Autor Wątek: Battlefield 2  (Przeczytany 1576 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Battlefield 2
« dnia: 04 Lipca 2010, 19:33:48 »
jako że musiałem w niedziele w robocie posiedzieć, zupełnie bezproduktywnie, ściągnąłem sobie demo bf2

mam zatem pytanie czy  to działa na innych serwerach i prawach niż pełna wersja?

bo to co się tam dzieje to jakaś masakra przypominająca quake arena, a nie bf jakiego ja pamiętam, największy koszmar to skoki po 3-4 metry, normalnie hodowla królików, brakuje tylko jeszcze aby odbijali się na bazukach, klasycznym  zagraniem to skoki w kierunku strzelającego i i mimo iż w trakcie tego szturmu wyłapie parę pestek, to podlatuje i rozwala jednym strzałem, generalnie przyjęcie kilku strzałów z bezpośredniej to norma, najlepszą bronią w takiej sytuacji to "pompka" bo przy takim trybie gry na króliczka jeden strzał z bezpośredniej w 70% przypadków zapewnia nam trupa, aż się odechciewa grać, bo jak miałbym grać w coś takiego to wole quake ściągnąć, tam przynajmniej bronie są bardziej śmiercionośne

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.99 Chrome 5.0.375.99
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Battlefield 2
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Lipca 2010, 21:08:52 »
W pełnej wersji wyszły patche, które zakończyły tzw. bunny hoping, pełna wersja jest pozbawiona tych bugów, więc jeśli chcesz zagrać, ale tak naprawdę zagrać w BF2, olej demo i wal na pełną wersję - DeLuxe, cena już teraz jest atrakcyjna - kosztuje chyba ok 35 PLN, poszukaj przez ceneo, ostatnio sprawdzałem i było w aż 1 sklepie za taką właśnie cenę :)