Autor Wątek: CRISIS 2!!!!!!!!!!  (Przeczytany 5029 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.14 Firefox 3.6.14
CRISIS 2!!!!!!!!!!
« dnia: 07 Marca 2011, 12:11:08 »
Zapomniałem już o Shogun2 - Total War, chyba odstawie CoD4 (zaznaczam chyba :P) raczej mało będzie mnie widać na BF-ie z chwilą kiedy w me łapki wpadnie pełna wersja w/w gry.

Od czwartku gram w demo, które ściągnąłem przez Steam (namówił mnie na nie Bonq, mi w sumie nawet przez głowe by nie przeszło bo jedynka mi sie w ogóle nie podobała).

Jakby to ująć najtrafniej.... wpadłem jak śliwka w kompot, nie mogę się wręcz od niej oderwać. Cytując Lorda Vadera z Nowej Nadziei : "To jest coś czego nie czułem od bardzo dawna".

Gra jest po prostu rewelacyjna. Pięknie wygląda (gram na ustawieniach Gamer, są jeszcze Advanced i Hardcore), mimo, że wygląda super zero ścinek i płynność, klatek nie sprawdzałem ile mam. W demie dostępne są 2 mapy Skyline i Pier17, i 2 tryby rozgrywki TDM i zdobywanie punktu (lata sobie statek obcych zrzuca kapsułę i trzeba jej bronić względnie zdobyć i bronić). Mapy są całkiem niezłe 1 jest mała 2 średnia.

No aż nie wiem co pisać, bo wszystko mi się w tej grze podoba. Najfajniejsza sprawa to kombinezon dzięki któremu możesz się stać cześciowo niewidzialny, wzmocnić swój pancerz, widzieć w podczerwieni (niczym predator) no i lornetka. Jak dla mnie genialnie to rozwiązali, bo można robić fajne akcje, ja na przykład lubię od tylca zachodzić będę w kamuflażu, dzięki czemu możesz zabić od razu przeciwnika podrzynając gardło, bądź skręcając kark... boskie

Są również perki różnego rodzaju, dzięki którym na prawdę zwiększa się pole manewru znacznie :)

Polecam!!!!

Offline waszka

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 366
  • OS:
  • Linux (Ubuntu) Linux (Ubuntu)
  • Browser:
  • Firefox 3.6.14 Firefox 3.6.14
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Marca 2011, 12:34:35 »
Mój brat mi bardzo poleca. Nawet ściągnąłem instalke. Tylko jakos czasu brak.



Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 9.80 Opera 9.80
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.15 Firefox 3.6.15
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Marca 2011, 10:24:47 »
fajny filmek
ale czy to co dobre w sp sprawdzi się w mp ?

troszkę przekombinowane są te opcje niewidzialności, skoków z 20-go pietra, przyspieszeń
jak dołożymy do tego cheaty - to się dopiero będzie działo :p

tęsknie za mp w scenerii II wojny światowej

X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows XP Windows XP
  • Browser:
  • Firefox 3.6.15 Firefox 3.6.15
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Marca 2011, 10:57:09 »
Pifpaf sp to sp mp to mp, jest demo sprawdź, i na wszystko jest rada, nie łatwo zabić z Airstomp (wyskok i miazga w dół z siłą wodospadu) z wysokości jak spadasz to też obrażenia przyjmujesz na klate nie ma lekko... I gra się w mp zajebiaszczo, zresztą demo jest można sprawdzić samemu. Ja jeszcze raz powtórzę jestem zachwycony :)

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 3.6.3 Firefox 3.6.3
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Marca 2011, 11:55:52 »
to jeszcze maczeti napisz jakiego masz kompa, bo coś mi się wydaje, że niektórzy z nasz to mogą sobie jedynie na yt pooglądać, na moim kompie to ledwo w jedynkę mogłem sobie popróbować sił

a i pytanie, jak z demolka otoczenia?

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Marca 2011, 12:32:55 »
Wcale nie mam mocnego: Core2duo e5300 2,60 podkręcone na 3,0, 4GB ram 800mhz, radeon 4850 512mb, płyta główna ASUS jakiś tam.
Co do niszczenia otoczenia, to nie ma generalnie czegoś takiego, poza rozwalaniem szyb.

Offline Bratiszka

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 32
  • To beer or not to beer
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 11 Marca 2011, 08:08:02 »
Akurat dla mnie nie ma problemu bo rosyjski znam perfekt, ale we wszystkich grach zawsze są co najmniej dwie wersje rosyjska i angielska  :D
Dodam jeszcze, że jest dużo gier w 3d z dołączonymi okularami (jakość wykonania marna ale są), np nie słyszałem, żeby Mafia II czy FIFA 11 były w 3d, ciągle mówi się o nowych technologiach, specjalnym sprzęcie, a tu proszę instalujesz program i śmiga

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Marca 2011, 13:53:43 »
a'propo 3d to jeszcze pozostaje pytanie, jak długo można w taką grę pograć?


wieki temu, jeszcze w epoce dooma, mój kumpel pracował w sklepie komputerowym i pożyczył sobie do domu "hełm, do vr", efekt super, hełm na łeb manipulator w łape i dawaj w dooma, problem tylko że można sobie było pograć ze 20 minut góra, potem zaczynał siadać błędnik i jak ktoś przedobrzył, lądował w kiblu, ale za to ubaw co nie miara, polewka z grającego niesamowita

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Marca 2011, 22:59:06 »
Część dyskusji przeniesiona do właściwego wątku:
http://www.forum.grupabrowar.pl/index.php/topic,844.0.html  - "kupno gier na Ukrainie"
więc proszę tutaj zachować już porządek dyskusji :)


Offline Brodziu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 292
Odp: CRISIS 2!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Marca 2011, 09:22:25 »
Cytując Mojego Mistrza z innego wątku :

Cytat: djDziadek  01 Marzec 2011, 07:48:59

gówno, zbawieniem jest ignorancja 

 :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: