Autor Wątek: Mythos - mmo hack'n'slash  (Przeczytany 1769 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
Mythos - mmo hack'n'slash
« dnia: 30 Marca 2011, 11:26:02 »
Jeżeli ktoś kiedyś grał w Diablo i tęskni za porządnym hack’n’slashem to na horyzoncie pojawia się coś co może stać się prawdziwym hitem. Pierwszy darmowy hack’n’slash Mythos będący jednocześnie grą typu mmo.

Od wczoraj tj od 29 marca dostępny jest już klient w wersji polskiej. Na razie lokalizacja przedstawia się dość żałośnie. Część tekstów jest po angielsku, część po polsku a są i mieszane – do połowy w jednym języku od połowy w drugim. Na dodatek gdzie nie gdzie pojawia się alfabet koreański. Nic dziwnego to ciągle closed beta. Open beta startuje już niedługo 8 lub 10 kwietnia. A final przewidziany jest na koniec kwietnia.

Grałem króciutko jakieś 4 godzinki. Polski serwer wystartował wczoraj po 19. Gra się przyjemnie. Naprawdę przyjemnie. Od pierwszych minut gra wciąga. Mnie wciągnęła na tyle, że… ją odinstalowałem.  Tylko dlatego, że po closed beta wszystkie postacie zostaną usunięte. Podobno po open beta też. Poczekam na final. Wydaje mi się, że warto

Producentem gry jest Frogster. Firma ma już spore doświadczenie w grach mmo – wystarczy wymienić jeden tytuł Runes of Magic. 
X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
Odp: Mythos - mmo hack'n'slash
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwietnia 2011, 19:24:45 »
mam 10 kluczy do closed bety Mythos
jak ktoś reflektuje proszę o wiadomość na privie - odeślę


X-One X, "jakiś tam" PC-et

Offline sgt.PifPaf

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 659
Odp: Mythos - mmo hack'n'slash
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Kwietnia 2011, 19:15:20 »
pograłem dalej i ... cały zachwyt gdzieś uleciał im dalej, tym bardziej ta gra robi się typowym mmo nie mającym wiele wspólnego z rasowym hack'n'slashem

na szczęście na kolejnym horyzoncie pojawia się Path of Exile - ale to już całkiem inny temat :)
X-One X, "jakiś tam" PC-et