Autor Wątek: Dell - takie same czy inne  (Przeczytany 2466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ronin

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 320
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 3.0.195.38 Chrome 3.0.195.38
    • Windows live.pl Brodzia
Dell - takie same czy inne
« dnia: 03 Kwietnia 2010, 23:48:34 »
Cytat: Radek USA.
Dell jest bardzo dobrym sprzetem tanim dla tych, co raz kupia i na tym koniec. Osobiscie nie lubie Dell, bo wszystko do Dell trzeba kupowac na stronie producenta Dell.
Dell specialnie produkuje taki sprzet, ze praktycznie nic innego nie pasuje po za czesciami drozszymi czesciami z Dell. Mialem kiedys Dell i wysylalem go do Polski. Chcialem dodac pamieci RAM,
nic nie pasowalo z innych tanich sklepow czy internetowych stron od innych producentow. Bo w listkach w pamieciach byly inne naciecia, (2-3mm blizej, badz dalej odstep) dopiero wkladajac pamieci,
okazuje sie ze cos nie pasuje.  Musialem zamowic drozsze pamieci w Dell by zrobic upgrade. Zmienialem tez wiatrak na prcesorze bo szumial, kupilem standartowy wiatrak w sklepie i
okazalo sie, ze nawet wtyczka z wiatraka jest inna, nie standartowa. Musialem cudowac z koncowka wtyczki, czyli ze starego wiatraka uciac, izolacja i do nowego zainstalowalem.

Karte grafiki jesli nie masz na plycie, smialo ci spasuje kazda, bo sloty do kart sa te same uniwersalne.

http://forum.dobreprogramy.pl/pytanie-dla-mnie-wazne-t390119.html

lol
Oby do wiosny ...

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Dell - takie same czy inne
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Kwietnia 2010, 02:13:38 »
Bardzo fajny tekst pana Radka - szkoda tylko, że facet żyje jeszcze w epoce dinozaurów... i podpis ma USA, jednak sądzę, że to ta najbardziej północna część - jeszcze za "przystankiem" - tym z łosiem w czołówce. :) :P
Nie mogłem oprzeć się pokusie i mu pocisnąłem :)
« Ostatnia zmiana: 04 Kwietnia 2010, 02:28:53 wysłana przez djDziadek »


Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Dell - takie same czy inne
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwietnia 2010, 09:41:05 »
I dobrze napisałeś .
Zupełnie nie w swoim stylu :P