Serwery Grupy BroWar > Pytania i interpelacje

fair play na serwerze BroWar

(1/4) > >>

[Yossarian]:
Panowie... jesli na wlasnym serwie gramy BroWar na reszte swiata dokad Nas to doprowadzi?! Napewno fajnie sie ze strony grupy gra, ale ch :cenzura: o jako gosc! Wielokrotnie monitowalem to na mumblu , teraz na naszym forum: tak byc nie moze! Napomknal o tym Paf 100lat temu...
Albo fair play albo brOwaR ruleZz!

Krop.:
Też mam takie wrażenie - zgrupowanie Browarów po jednej stronie powoduje zero frajdy, gdy przeciwnikiem jest zbieranina o niewielkim skilu.
Proszę byscie w przypadku niewyważenia sił przechodzili do słabszej drużyny.
Oczywiście nie wszyscy  :gun
Jest jeszcze opcja by miksować drużyny po każdej rundzie, ale to chyba zbyt ekstremalne posunięcie.

Gelert:
ależ drogi Kotlecie :)

to co sugerujesz następuje, nastąpiło również wczoraj, o czym przekonałby się Yoss, gdyby na kolejną runde pozostał na serwerze

o tym czy drga strona ma dobrego skilla można przekonać się dopiero po grze, a zgrupowanie BroWarów po jednej stronie nie gwarantuje zwycięstwa, o czym również mogliśmy się wczoraj przekonać :)

[Yossarian]:
Yoss po tym (gra jako jedyny Browar po drugiej stronie z nieogrami, przeciw kilkunastu Browarczykom), jak przekazal swa sugestie na mumblu i wyszedl, wrocil-byl na serwer i faktycznie, odniosl-byl wrazenie, ze jego slowa poskutkowaly. Natomisat przypominam, ze powinnismy czesciej (mimo tego, ze chcemy grac razem [po jednej stronie]) przygladac sie jak wygladaja proporcje na serwie :browar: Co innego jak pojedziemy gdzies na delegacje :gun :piwo: :gun

sgt.PifPaf:
No, nie wiem - ja tam ostatnio prawie zawsze trafiam do przeciwnej drużyny czyli gram nie z BroWarami
Jest to też jeden z powodów mojej coraz rzadszej gry w BC2 - nie jedyny. Po prostu nie cieszy mnie gra z kimś obcym w jednym zespole przeciwko BroWarom. Często też gram samotnie bo albo drużyny są pełne albo pozamykane... albo złożone z samych snajperów
W takiej sytuacjach po prostu kończę grę - jak coś nie bawi to po co się męczyć i tracić czas ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej