Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 2771 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maryjan

  • Gość
Witam
« dnia: 15 Kwietnia 2011, 10:51:39 »
Witam wszystkich członków grupy Browar, btw. ponadczasową nazwę macie;)

Trawiłem tutaj przeglądając strony ligi ESL. Po obejrzeniu Waszej strony jak i forum uznałem, że niegłupim pomysłem będzie napisanie tutaj i zadanie kilku pytań, które w szczególności mnie interesują.

Na wstępie jednak przedstawię się po krótce. Na imię mam Mariusz, mam 29 lat i na stałe mieszkam w Przemyślu. Pracuje w szeroko rozumianej branży IT... Ktoś wcześniej pytał o kolor stringów żony - odpowiadam nie Wasza sprawa;)
profil esl: http://www.esl.eu/pl/player/4183691/

Jeśli chodzi o gry w które gram to jest ich niewiele. Dawno temu ok 4 lat dałem się wciągnąć w grę Vietcong (fps) i na chwilę obecną to jedyna moja rozrywka jeśli chodzi o grę w sieci. Aktualnie wraz ze znajomymi jestem w klanie Special Elite Team (tag: <SeT> strona: www.clanSeT.pl - jestem jej 'stwórcą' i głównym administratorem).
Na chwile obecną nazwa może wydawać się zbyt górnolotna ponieważ nie ukrywam, że sporo ludzi zaczyna odchodzić lub pojawiają się coraz to rzadziej. Tak czy siak tworzymy nasz team od wielu lat, mamy własne serwery, mamy utytułowanych graczy (ESL, CB-kiedyś, VC juz tam umarło) spotykamy się prywatnie, znamy się dość dobrze, prócz gry gadamy o życiu - wiadomo jak to na TS kiedy nie każdy jest skory do gry, zdarza się że również pijemy browar na TS.

Dlaczego tu piszę?
Znalazłem Wasz zespół na podstronie ESL traktującej o cod4. Może nie jesteście tam na wysokiej pozycji ale to nie ma większego znaczenia. To co mnie zainteresowało to to, że kilku z Was również zna i gra w cod. Dodatkowo jak widzę macie pewne limity co do wieku a to mi bardzo odpowiada.
Od ok. miesiąca pogrywamy w grę, która być może nie jest Waszą przewodnią grą, mianowicie cod4. Ściślej mówiąc pogrywają 4 osoby, które jeszcze jakoś to wszystko trzymają w 'kupie'.
(Generalnie Vietcong nie tylko dla mnie jest bardzo udaną grą i gdyby nie to, ze powoli zaczyna umierać gralibyśmy w niego pewnie do starości. Gra powstała w 2003r. i na chwile obecną nie jest już od dawna wspierana co = się coraz większej liczbie cziterów i podobnych kozaków, którzy myślą, ze są pro bo widzą na zielono i czerwono. Niestety zabezpieczenia antycziterskie o nazwie Hradba już sobie z tym nie radzą i tak naprawdę jeśli nie gramy z zaprzyjaźnionymi teamami to nie wiadomo czy przeciwnik gra czysto.)
...I tak, chwielibyśmy dołączyć do jakiejś grupy, która gra już w coda i podczas wspólnej gry moglibyśmy się czegoś nauczyć. Ponieważ jak już pisałem VC umiera, planujemy przeprowadzenie się do trochę innego wirtualnego środowiska, tak żeby nie kończyć tego wszystkiego co tak długo pielęgnujemy. Nie ukrywam, że na chwile obecną nie bierzemy pod uwagę grania w Battlefield ponieważ kupiliśmy coda a co za dużo to niezdrowo. Zależy nam na tym aby pograć w teamie, nauczyć cię czegoś, poznać nieznane dotąd możliwości coda, zasady, techniki itp. Byś może jak już trochę się rozstrzelamy dołączymy do rozgrywek ligowych i nie skończymy na ostatnim miejscu - bez podtekstów;)

Widziałem również wzmiankę nt. World of tanks -  gra wydaje się być bardzo ciekawą ale po jej zainstalowaniu przyznam że nie ogarniam.

To może teraz, po krótkim przedstawieniu się:> zapytam Was o kilka rzeczy:
    czy i ile osób u Was gra aktywnie w grę cod4?
    jak u Was z frekwencją na TS-ie, w jakich godzinach można tam spotkać full?
    jest nas na chwile obecną czterech: ja(29), Onyx (25), Daro (17), Warrior(16) - wiem, wiem za młodzi ...ale muszę nadmienić, że znamy się już te parę lat i chłopaki naprawdę jeśli chodzi o kulturę osobistą odróżniają się od rówieśników. Wiem bo mamy w klanie rożny przedział wiekowy i łatwo wyciągnąć wnioski. Darnik trochę daje czadu ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa, potrafi rozbawić brać na TS;) . Naprawdę bardzo sympatyczni i pozytywni ludzie.
    oczywiście mamy TS, w prawdzie 2 ale nie problem zainstalować 3
    z chęcią jeśli tylko dacie nam zielone światło przyjdziemy i pogadamy z Wami
    ...i w końcu czy możecie nas przygarnąć uwzględniając to, co napisałem powyżej w kwestii gry która nas interesuje?

W sumie to chyba tyle. Wydawało mi się, zę miałem więcej pytań ale chyba podczas pisania cuś uleciało. No nic, dzięki za wytrwałośc w czytaniu i uwagą. Pozdrawiam w oczekiwaniu na odpowiedź.

Mariusz
(<SeT> Maryjan)

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwietnia 2011, 11:29:01 »

czy i ile osób u Was gra aktywnie w grę cod4?

Z 4-6 osób. Zdecydowana większość z nas grywa w Battlefield Bad Company 2 i choć czasem grywamy też w inne gry to BF jest u nas tą najpopularniejszą grą.
    jak u Was z frekwencją na TS-ie, w jakich godzinach można tam spotkać full?
Wieczorkiem po 19-20 i może nas być kilku lub nierzadko kilkunastu :)


z chęcią jeśli tylko dacie nam zielone światło przyjdziemy i pogadamy z Wami
Damy na PW :)
...i w końcu czy możecie nas przygarnąć uwzględniając to, co napisałem powyżej w kwestii gry która nas interesuje?

Jeśli chcecie pograć w CoD-a to umawiajcie z Maczetim, ja przyznam się szczerze nie jestem fanem CoD-a :P Co do przyjęć to powiem tak, na dziś zdecydowane nie. Większość z nas bywała w różnych klanach gdzie byli młodsi gracze i nie sądzę byśmy chcieli wchodzić dwa razy do tej samej wody ...
Dlatego powstała Grupa BroWar :) Możemy razem pograć ale wolimy zostać przy swoim pułapie wiekowym.

Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Kwietnia 2011, 18:06:23 »
 :D :D :D :D :D :D Wreszcie ktoś do CoD'a :-) Myślałem, że się nie doczekam. Na razie aktywnie grających jest nas 4, Ostatnio nie gralismy za dużo z różnych względów, ale po woli na nowo się formujemy. Gramy w CoD4 od samego jego początku więc jakieś doświadczenie posiadamy. Jeżeli chcesz więcej Info to dziś od 20 znowu będziemy na TS, xf: maczeti

Offline MrQba

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 210
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Kwietnia 2011, 21:00:30 »
Cytuj
Ktoś wcześniej pytał o kolor stringów żony - odpowiadam nie Wasza sprawa;)

hmn........ skoro nie powiesz jaki kolor to ja jestem OBRAŻONY   :-X


Jeżeli stado nie potrafi zrozumieć pewnych zasad dobrowolnie, należy  poddać je tresurze, dla jego dobra, by w swojej głupocie nie zawędrowało nad przepaść i nie zrobiło epokowego kroku naprzód

Offline djDziadek

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1457
  • Mózg to podstawa.
  • BF 3 GUID: 6b1306ce
Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Kwietnia 2011, 06:29:36 »
Widzisz, stringi w tym teamie to nie temat tabu, Miki nosi różowe a ja tył na przód, więc nie ukrywaj takich pikantnych szczegółów :D :) :P  :rotfl:  :-*  :-*


Offline Wulfen

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 85
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Kwietnia 2011, 09:03:25 »
No to fajna sprawa:D To nawet ja sie postaram mimo mojego nawalu pracy byc o tej 20 i sie poznac:D cholera czyzby cod4 mial urosnac tutaj??;>

Offline [Yossarian]

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 2471
  • This life is more than just a read through
  • BF 3 GUID: 910e9c37
Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwietnia 2011, 12:20:23 »
@Wulfi: po mojem dead body! :browar:
witam kodziaka, zycze pomyslnych lowow! :browar:
http://www.youtube.com/watch?v=1dvC3ec-88k&feature=channel_video_title
« Ostatnia zmiana: 16 Kwietnia 2011, 12:27:00 wysłana przez [Yossarian] »
we few, we happy few, we band of brothers