Autor Wątek: Battlefield 3  (Przeczytany 130219 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #465 dnia: 18 Stycznia 2012, 21:52:05 »
Yoss nie kłam, Tobie chodzi tylko o dogadzanie, problem w tym że wolisz jak Ci ktoś dogadza w plenerze, gdzie kwiatki, drzewka, chmurki itd :). Ja z dj`em wolę chować się w zakamarkach ponurego metra i wystawiać swój ekshibicjonizm na zagrożenia wynikające z agresywnego zachowania zazdrosnych przeciwników, którzy tylko czyhają by przerwać nam rytuał dogadzania :).
P.S.
Yoss wejdź wieczorkiem do metra, a Ci dogodzimy :D ... PECHENEG`iem

Yosss.... i to na kilka dziurek... (tfu) kulek.... - a z resztą... dogodzimy Ci z Mikim i koniec :)


Offline Krop.

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: 7f95932c
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #466 dnia: 19 Stycznia 2012, 07:09:56 »
Dla wyjaśnienia - odpowiadałem na film Sapera o gościu który psuł innym fun w grze BF3, swoim zachowaniem, naturalnie
Skoro sobie tak wyjaśniamy to Saper sam usunął ten filmik, bo zawierał adres strony z haxami

What happens in Vegas stays in Vegas

Offline saper305

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 143
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Chrome 10.0.603.3 Chrome 10.0.603.3
  • BF 3 GUID: 8dba552a
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #467 dnia: 19 Stycznia 2012, 12:44:12 »
Film zamieściłem ku przestrodze, ale jak [Yossarian] i Krop. słusznie zauważyli ma on adresy stron cziterskich więc został natychmiast usunięty. Pozostawienie go dłużej na forum, było delikatnie mówiąc niewskazane.  :gun
« Ostatnia zmiana: 19 Stycznia 2012, 12:46:23 wysłana przez saper305 »
Wrogie hufce przede mną, nie zadrżę choć ich siła. 

Wypełnię me zadanie, choć by nim śmierć była.

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.60 Opera 11.60
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #468 dnia: 19 Stycznia 2012, 18:49:34 »
godzić z czym ?
Z cheatami i haxami. Z tym, że były, są i pewnie będą.

Cytuj
z marnowaniem własnej kasy i czasu - przede wszystkim czasu...
Kiedy się już z ww. pogodzisz to są dwie opcje: zaczniesz podchodzić do tego na większym luzie, albo przestaniesz grać w gry multiplayer.

Cytuj
w imię czego ? - kasy producenta i czasu a właściwie braku czasu na pilnowanie tego co sam starannie wypunktował w swoim EULA...
W przeciwnym wypadku będziesz miał podobne problemy i wątpliwości, na które i tak nie masz wpływu. A jeżeli na coś nie masz wpłytu, to po co się tym przejmować?

Cytuj
grać choć zachowanie innych psuje całą zabawawę ?
dlaczego ?
Grać, czy nie grać - oto jest pytanie... Ale na nie już musisz sobie sam odpowiedzieć.

Cytuj
gra to zabawka - jak zabawka jest popsuta przestaje bawić
Tylko, że zabawka nie jest wcale popsuta. Po prostu w niektórych piaskownicach spotkasz dzieci, które oszukują. Możesz zmienić piaskownicę, powiadomić nauczyciela, lub szefa piaskownicy o oszustach, a jak sam jesteś szefem to możesz ich po prostu wyrzucić. W najgorzym wypadku, jeżeli stwierdzasz, że tych oszukujących dzieciaków jest za dużo i serdecznie obrzydzają Ci zabawę to się przestajesz bawić.

Cytuj
a na marginesie - haxy w wow nie przeszkadzają aż tak jak aimbot w strzelance sieciowej
A mi się wydaje, że przeszkadzają w równym stopniu. Jeżeli taka lamla zostawia na noce włączone haxy i boty, które nabijają mu kasy, czy innych rzeczy, na które ty musisz grając uczciwie robić godzinami, albo polepsza statystyki w PvP to chyba psuje zabawę nie gorzej niż aim bot w FPS.

Wyluzuj PifPaf, bo za bardzo się tym przejmujesz, albo tylko tak mi się wydaje :)
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline Ramka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 106
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: deb76fdd
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #469 dnia: 19 Stycznia 2012, 19:09:10 »
Kiedyś dochodziły mnie słuchy że gra w metrze jest dla noobów bo tam nie trzeba mieć skilla tylko się napied....la.
Nie miałem ochoty się spierać bo to do niczego by nie prowadziło ale z własnego doświadczenia wiedziałem że jeśli chce się pocisnąć na metrze to jest gdzie. Jedynie co jest wskazane to odpowiedni zespół na którym można polegać a wtedy można wszystko. Przebijać się i zamiatać tyły przeciwnika, docisnąć do bazy, poganiać po korytarzach jak i pokampić ze snajperką. Jak już nam się to znudzi lub przeciwnik skutecznie uniemożliwia chwilowe szarże to też można polamić z 320/RPG/caymorem/granatami czy nawet MAVem. Ostatnio obserwuje z niedowierzaniem że sporo  Browarów zagnieździło się w metrze:D
Jestem teraz na etapie nadrabiania zaległości w medalach i unlockach na sprzęcie ale postaram się zaglądnąć do was czasem.


Pozdrawiam
Ramka

Offline BartM

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 191
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: ecadb3bf
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #470 dnia: 19 Stycznia 2012, 21:02:44 »
Być może metro jest po prostu dobrze znaną mapą, co bardzo ułatwia.

Nie mogę się zgodzić co do słusznego usunięcia z forum grupy filmu z adresem strony z hax/aim,
szczerze i głęboko wierzę, że nikt w BF* tego nie używał z  :browar: i traktuję te filmy, jak i odnośniki
czysto informacyjnie, wierzę też iż nikogo z  :browar: taki film na ciemną stronę nie zassie,
odbieram to jak polityczną hipokryzję, z całym szacunkiem dla zasad forum i graczy.
Kilkakrotnie zwiedzałem takie strony, ciekawy byłem ceny za "boss in action", jak i raz, zarejestrowałem
się na forum (wybaczcie, nie pamiętam jakim, gdzie), by zobaczyć inny świat, wręcz polecam,
miło mi się czytało błagania o "nowe nie wykrywalne", to bardzo mi reperuje ego :D
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #471 dnia: 19 Stycznia 2012, 21:43:07 »
W tej czesci forum nie tylko BroWary njusy lapia :browar: :glupek: :P
we few, we happy few, we band of brothers

Offline BartM

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 191
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: ecadb3bf
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #472 dnia: 20 Stycznia 2012, 00:15:53 »
Masz rację, każdy może zobaczyć wpis, nie oznacza to kibicowania hax/aim, no
może palikocę, ale faktem jest że jutub/gugl zaprowadzi każdego chętnego pod odpowiedni
adres, czy z tego wynika że używam dopałki ? byłem tam, oglądałem, się na chwilę dopisałem,
martwi mnie że wszystko trzeba regulować, wolę grono ludzi odpowiedzialnych za siebie,
no chociaż w sprawach uczciwości grania, buziak yos ;)
Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

pioteras

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #473 dnia: 20 Stycznia 2012, 08:17:51 »
Prawda taka że kazdy kto będzie chciał i umie coś więcej niż włączyc komputer to sobie odpowiednie strony znajdzie, nie znaczy to jednak że trzeba to ułatwiać. Cheaty to część życia gracza komputerowego tak jak doping w sporcie czy przekręty podatkowe, można używać ale zawsze jest ryzyko.
W BF i innych tego typu grach zawsze mogę zmienić serwer i przynajmniej chwilowo po kłopocie za to o wiele bardziej mnie to denerwuje we wszelakich MMORPG gdzie serwera nie zmienię bo postac mam rozwinietą własnie na tym serwerze.

Offline Reksio1

  • Przyjaciel Grupy
  • *
  • Wiadomości: 88
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.5.5 Firefox 3.5.5
    • |P.O.S| Clan
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #474 dnia: 20 Stycznia 2012, 11:17:01 »
W tej czesci forum nie tylko BroWary njusy lapia :browar: :glupek: :P

Hejka . Sądzę że BroWary jak kogoś dopuszczają na forum to mają do danej osoby zaufanie i sądzę ba mało jestem przekonany że nikt tutaj tego "dopingu " nie akceptuje . Filmiki po prostu pokazują sztukę czarnoksiężników z ciemnej strony którzy inaczej nie mają szans dorównać doświadczonemu graczowi , a że tam są jakieś adresy to powiem uczciwie że nawet o tym nie wiedziałem bo osobiście mnie to nie interesuje . Każdy z nas wbija do gry w momencie jak ma wolną chwilkę od pracy i obowiązków domowych aby odreagować i pobawić się z uśmiechem na twarzy razem z przyjaciółmi i to się liczy ,to jest ważne a reszta na odstrzał  :gun :piwko: Ot takie tam  ;)

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: 910e9c37
we few, we happy few, we band of brothers

Offline Krop.

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 286
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: 7f95932c
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #476 dnia: 21 Stycznia 2012, 09:27:30 »
Hejka . Sądzę że BroWary jak kogoś dopuszczają na forum to mają do danej osoby zaufanie i sądzę ba mało jestem przekonany że nikt tutaj tego "dopingu " nie akceptuje .
Panowie, nawet do głowy by mi nie przyszło, że będzie dyskusja o zaufaniu  :gun.
Chodzi o pozycjonowanie stron z haxami w sieci - im więcej jest odnośników do strony tym wyżej się plasuje w wyszukiwarkach.

What happens in Vegas stays in Vegas

Offline saper305

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 143
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 16.0.912.75 Chrome 16.0.912.75
  • BF 3 GUID: 8dba552a
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #477 dnia: 25 Stycznia 2012, 22:42:14 »
 :gunJak radzić sobie z oszustami w Battlefield 3 :gun
Nie wiem czy takie podejście daje oczekiwane efekty, ale wygląda ciekawie :P

http://www.youtube.com/watch?v=LFh93ZD8G9k&feature=related
Wrogie hufce przede mną, nie zadrżę choć ich siła. 

Wypełnię me zadanie, choć by nim śmierć była.

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 9.0.1 Firefox 9.0.1
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #478 dnia: 31 Stycznia 2012, 07:58:14 »
NOTICE EA’s servers will be undergoing maintenance this Tuesday from 12:00 a.m. to 3:00 a.m. PST. Your ability to access Battlefield 3 online services during this time may be affected.

Czyzby patch?


edit:
http://bf3blog.com/2012/01/upcoming-bat ... t-we-know/
Wiadomo, ze patch bedzie wprowadzony w lutym (jest info w temacie), wiadomo, ze miano poprawiac rowniez b.loga, w kazdym razie 'PECH' zostanie ukrocony, co mnie bardzo cieszy (nie ma to jak zaliczenie zgonu przez 'bad luck' prowadzac np tanka).
http://bf3blog.com/2012/01/commo-rose-2 ... ecordings/ CR 2.0

dla fanow METRO 320 tka bedzie sie dluzej przeladowywac... i, o zgrozo! The USAS-12 with Frag rounds will be balanced (unconfirmed: DICE has said they are looking into it).

Pozyjemy, zobaczymy^^
« Ostatnia zmiana: 31 Stycznia 2012, 08:15:55 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers

pioteras

  • Gość
Odp: Battlefield 3
« Odpowiedź #479 dnia: 31 Stycznia 2012, 15:09:34 »
No to mamy update Battleloga  :muzyk: niech im tam będzię...
tylko kurde "POSĘPY ODBLOKOWANIA" jak były tak są  :mur: , wiem że to drobiazg ale jakoś mnie mocno wkurza  :rotfl: nie mam innych zmartwień chyba  :)