Autor Wątek: Fpsy by Highlander  (Przeczytany 24013 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Fpsy by Highlander
« dnia: 02 Marca 2013, 18:59:13 »
Witam,

Nie wiedziałem, gdzie to napisać.      .      .       Postanowiłem do Was szrajbnąć, z pytaniem w co Wy właściwie obecnie gracie.       BF3? Ja co nieco ludzi od Was kojarzę.       Ja jestem z klanu -|GROM|- gromklan.    enjin.    com/ , powiedzmy, ze nieaktywny.       Niedawno sie odezwalem do starych czlonkow i przenioslem forum na adres podany wczesniej.       Nasze stare forum gromklan.    mojeforum.    net .       Kiedys zagralismy mecz w BC2.     

Pozwole sobie zapostowac linka do swojego "bloga" (niedawno stworzonego) o grach fps hxxp: shootersmania.    blogspot.    com , non profit, chodzi mi tylko o szerzenie ifnormacji o grach fps, szczegolnie o tych co raczej malo kto napisze.       Przy okazji od razu widac jakimi grami ja sie interesuje.       

Nie wiem czy bardziej realistyczne gry Was interesowaly ale z takich ciekawych gier byla Red Orchestra 2, niedlugo wychodzi Insurgency 2, w ktore dzis gralem i jest dosc ciekawe.     

Przyznaje, ze troche szukam swojego miejsca w swiecie gier.       Gralem nawet troche w SC2 i Dota2, ale niedawno stwierdzilem, ze to gry fps są tym co lubie najbardziej.       ja akurat za BF3 nie przepadam.       Bardziej podobal mi sie BF2, w ktorego zreszta tez gralem malo.       W BF3 moge czasem cos pograc, ale raczej widze w BF3 i nowych grach CoD, cos co popsulo gry fps.       Mnie obchodza bardziej prawdziwie pecetowe fpsy.       Poza tym BF3 nie nadaje sie do gry klanowej.       Jestem troche old schoolowym graczem.     

 W BF2 jest organizowany obecnie revival cup na ESL www.esl.eu/eu/new_games/news/214703/
Z kolei w CoD2 jest organizowany duzy lan.      cod2tls.com i chyba nawet spolecznosc graczy cod2 i cod4 ulega poprawie. Niestety gry te nie maja supportu jak gry Valve.     

Tu lista gier, ktore imo warto sprawdzic w przyszlosci:

    Enemy Territory Live
    2GD's Reborn
    Dirty Bomb Game
    Quake 5 albo Doom 4 (?)
    Special Force 2
    Takedawn
    Arma 3
    Overdose
    Rekoil
    Insurgency 2
    Rise of the Triad
    Half-Life 3 (?)
    DayZ standalone
    Nowa gra od Respawn Entertainment (czyli dawne IWD, twórcy CoD4)

Ostatnio wyszlo Natural Selection 2, chivalry - są to jedne z najbardziej oryginalnych gier PC zeszlego roku.       

Ostatnio gralem w: CoD2&4, ET, CSGO, TF2  i w sumie pogralbym cos w druzynie.       Mimo, ze nie wiem czy Wy w ogole gracie w cos takiego.       Moze udaloby mi sie kogos sciagnac gdyby sie jacys ludzie zebrali.       Sam po prostu klanu nie moge szukac, moze stary nie jestem ale wiekszosc klanow jest w wieku ponizej 18 lat  i raczej takiego towarzystawa nie wytrzymam.       Gram 4fun.     

Na deser pozostawiam pare filmow, ktore przypominaja, ze w grach fps, chodzilo glownie o umiejetnosci celowania.       Mimo, ze gram 4fun, nigdy nie osiagne takich umiejetnosci ani nawet nie chce, to umiem to docenic.       Potrafie przegrywac i nie mam problemow, że ktos mi złoił pupę ;) Moze CoD2?

CoD2 www.youtube.com/watch?v=5AY1d_lUprI
CoD2 www.wipido.com/video/TRPWKMemaPh2
CoD4 www.youtu.be/JM_d-2spYPI
CoD4 www.youtube.com/watch?v=mDu5-zkeBuY
ET http:www.youtube.com/watch?v=MUDxAdUvaJI&hd=1
Quakeworld www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cALELmIo8zk
Quake 3 cpma  www.youtube.com/watch?v=YiX9d_j1Xao
Quake 3 cpma www.youtube.com/watch?v=V02NbRW-LmA - szczena million kilometrow pod ziemia

Pozdrawiam  i przepraszam za wall of text,
H1ghlander
PS.    chyba cos nie umiem postowac na tym forum.   .   .   
« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 15:57:51 wysłana przez Pangrys »

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 8 Windows 8
  • Browser:
  • Opera 12.14 Opera 12.14
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marca 2013, 19:15:03 »
Umiesz, tylko my mamy taki autorski system anty spamowy. Masz za mało postów na forum by prawidłowo się wyświetlały linki :)

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Marca 2013, 19:20:11 »
hah, a wiec to tak.   No Ciebie to pamietam, latwo rozpoznawalny awatar.   ;) Witaj. 

Kiedys wydawalo mi sie, ze mialem wiecej postow a nie 0.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Marca 2013, 00:29:26 »
spamer to ja, i witam, a system na mnie nie dziala ^-^ :P
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Marca 2013, 09:04:36 »
Czyli z tego co widze gracie w BF3, byscie chociaz do BF2 wrocili ;)

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 8 Windows 8
  • Browser:
  • Opera 12.14 Opera 12.14
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Marca 2013, 15:53:16 »
Szczerze mówiąc to głównie gramy w BF3, rzadziej w BF:BC2 ,Settler czy World of Warcraft.
Mamy też kilku zapaleńców którzy katują się Medal of Honor:Warfighter :)

Sam BF2 umarł u nas kilka lat temu, dziś jeśli zobaczysz kogoś z nickiem Pangrys na serwerze BF2 to będzie mój 9-letni syn. :D
« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 16:28:26 wysłana przez Pangrys »

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Marca 2013, 16:10:17 »
odnosnie Nowego MoHa, to faktycznie sie katuja.   ;)

A Red Orchestra 2 probowaliscie? czy polegliscie na poczatkowych problemach gry z optymalizacja? ;)

Ja wlasnie mam dostep do bety Insurgency 2, i zapowiada sie dobrze.
playinsurgency. com

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Marca 2013, 16:15:30 »
za kilka miesiecy bedziemy grac w bf4, i tam spotkasz bande dziadkow z tagiem BroWar lub BroW ;]
we few, we happy few, we band of brothers

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Marca 2013, 18:47:04 »
Pewnie w pierwszym kwartale 2014.    W bf4 nei przewiduje zbyt wielkich zmian.    Samo bf3 moim zdaniem jest znacznie gorsze od BF2.    Nie wspominajac o dzieciarni, panujacym chaosie, zerowym teamplayu od randomowego gracza (w takim RO2 ludzie graja by wykonywac zadania mapy).    Wymagam troche bardziej wymagajacej gry, a gracze bf3 w wiekszosci do mocnych nie naleza.    Zawsze wolalem grac w zespole przeciwko innemu zespolowi.    W BF3 to jest juz praktycznie niemozliwe.    Zapomnialbym o wspanialym battlelogu i origin.    Najgorsza rzecz to system spawnow, czesty spawn killing, regeneracja zycia, spray and pray, brak commandera, spawnowanie na kazdym graczu druzyny, pojscie w strone CoD.    EA to obok Activision najgorsza korporacja i za wiele po niej nie oczekuje.    BF3 nie jest w pelni gra PC, jest uproszczona, jak wszystko teraz.     Szczerze to juz wolalem Bad Company 2, do ktorego gracze ostatnio sami wypuscili mod tools, a DICE twierdzilo, ze sie nie da.   

To juz nowy CS bardziej zasluguje na miano gry PC.    Tak samo natural selection 2, chivalry czy insurgency.

Ze wzgledu na grafike ciekawi mnie Arma 3 ;]
« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 18:54:08 wysłana przez H1gh »

Offline BartM

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 191
  • OS:
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: ecadb3bf
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Marca 2013, 19:18:32 »
Się podepnę się, jaki mod do bfbc2 ?
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Marca 2013, 21:52:14 »
http://www.dsogaming.com/news/battlefield-bad-company-2-server-mod-tools-coming-from-the-community/
http://www.pcgamer.com/2013/02/19/battlefield-bad-company-2-mod-tools/
Nie wiem czy są już zaawansowane mody, albo czy w ogole już są.  Dopiero co gracze stworzyli mod tools.  Druga sprawa, co na to DICE i czy nie zablokuje tego? Albo, czy znowu gracze PC, górą? Bo dlatego lubie gry PC, ludzie moga miec inwencję i ją zrealizować.

http://shootersmania.blogspot.com/ zachecam do wchodzenia na mojego bloga z ktorym niedawno wystartowalem.  Ja tylko szerzę informacje, staram sie promowac ciekawe pozycje.  Non profit.  Mainstreamowe media raczej duzo pomijaja.   Gdyby to jakos godzilo w Was i robilo niepotrzebna wg.  Was reklame, prosze o usuniecie linka lub poinformowanie mnie o tym.
« Ostatnia zmiana: 03 Marca 2013, 21:53:48 wysłana przez H1gh »

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Marca 2013, 22:08:26 »
gralem w bc2 kilka dni temu... serwer z no limited ammo... BS! FU! etc... i w Dick chitow.... radze OPERATION 'zdrowy rozsadek'!
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 25.0.1364.152 Chrome 25.0.1364.152
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Marca 2013, 09:47:48 »
High wymieniłeś kilka tytułów, ale nie padło ani słowa o Operation Flash Point 1 i 2, czemu?

Nie grałeś czy Ci nie leży?

Offline H1gh

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 124
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 19.0 Firefox 19.0
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #13 dnia: 11 Marca 2013, 19:21:40 »
Bardziej mowilem o przyszlosci.  Operation flashpoint 1? Czyli to najstarsze? bylo fajne, ale to jedynie singla gralem.  To nowe ponoc bylo slabe (wiec olalem) i czy to w ogole mialo jakies multi? I po co w to grac jak jest arma3? T

mimo wszystko jesli chodzi o gry to wole te mniej realistyczne.  To tez troche z braku czasu.  W realistycznej grze czasem trzeba czekac na akcje dobre parenascie minut.  A czasem to ja mialem parenascie minut dziennie by w ogole w cos pograc.  I realistyczne gry ni są competitive.
« Ostatnia zmiana: 11 Marca 2013, 19:41:02 wysłana przez H1gh »

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 25.0.1364.152 Chrome 25.0.1364.152
Odp: Fpsy by Highlander
« Odpowiedź #14 dnia: 11 Marca 2013, 21:23:10 »
OFP2 multi oczywiście miało, ale trochę spaprane, zbyt długie czasy oczekiwania, natomiast sam gameplay niezły. Ma to czego brakuje mi w innych fps'ach, rany które wpływają na twoje zdolności bojowe, a w porę nieopatrzone powodują wykrwawienie i śmierć.