Autor Wątek: Bry bdzień by ASMODAT  (Przeczytany 21516 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 10.0.2 Firefox 10.0.2
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #60 dnia: 26 Lutego 2012, 17:24:23 »
Gryniu, WI wykastrowana?  :rotfl: chyba nie grales na tej mapce w trybie CQL (duzy konkłest = 5 flag^^), ankiete powiadasz... Óczywiscie Sir! :piwo:
we few, we happy few, we band of brothers

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 9.0 MS Internet Explorer 9.0
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #61 dnia: 26 Lutego 2012, 17:34:19 »
eee - to są jeszcze jakieś inne mapy w BF3?  Bo ja znam tylko te dwie  :rotfl:
I jeszcze jakąś inną sobie przypominam z czasów kiedy grałem- tfuuu usiłowałem się przemieszczać w tej grze na sprzęcie z wymaganiami poniżej minimalnych - taka z magazynami, halami fabrycznymi, barakami.

Jak grupa podejmie decyzję o wprowadzeniu jakiejś nowej mapki - będę zadowolony - w końcu poznam coś innego. Jak nie też, przynajmniej znam już te dwie mapki i nie gubię się już zbyt często w terenie
A na innych serwerach jakoś grać mi się nie chce - za dużo dzieci chcących wygrywać za wszelką cenę.

 
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Krop.

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 10.0.2 Firefox 10.0.2
  • BF 3 GUID: 7f95932c
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #62 dnia: 26 Lutego 2012, 18:44:27 »
Asmodat. Gdzieś mi się nie podoba, to tam nie idę. Proste, nieprawdaż ??
Masz mnóstwo serwerów z mnóstwem zakazów i nakazów, zawsze możesz tam pograć, nikt ci tego nie zakazuje. Nie używamy cheatów, gramy broniami , które do gry wprowadził twórca gry.
Ja właśnie zrozumiałem, że jest wykopywany za granie bronią, którą wprowadził twórca gry, bo tak.

What happens in Vegas stays in Vegas

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 11.61 Opera 11.61
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #63 dnia: 26 Lutego 2012, 19:14:15 »
Ja go nie kickowałem, więc nie wiem ocb.

Offline ASMODAT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 17.0.963.56 Chrome 17.0.963.56
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #64 dnia: 26 Lutego 2012, 23:57:39 »
Wake Island ... Najgorsza mapa z całego B2K, wykastrowane coś co kiedyś było najlepszą mapką w BF.
To właśnie WI w BF2 był wylęgarnią snajperów, w BF3 siedzą oni na Rushu, a na CQL to niemal niespotykane.
Sam nadal pamiętam niemal wszystkie sztuczki, i polecam sobie przypomnieć: http://www.youtube.com/watch?v=HooWq_KyGYk
Więc to bardzo dobrze, że nie ma tych leżących złomów, których i tak bez bugów nie dało by się oprogramować.

Najgorsze  były "potrafiące się cofać" jety i glitch na punkcie B, gdzie można dostać się takowym.

Jedyne co w WI jest nie tak, to natychmiastowe wybuchanie samochodów po przejęciu flag  A,B,D,E. Skala jest niemal identyczna jak przy 1942 (pomijając niezatapialność lotniskowca) i jest to najmniej "zbugowana" mapa ze wszystkich, bo i nie ma tam nic, co mogło by iść nie tak. Więc myślę że opiania taka jest nieuzasadniona.   
« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2012, 00:18:34 wysłana przez ASMODAT »

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 10.0.2 Firefox 10.0.2
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #65 dnia: 27 Lutego 2012, 09:24:00 »
Nie wiem Asmodat jak i kiedy grałeś w BF2 ale z BC2 pamiętam, iż ile razy pojawiłeś się w grze to żadna drużyna nie chciała Cie mieć po swojej stronie. Bo po co komu gość kampiący samotnie na skraju mapy ?

Na tych dwóch ciasnych mapach nie masz wyboru musisz sobie pobiegać ale nadal ludzie mają do Ciebie jakieś pretensje. O co nie wiem - nie przyglądałem się twojej grze. Ale skoro mają i to na dodatek osoby które znam z tego, że są o wiele bardziej wyważone w tym co mówią ode mnie - to chyba jakiś powód jest ?

Teraz piszesz o bardziej otwartych mapach. Pytanie po co Ci to ?
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline ASMODAT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 17.0.963.56 Chrome 17.0.963.56
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #66 dnia: 27 Lutego 2012, 16:15:42 »
Kiedy grałem w 42 nie miałem jeszcze w miare normalnego internetu (a mój laptop chodził na Pentium III),  na Vietnamie, 2142 i bf2 miałem inny nick więc wątpię by ktokolwiek mnie pamiętał, może z forum bf.

1. Nie bardzo też interesuje mnie opinia na temat tego w jaki sposób uczę się strzelać.
2. Nie pisałem po co mi takie mapy, tylko się pytałem dlaczego wam to nie odpowiada, ponieważ PANGRYS nie uargumentował niczym swojej odpowiedzi. Natomiast dlaczego mnie to dziwi pisałem już wcześniej.
« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2012, 17:06:19 wysłana przez ASMODAT »

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 10.0 Firefox 10.0
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Bry bdzień by ASMODAT
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Lutego 2012, 20:21:27 »
Kolego ASMODAT, twój ton zaczyna przybierać barwę co najmniej pretensjonalną:
1. Z jakiej racji Pangrys musiał Ci cokolwiek argumentować?
2. Odnoszę wrażenie, że masz do nas pretensję, że dla jaśnie wielmożnego pana ASMODATA, nie chcemy ustawić innych map - NA RAZIE NIE CHCEMY
3. Jesteś gościem, a zaczynasz nam zaglądać "po kątach"

ODPOWIEM I ZAMYKAM TEMAT

Ustawione mamy to w co MY chcemy grać, jeśli podoba Ci się granie na naszym serwerze, zapraszamy, jeśli nie - sorry, na razie nie mamy zamiaru nic zmieniać, poza tym nie wyobrażam sobie, aby każdy grający na naszym serwerze życzył sobie "swoją" mapę i zaraz ją miał - " (...) to nie jest koncert życzeń (...)".
Zawsze w swoje ulubione mapy możesz zagrać na innych serwerach - my chcemy te i mamy te, nie musimy się nikomu tłumaczyć dlaczego.

Dziękuję i zapraszam (lub nie) do gry.
« Ostatnia zmiana: 27 Lutego 2012, 20:23:02 wysłana przez djDziadek »