Serwery Grupy BroWar > Pytania i interpelacje

fair play na serwerze BroWar

<< < (2/4) > >>

djDziadek:
Od dawien dawna mówiłem wszystkim, że gra przeciwko swoim nie jest zabawna, aczkolwiek jeśli dobierze się odpowiednia drużyna (nie koniecznie wysoki skill, ale mysląca) można i BroWarom napsuć krwi i usłyszeć parę urew np. od Apofiego albo dziewicy orleańskiej Grysia :D :D :D :D :D

Miki111:
osobiście uważam że gra razem czy przeciwko nie ma większego znaczenia, problem raczej leży w kwestii z kim.

Siwy:
Yoss raz trafiłes na nas wszystkich po jednej stronie i robisz jakąś tanią afere do tego jeszcze pisaleś na chacie do typa teksty (DONT CRY BABY)  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

[Yossarian]:
Siwy: bardzo wiele ma wspolnego napisanie do typa: nie placz kochanie jak i sytuacji ktora zastalem. Fakty sa takie, ze team almost-nonBroWar nie mogl wylezc nawet z bazy. Nie pierwszy to raz gdy tak jest... chodzi o pewne zasady na naszym serwie. I wiem o czym pisze poniewaz byle w teamie almost-nonBroWar... Poniewaz gdy wlazelm na serwa bylem jedynym BroWarem jako US... A do typa napisalem dlatego, ze psioczyl na kulture wlascicieli serwa, tez zreszta nie pierwszy raz widzialem tego typu komenty... :browar:

pisanie o taniej aferze jest chyba nie fair z Twojej strony...

Gelert:

--- Cytat: [Yossarian] w 05 Października 2010, 17:15:50 ---I wiem o czym pisze poniewaz byle w teamie almost-nonBroWar... Poniewaz gdy wlazelm na serwa bylem jedynym BroWarem jako US...
--- Koniec cytatu ---

no nie do końca prawdą jest jakoby :)

najpierw byłem ja, potem przyszedłeś ty i przez chwile graliśmy razem, jednak zanim się pojawiłeś poprosiłem Duckiego o przeniesienie na drugą stronę, jakbyś był na Mumblu, przeniósłby nas obu, to tak gwoli uściślenia :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej