Autor Wątek: Spartakus - serial  (Przeczytany 1491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.8 Firefox 3.6.8
Spartakus - serial
« dnia: 26 Lipca 2010, 18:06:05 »
W weekend miałem niebywałą przyjemność zobacz sezon 1 owego serialu.

Postanowiłem się podzielić wrażeniami, gdyż serial zachwycił mnie tak bardzo mocno.

Powiem krótko - ZAJEBISTY serial. Jeszcze nie zdarzyło mi się oglądać z zapartym tchem żadnego innego serialu (poza Archiwum X). Serial mnie wciągnął nosem wypluł i pozostawił w ekstazie.

Serial ten nie jest jednakże dla wszystkich. Jeżeli nie lubisz krwi, przemocy i sexu nawet nie włączaj. Jeżeli natomiast jak ja uwielbiasz tego typu klimaty, to będziesz w siódmym niebie.

Serial opowiada o losach Spartakusa, traka zdradzonego przez Rzymian, pojmanego do niewoli i zmuszonego do walki na arenach jako gladiator. Sceny walki są wypasione, krew leje się litrami, trup ściele się gęsto, a na deser mamy k******y, chlanie i intrygi, które razem tworzą dzieło niemal idealne.

Nie ma tu miejsca na gadanie w typowo amerykańskim stylu (jak np. w Gladiatorze), jest hardcore od początku do samego końca.

Mógłbym się zachwycać i rozpisywać nad poszczególnymi aspektami tego serialu, ale jeżeli kogoś choć w małym stopniu zainteresuje ten opis, to zachęcam, nie zawiedziecie się.


* - przypominam iż młodzież również przegląda nasze forum :admin: (dj)
« Ostatnia zmiana: 26 Lipca 2010, 18:20:23 wysłana przez djDziadek »

Offline apofi5

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 263
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.7 Firefox 3.6.7
  • BF 3 GUID: 32c6d4a3
Odp: Spartakus - serial
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Lipca 2010, 11:09:08 »
Potwierdzam i polecam :-X

Offline ASMODAT

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • MS Internet Explorer 8.0 MS Internet Explorer 8.0
Odp: Spartakus - serial
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Lipca 2010, 11:24:07 »
Spartacus... blood and Sand. Najlepszy seriaj jaki kiedykolwiek powstał.
Ogladałem każdy odcinek już od stycznia 2010 jak tylko się pojawił (Zapowiedż była już w 2009 i strasznie nie mogłem się doczekać) tak jak przedmówcy doznałem po prostu szok (Nie to, co ten polski szajs, od którego flaki ściska i powoduje parcie).
Niestety szkoda, że glówny bochater dostał raka i nie wiadomo kiedy będzie 2 seria :(.



ps. sorki, ale nie podajemy takich rzeczy.. jeżeli jest ktoś zainteresowany i tak znajdzie ;)
« Ostatnia zmiana: 27 Lipca 2010, 12:28:51 wysłana przez dms_ducky »