczywiście w każdej grupie zawodowej znajdzie się jakaś patologia, niestety w Policji ten odsetek jest chyba najwyższy. Niby robią im tyle tych testów psychologicznych, niepsychologicznych, a jak czasem czytam o tym co wyprawia polska policja to wydaje mi się, że rekrutują tam najgorszą patologię z zakładów karnych.

Nie ma co, cała komenda się zabawiła.

http://zielonagora.gazeta.pl/zielonagora/1,35161,11492290,Bawili_sie_przy_ognisku__Policjanci_nas_pobili__Krzyczeli_.html
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Kwietnia 2012, 12:38:00 »
Jak słyszę policjanta który prosi błagalnie " Panowie nie pijcie w czasie interwencji" to d..y nie policjanci.
Wezwano ich bo grupka pijusów rozrabiała pod oknami delektując się tanim winkiem późno w nocy.
« Ostatnia zmiana: 06 Kwietnia 2012, 12:43:23 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.62 Opera 11.62
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Kwietnia 2012, 16:50:39 »
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline saper305

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 143
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 18.0.1025.151 Chrome 18.0.1025.151
  • BF 3 GUID: 8dba552a
Odp: Skargi i uwagi na Misie :)
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Kwietnia 2012, 22:08:46 »
 :gun Jak bym nie przeczytał, to było by :D , ale niestety jest.  :o  :gun
Wrogie hufce przede mną, nie zadrżę choć ich siła. 

Wypełnię me zadanie, choć by nim śmierć była.