Autor Wątek: Bry bdzień by ASMODAT  (Przeczytany 21516 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ASMODAT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #30 dnia: 14 Lipca 2010, 13:33:32 »
Też prawda... choć zwykle się zdaża, że jak już się nachapię, to mi lżej na sercu iść tracić fragi na 1 - 2 linii ognia.

Co od nieśmiertelników, to chyba jestem innej orientacji fragowej, bo jakoś mi ich nie żal gubić.

ev0

  • Gość
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Lipca 2010, 14:26:28 »
Co od nieśmiertelników, to chyba jestem innej orientacji fragowej, bo jakoś mi ich nie żal gubić.
Oj tam..przebiegales obok mnie to Ci dziesione zrobilem;)))
Tak jak i twojemu koledze z teamu. Czysty przypadek Stary;)

Offline ASMODAT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • OS:
  • Sony Ericsson X2 Sony Ericsson X2
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 6.0 MS Internet Explorer 6.0
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Lipca 2010, 00:30:41 »
Wiem, ze prawie zawsze gram z wami sniperka i jest to, przez tzw: lamerskie campienie dosc denerwojace. Wiec sorry. Chcialbym jednak podkreslic, ze jest to dla mnie swego rodzaju trening, gdyz od 400 h gry proboje wlasnie polaczyc skutecznosc snajperki m95 + scope 12x z uzytecznoscia shotguna i miec w taki sposob bron idealna. Jest to niewiarygodnie trudne w tym wlasnie strzelanie do biegnacych na duze odleglosci, z tad tez moje lamerskie wybryki i polowania. Ciagle spada mi skutecznosc na odleglosc i w zwiazku z tym proboje to jakos naprawic. Jest tez kwestia proby przetrwania. Staram sie grac, by przezyc a nie liczyc na fart biegnac po omacku, i nie chodzi tu o KDR . Po prostu cagle ogarnianie terenu jest niemalym trudem, jednak walenie frontowymi drzwiami  jeszcze wiekszym.  Nie lubie liczyc na to, ze przeciwnik jest nobem bez palca wskazujacego. Z reszta kto wam bedzie zabijal wrogie snajpy i spotowal tracac na tym wlasne fragi, gdy to jak na razie w 80% moja robota.

(przepraszam za PL znaki - pisze z tel kom. potem to naprawie)

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.6 Firefox 3.6.6
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Lipca 2010, 09:24:22 »
Tylko winni się tłumaczą  :gun :banned: :P

Ja jak gram sniperką (M24) nie używam tych lunet dodatkowych, niby gorzej widać troszke na dalsze odległości, ale daje rade i bez tego. Nawet mi łatwiej jak nie mam lunety x4 czy x12. A czasem to nawet warto sobie zmienić broń o ganiać z czymś innym.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Lipca 2010, 09:43:25 »
Asmo fajna z ciebie chlopina itp itd, jeno:
gra dla teamu to nie doswiadczenia na krolikach. Jak widzisz browary to faceci z brzuszkam (w wieku twoich Rodzicieli), dynamiczni herosi wirtualni, ktorzy przekladaja gre zespolowa nad k/d. Oczywiscie kazdy chcialby miec je jak najwyzsze :rotfl: , ale sie nie da, trzeba sie poswiecic zeby osiagnac efekt zespolowy.
Przemysl to.
Btw twoja gra z obrzynami jest okay, moze poprzez uzywanie ich i mixy z innymi klasami jest dla ciebie droga do zejscia z drzewa i zrzucenia futerka? Prosze bardzo trenuj to z nami! Masz przeciez platyny na tych broniach, wiec bedzie ci latwo, a moze komus ammo podrzucisz czy reanimujesz lub czolg naprawisz... I wtedy bedzie zespolowo i milo.

Pozdro
Yoss
« Ostatnia zmiana: 20 Lipca 2010, 13:57:30 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 5.0.375.99 Chrome 5.0.375.99
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Lipca 2010, 10:06:53 »
Zauważ asmo jedną rzecz - co z tego że będziesz w czołówce na serwie jeśli:
Primo: Twoja strona poległa z kretesem
Duo: Na większości serwów spoty wchodzą powiedzmy jak kij bez wazeliny, więc twoje kampienie jest psu na budę
Faktycznie wkurzamy się gdy kampisz i zdejmujesz nas jeden po drugim ale wystarczy, że przeżyje jeden z drużyny i niestety twoje strzelanie na nic się nie przyda - cel osiągnięty a odnoszę wrażenie że masz wielką frajdę ze snajpienia, zauważ tylko że przy twoim K/D ratio 2.09 twoje Accuracy (ogólna przydatność) wynosi 22%, przy moim K/D 0.58 moje Accuracy wynosi 256%, jak myślisz kto będzie lepszy dla drużyny? - odpowiedz sobie sam :)


Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Lipca 2010, 11:26:58 »
to Accuracy to jakaś wielka enigma jest i jeden wielki bug, ma ktoś w ogóle pojęcie co to jest, bo na pewno nie jest to celność

ja np przy swoim k/d_R 0,51 mam accuracy 322%, a o ile dobrze pamiętam, jeszcze dwa dni temu było na poziomie 46%, a w tym czasie taki skill level spadł mi z blisko 300 na 83

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Lipca 2010, 12:16:44 »
no to wychodzi ze jestem jakimś mega wyjadaczem   :rotfl:  :pijemy: ale nadal mi coś w tej definicji nie pasuje, szczególnie wartość przewyższająca 100%

to gdzie sobie mogę jedno i drugie prześledzić to ja wiem, natomiast jest to może gdzieś na jakiejś stronie opisane i wytłumaczone jak to się liczy?

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Lipca 2010, 13:04:13 »
fakt accu - skacze w BFBC2 jak chce, raz mam 200 z kawałkiem, raz ok 50 - a gram zawsze mniej więcej tak samo (czyli lamersko). Pewnie taka natura mechanika. Powiem tak nie przeszkadza mi snajper który gra, ale snajper który w każdej grze kampi w okolicach swojej home bazy - sorry mate - dla mnie to noobi nawet jak ma kd ratio 5:1. Ludzie  (naczęściej snajperzy) narzekają na CG-noobów tylko jakoś sami zapominają, że zachowanid takie jak Twoje lub jeszcze IMO gorsze - walenie mortarem w jednego przeciwnika to noobienie totalnie mistrzowskie.  Bez obrazy, pls :)

A co do CG noobów - gość który biega z CG, strzela z niego non-stop i drze się "need ammo!!!" zamiast wyjać pistolecik maszynowy to przypadek porównywalny do "mortarem w jednego wroga" IMHO
« Ostatnia zmiana: 20 Lipca 2010, 13:05:44 wysłana przez sgt.PifPaf »
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline ASMODAT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Lipca 2010, 13:58:55 »
Żadko się zdaża że zostaję na spocie dłużej niz do 2 fragów (1hit i 2 czekam, az będzie się dany pan chciał odegrać), tyle że jak już zmieniam miejsce i wendruję w trakcie gry po całej mapie ze 2-3 razy to bardzo często nikogo nie znajduję, a jak już przyłożę oko to cele jakby portali w czasie uzywały i przeskakują z miejsca na miejsc. Oo

Prawdopodobieństwo, że kogoś się znajdzie nie ruszając się zbytnio z konta w kąt jest o lata świeltne wyższe niż bieganie w nie wiadomo jakim celu.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Lipca 2010, 14:08:16 »
Nie negujemy Twoich zdolnosci snajperskich, jedynie informujemy o jednak malej przydatnosci w rodzaju gry preferowanej przez BroWar. Zauwaz, ze i ja praktycznie nie snjapie...
Wez te cholerne shotguny w lapska i pobiegaj z nami, sciagnij futro i ganiaj jako med lub mech lub asfalt, badz z nami w akcji. K/D a pal je licho!
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #41 dnia: 20 Lipca 2010, 14:31:17 »
a jak już to po co ma ściągać futro?

właśnie to jeden z podstawowych błędów, że jak broń na krótszy dystans, to zmiana klasy i się okazuje że w pierwszej linii wszyscy walczą na ślepo, bo dookoła sami medycy, z niewielką domieszką mechaników i asfaltów, wooki i jego kulki w pierwszej linii to nieoceniona pomoc o czym wielu zapomina

ev0

  • Gość
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #42 dnia: 20 Lipca 2010, 15:10:42 »
Tak wiec towarzysze- grajmy kolektywnie;)

Offline apofi5

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 263
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.6 Firefox 3.6.6
  • BF 3 GUID: 32c6d4a3
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #43 dnia: 21 Lipca 2010, 08:31:41 »
Sorki  ASMODAT za wczorajszą akcję uniosłem się nie potrzebnie  :(

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #44 dnia: 21 Lipca 2010, 11:34:00 »
Sorki  ASMODAT za wczorajszą akcję uniosłem się nie potrzebnie  :(

Apofi, nie unoś się albo dorzuć balastu - buuuhhhhaaahahaha  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:  :rotfl: