Autor Wątek: konsolw xbox vs ps3 vs wii  (Przeczytany 9685 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
konsolw xbox vs ps3 vs wii
« dnia: 01 Października 2011, 09:35:28 »
hej

zastanawiałem się czy umieścić to tu, czy w strefie wolnej, ale tu mi bardziej pasuje ;)

zaczynam się pomału zastanawiać nad zakupem konsoli, a ponieważ zupełnie nie jestem w temacie, pytanie do posiadaczy i oblatanych w tym rynku, czyli sakramentalne

co wybrać?

ps3 kusi bluerayem, xbox kinectem, o wii zupełnie nic nie wiem, cena to sprawa drugorzędna

małe rozeznanie rynku wykazało, że w przeciągu najbliższych 2 lat, raczej nie będzie nowej generacji, więc ewentualne wstrzymywanie się z zakupem nie ma większego sensu

osobiście skłaniam się ku xboxowi, bo ich kontroler nie wymaga trzymania niczego w łapie, a dodatkowo zapowiadają kolejną generację, która będzie dawała jeszcze większe możliwości dodatkowo wspierane głosem

konkretne tytułu gier występujące lub nie, na jakiejś platformie są zupełnie bez znaczenia, może ewentualne ceny gier, ale one chyba na wszystkich konsolach są chore w porównaniu do pc, w razie czego będzie się kupować po premierze, albo z second hand ;)

no i teraz doradźcie coś :)

Offline MrQba

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 210
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0.2 Firefox 6.0.2
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Października 2011, 11:33:10 »
jak masz czas wpadnij do mnie  :piwo: :piwo: , mam psx3 z tym move czy jak mu tam , wcześniej testowałem x boxa , powiem tak , z sony zero problemów z x boxem dużo więcej , córka ma jakieś wirtualne zwierzątko i bawi się z nim w pokoju na podłodze , wszystko proste w podłaczaniu i moim skromnym zdaniem dużo lepiej działa niż x box , kontrolery ruchu w sony bardzo wiernie łapią to co powinny w x boxie trzeba czasem powtórzyć ruch , więc polecam ci sony .

Jeżeli stado nie potrafi zrozumieć pewnych zasad dobrowolnie, należy  poddać je tresurze, dla jego dobra, by w swojej głupocie nie zawędrowało nad przepaść i nie zrobiło epokowego kroku naprzód

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.51 Opera 11.51
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Października 2011, 12:17:25 »
Gelert zalezy jakie gry cię interesują. Każda platforma ma swoje exclusivy, oraz specyficzne typy gier. Ale to bardziej dotyczy Wii vs Xbox oraz PS3.

Między Xbox, a PS3 różnice nie są aż tak znaczne. Ja bym wybrał PS3, ten kinect z Xa wcale nie jest taki fajny jakby się mogło wydawać. Jest mocno niedokładny, na pewno mniej dokładny od move. Zresztą na PS masz Tekkena, Gran Turismo i kozacki Heavy Rain. Więc ja polecam playstation:)
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline Staaary80

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 1153
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Października 2011, 13:05:51 »
Miałem WII, grałem na XBOX, i ciut na ps3. Birąc pod uwagę możliwości i dostępność do gier to wybrałbym xbox. Bo na allegro możesz sobier kupić konto z punktami na xb i za to kupować gry i inne pierdoły, poza tym na xbox nikt sie jeszcze nie włamał. a Kinect ma spore możliwości.

Offline Pangrys

  • Administrator
  • *****
  • Wiadomości: 1402
  • Wredny typ
    • Mój status Steam
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Opera 11.51 Opera 11.51
    • Gawra Pangrysa
  • BF 3 GUID: 9aadc552
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Października 2011, 13:28:47 »
Bawiłem się kinnectem na Xbox a Move na PS3. XBox na razie miażdży konkurencję. Jeśli takie rzeczy Cię nie bawią, to obojętnie co wybierzesz, będziesz zadowolony.

Offline Duqq

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 154
  • OS:
  • Windows Vista Windows Vista
  • Browser:
  • Opera 11.51 Opera 11.51
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Października 2011, 15:31:48 »
Właśnie, w sumie racja czy wybierzesz X360 czy PS3 będziesz zadowolony:)
"What is the difference between a man and a parasite? A man builds, a parasite asks, 'Where's my share?' A man creates, a parasite says, 'What will the neighbors think?!'"


Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Października 2011, 17:33:46 »
co do gier, jak pisałem, wsiorawno, konsolę chcę kupić bardziej pod kątem młodego, niż swoim, choć sobie z czasem pewnie kierownice dokupię i połupie w jakieś wyścigi
o kinectcie i grach sportowych słyszałem dużo dobrego, stąd moje skłonności w tą stronę ;)

ale wszelkie informacje szczególnie od osób które miały okazję porównać wszystkie platformy są bardzo cenne

Offline MrQba

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 210
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0.2 Firefox 6.0.2
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Października 2011, 22:39:26 »
Cytuj
Bo na allegro możesz sobier kupić konto z punktami na xb i za to kupować gry i inne pierdoły
Maczata , do sony masz to samo , ładujesz konto i kupujesz wszystko online przez konsolę .

PANGRYS  heheh nie zrozum mnie żle , ale z tym
Cytuj
miażdży konkurencję
to chyba przesadziłeś , moze miałem jakiegoś popsutego x boxa , zresztą to nie ważne , wszystko zależy co komu pasuje

Jeżeli stado nie potrafi zrozumieć pewnych zasad dobrowolnie, należy  poddać je tresurze, dla jego dobra, by w swojej głupocie nie zawędrowało nad przepaść i nie zrobiło epokowego kroku naprzód

Offline Ogre

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 379
  • Uśmiechnij się! Świat stanie się piękniejszy!
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Chrome 14.0.835.187 Chrome 14.0.835.187
    • Foto journal
  • BF 3 GUID: cf62a362
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Października 2011, 08:16:39 »
Jak chcesz to WII mogę Ci użyczyć. U mnie stoi i się kurzy. Jak Ci się spodoba to po jakiejś półcenie Ci mogę puścić i to z pakietem gier w sam raz dla dzieciaka. Sam kupiłem używaną, bo chciałem trochę mieczami świetlnymi pomachać i ewentualnie wII fitness sobie sprawić. Akurat dzieciak z bloku potrzebował sprzedać bo na coś tam zbierał (nawet nie wiem czy nie na jakąś "doroślejszą" konsolę ;) ) więc sobie nabyłem.

Ja nie bardzo mam kiedy grać bez słuchawek.
Przestańmy własną pieścić się boleścią, Przestańmy ciągłym lamentem się poić:
Kochać się w skargach, jest rzeczą niewieścią.
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić.

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Października 2011, 09:53:25 »
Ogre, pomyśle, a w razie czego to na jaka kwotę należałoby się przygotować?

Offline MrQba

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 210
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 6.0.2 Firefox 6.0.2
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Października 2011, 11:42:46 »
hy hy właśnie Ogre - jaką ?

Jeżeli stado nie potrafi zrozumieć pewnych zasad dobrowolnie, należy  poddać je tresurze, dla jego dobra, by w swojej głupocie nie zawędrowało nad przepaść i nie zrobiło epokowego kroku naprzód

dziq76

  • Gość
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Października 2011, 12:47:12 »
róbmy licytacje  ;D

Offline Gelert

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 938
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Października 2011, 16:46:22 »
o sępy niewdzięczne :P ;)

dziq76

  • Gość
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Października 2011, 18:05:45 »
Delert masz pierwszeństwo.  :P :P :P

Offline MrQba

  • BroWar
  • *****
  • Wiadomości: 210
  • OS:
  • Windows 7 Windows 7
  • Browser:
  • Firefox 7.0.1 Firefox 7.0.1
Odp: konsolw xbox vs ps3 vs wii
« Odpowiedź #14 dnia: 02 Października 2011, 19:55:56 »
hehe Delert ma pierszeństwo - zgadza się :) ( a kto to Delert ? )
ale co racja to racja , ma bo pierwszy zapytał , ja tylko z ciekawości , bo jak cena atrakcyjna to mogę kupić  :piwo:

Jeżeli stado nie potrafi zrozumieć pewnych zasad dobrowolnie, należy  poddać je tresurze, dla jego dobra, by w swojej głupocie nie zawędrowało nad przepaść i nie zrobiło epokowego kroku naprzód