Autor Wątek: Jaką platforme wybrać?  (Przeczytany 2793 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.2 Firefox 3.6.2
Jaką platforme wybrać?
« dnia: 29 Marca 2010, 15:34:54 »
Muszę się zaopatrzyć w jakąś platformę cyfrową. Są 3 opcje. N, cyfra, polsat. Który wybrać. Płacić chcę no tak do 80zł miesięcznie, ma być eurosport 1 i 2, kanały dla dziecka (zależy mi na boomerang), discovery (wszystkie, a przynajmniej większość) i jakieś filmowe.
Proszę o info i opinie :) dzięki

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Jaką platforme wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marca 2010, 15:40:29 »
Zgodnie z opiniami znajomych (sam nie mam), w tej cenie i przy takich opcjach jakie chcesz to chyba POLSAT.


Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.2 Firefox 3.6.2
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: Jaką platforme wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marca 2010, 17:58:18 »
Osobiście kiedyś miałem ten sam dylemat i po wielu analizach zdecydowałem się na wybranie Polsatu. Wprawdzie u mnie wchodził w grę połowę mniejsze budżet, ale głównie kierowałem się różnorodnością oferty, tzn za niecałe 40 PLN mam różnorodną gamę programową, czyli: sport, film, programy dla dzieci i tematyczne. Ja mam pakiet familijny w którym jest tylko Eurosport 1 i nie ma boomerang`u, ale w droższej w opcji (familijny i Relax Mix) obie te stacje są dostępne. Jedyny problem to taki że Polsat za kanały HD każe sobie extra płacić a np w "N" chyba to jest normalnie w ofercie bo oni nawet nie mają innych dekoderów dostępnych. Mnie akurat na tym nie zależało bo i tak ta część oferty w tej chwili jest bardzo uboga, dlatego dokonałem takiego wyboru jak podałem na początku.
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Mirek78

  • Gość
Odp: Jaką platforme wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Marca 2010, 09:31:22 »
Jeśli chodzi o Cyfrę to posiadam od 3 lat pakiet chyba komfort (do około 70 zł)w pakiecie Canal+.Dla dzieci minimini, disney xd, disney coś tam ,carton,i jeszcze jeden .Dla starszych  Euro + tvp sport (około 12 sportowych nie licząc Canal) dodatkowo AXN-y i (Losty,Hause,Kryminalne zagadki NY,LA........)i pełne Dicscovery.Ogólnie zadowolony. 

Monthy

  • Gość
Odp: Jaką platforme wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Marca 2010, 13:07:55 »
Popieram Mira,

cyfrowy ma dużo ciekawszą ofertę programową. Akurat z pół roku temu szukałem dla ojca.

sidzikaj

  • Gość
Odp: Jaką platforme wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Marca 2010, 18:32:13 »
biorac pod uwage kase i zapotrzebowanie na kanaly to polsat:)

Offline Miki111

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 759
  • Pangrys to wredny typ
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.2 Firefox 3.6.2
  • BF 3 GUID: f20784b6
Odp: Jaką platforme wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Marca 2010, 18:47:42 »
Oferta cyfry jest chyba najgorsza, Polsat ma w pakiecie za 65 PLN też pełną gamę programów, tak że jak już wybierać to w porównaniu z N, a tak na marginesie otwórz sobie w necie oferty wszystkich, aż 3 platform i porównaj pakiety zbliżone cenowo, zamiast przesiadywać przez kompem patrząc się w jakieś ludziki które biegają uzbrojone po żeby i walą do siebie z czego popadnie :D
« Ostatnia zmiana: 30 Marca 2010, 19:10:11 wysłana przez Miki111 »
Ze względu na zawiłość mojej wypowiedzi proszę nie odbierać jej zbyt poważnie, a także nie doszukiwać się podtekstów i personalnych uwag.


Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.2 Firefox 3.6.2
Odp: Jaką platforme wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Marca 2010, 19:01:23 »
no raczej na Polsat się zdecyduje. Pakiet za 38zł chyba i dokupione dodatkowe opcje i wyjdzie kasa jaką chciałem :-) Dzięki za pomoc

tuspam

  • Gość
Odp: Jaką platforme wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Marca 2010, 16:55:19 »
Jezeli chcesz ogladac na wiecej niz 1 tv placac 1 abo to tylko cyfra+ plus spliter np. z allegro (oczywiscie legalnie)
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2010, 17:25:55 wysłana przez tuspam »