Autor Wątek: Diablo 3 - moja ocena  (Przeczytany 2423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 21.0.1180.83 Chrome 21.0.1180.83
Diablo 3 - moja ocena
« dnia: 23 Sierpnia 2012, 14:50:22 »
Jako że pojawił się darmowy starter, miałem okazje pograć i zacząć sobie wyrabiać zdanie.

Starter jak wiadomo to nie wersja pełna, mam tylko nadzieję, że wersja pełna, daje więcej satysfakcji z gry.

Przeszedłem pierwszego dużego questa praktycznie wszystkimi postaciami i powiem szczerze, jestem zawiedziony.
Co tu dużo mówić, ale nie wymaga to żadnego większego wysiłku, a grając barbarzyńcą czy mnichem, to w ogóle można grać jedną ręką, a drugą głaskać kota.

Postać sprawia wrażenie że sama sięga po butelki z życiem, kasa i butelki zbierane są automatycznie, zatem jak tylko w trakcie walki z jakiegoś potwora wypadnie butelka, nasze życie się uzupełnia.
Denerwujące jest natomiast to, że po wypiciu jednej butelki, musi upłynąć trochę czasu, zanim będziemy mogli wypić następną, może to w przypadku jakiś większych zadym generować problemy.

Ścieżka umiejętności też jest trochę irytująca, mamy z góry narzucone, co pod prawym, a co pod lewym przyciskiem. Umiejętności pod klawiszami myszy są "darmowe", to znaczy nie zużywają żadnej energii, z energii korzystamy używając jednej z 4 umiejętności pod klawiszami d 1 do 4, te też mamy w jakimś tam stopniu narzucone.

Prawdę powiedziawszy wiem że dużo więcej tutaj wymyślić się nie da, ale odnoszę wrażenie że poziom rozgrywki drastycznie opadł, pamiętam że aby zabić Andariel w dwójce, trzeba się było trochę namęczyć, tutaj zabicie jak myślę jej odpowiednika, czyli Króla Kości nie nastręcza większego problemu, liczę tylko że na wyższych poziomach trudności, trzeba się więcej nakombinować i czekam, aż cena spadnie poniżej 150 zeta.

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Diablo 3 - moja ocena
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Sierpnia 2012, 15:20:30 »
a ja czekam na wersje pod XBoxa - zapowiadana premiera:  2014 rok  :mur:
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 12.01 Opera 12.01
Odp: Diablo 3 - moja ocena
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Sierpnia 2012, 15:41:55 »
Także zagrałem w tego startera, ale to już nie to co kiedyś... Diablo 1 i 2 nie wiem, czy miały w sobie to coś, czy były po prostu w swoim czasie wyjątkowe, jednak dawały dużą przyjemność z gry. A Diablo 3 to moim zdaniem w żadnym aspekcie nic odkrywczego. Jest teraz tyle fajnych gier H'n'S i RPG, że Diablo 3 jedzie na marce i reklamie.
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline waszka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 366
  • OS:
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 14.0.1 Firefox 14.0.1
Odp: Diablo 3 - moja ocena
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Sierpnia 2012, 20:53:42 »
Zgadzam się z powyższymi opiniami. Niestety odgrzewany kotlet.
Po 2 miesiącach gry odechciało mi się grać w D3 i wróciłem do BF BC :D
Dodamy tylko tyle, że na poziomie inferno jest znacznie trudniej. Już elitarni dają popalić. No i jest możliwość ustawienia dowolnych zdolności po mysz i klawisze.



Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 21.0.1180.83 Chrome 21.0.1180.83
Odp: Diablo 3 - moja ocena
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Sierpnia 2012, 07:07:04 »
Duqq, a co byś poleciła w stylu Diablo, ale lepszego?

Kiedyś wypróbowałem Lokiego, nie był zły, ale też i nie powalił na kolana.